Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Haier (1)

Haierová batéria pre laptop

Triediť podľa:
Akku Green Cell ® SQU-1303 SQU-1309 für Haier 7G X3P, Hasee K480N Q480S UN43 UN45 UN47
kapacita: 2200 mAh
napätie: 14.8V / 14.4V
kód výrobku: AS93
18,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Haier batérie pre notebooky sú náklady, ktorým skôr alebo neskôr budú musieť čeliť všetci majitelia zariadení tejto spoločnosti. Haier znamená výkon a kvalitu, ktorá úspešne konkuruje svetovým značkám. Ani Haier však nedokáže odolať skúške času a intenzívnemu každodennému používaniu notebooku znovu a znovu. Výmena batérie za novú vám umožní zachovať mobilitu a pohodlie pri používaní, na ktoré ste zvyknutí. Vysoko kvalitné batérie a vysoko výkonné články umožňujú, aby batérie notebooku Haier rýchlo zodpovedali energetickým potrebám vášho zariadenia. Batérie sa v priebehu času vybíja - čím viac nabíjacích cyklov má, tým viac sa opotrebuje. Výmena tohto komponentu je oveľa úspornejšie než snaha o kúpe úplne nového notebooku. Batérie notebooku Haier bude investícia, ktorá sa oplatí rýchlo v krátkodobom i dlhodobom horizonte.

Haier vysoko kvalitné batérie pre váš notebook

Náš obchod Battery World poskytuje 12-mesačná záruku na batérie notebooku Haier. Vďaka tomu si naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú najvyššiu kvalitu, ktorá bude efektívne fungovať po dlhú dobu. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou ponukou. Sme si istí, že rýchlo nájdete variantu šitú na mieru vašim potrebám.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK