Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení
Model prenosného počítača
    kde nájsť označenie modelu?
kapacita
typ buniek
Green Cell Batéria AS09A31 AS09A41 AS09A51 pre Acer Aspire 5532 5732Z 5732ZG 5734Z eMachines D525 D725 E525 E725 G630 G725
kapacita: 6600 mAh
napätie: 11.1V (10.8V)
kód výrobku: AC22
39,95 €
31,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Notebooky Gateway majú lítium-iónovú batériu, nová batéria zaisťuje, že notebook môže pracovať niekoľko hodín. Postupom času sa však batéria v notebooku vybije a pracovný čas počítača sa výrazne zníži, alebo sa batéria vôbec nebude riadiť a mala by byť nahradená novou. Aká najlepšia Gateway notebooku batérie vybrať a kúpiť? V našom sortimente máme batérie, ktoré využívajú články s veľmi dobrým výkonom a vysokou kapacitou, vďaka čomu je značka Green Cell® cennú náhradou za pôvodnú batériu notebooku Gateway pri zachovaní atraktívnej ceny.

Batéria Gateway, ktoré pomáhajú zariadenie

Gateway je americký výrobca počítačov, ktorý vyrobil rad rôznych počítačov. Táto rada tiež zahŕňala monitory, servery a počítačové príslušenstvo. Medzi najznámejšie produkty patria notebooky, ktoré samozrejme pracujú na batériu a vyžadujú pre to batériu. Články batérie nainštalovanej vnútri batérie sa žiaľ časom opotrebujú. To je napravené novou batériou, ktorá zlepšuje beh v režime batérie. Trh teraz obsahuje ako originálne batérie, tak i repliky vytvorené na mieru pre notebooky značky Gateway. Náš sortiment obsahuje len vysoko kvalitné náhradné batérie s rovnakými rozmermi značky Green Cell. Tie zaručujú bezproblémové použitie v notebooku.

Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK