Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

LG (1)

Značka, ktorej môžete veriť

Triediť podľa:
Green Cell Batéria SQU-702 SQU-703 pre LG E510 E510-G E510-L Tsunami Walker 4000
kapacita: 4400 mAh
napätie: 11.1V / 10.8V
kód výrobku: LG01
23,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vyhradená náhrada za notebooky LG je skvelý spôsob, ako rýchlo oživiť vaše zariadenie a priviesť ho späť do energetickej vertikálnej polohy. Počítače LG majú lítium-iónové batérie, ktoré zaisťujú efektívnu prevádzku zariadenia po mnoho hodín. Aj tá najlepšia batérie sa však časom opotrebuje a treba ju vymeniť. Náhrady spoločnosti LG venovanej zariadenia tejto značky sú prvky, ktoré treba občas vymeniť. V opačnom prípade sa zvyšuje možnosť pripojenia k kábla a v závislosti na umiestnení najbližšieho socketu - a tak si "mobilné" zariadenie nemôžete užívať. Neúčinná batéria je tiež hrozbou pre samotné zariadenia, čo sa môže premeniť vo vážnej zlyhania a ponechať iba možnosť kúpiť nový stroj. Náš obchod ponúka 12 mesačnú záruku na všetky batérie notebooku LG. Zaistí, že ste pre svoje zariadenie zakúpili jedno z najlepších riešení šitých na mieru.

Alternatívne batérie pre LG

Nákup batérií od LG nie je vždy na ceste s dostupnými možnosťami rozpočtu. Riešením je kúpiť náhradu, ktorá bude prispôsobená technickým požiadavkám zariadenia a ušetrí vynaložené prostriedky. Náhradné batérie pre LG dostupné vo svete batérií sa vyznačujú vysokou kvalitou, FITE a priaznivou cenou. Nemusíte sa obávať, či bude batérie pre zariadenia bezpečná a bude spĺňať požiadavky na ňu stanovené. Kvalita operácia bude rýchlo potvrdená. Takto ušetrené prostriedky je možné použiť na realizáciu ďalších nákupných priorít - čo poskytne modernejšiemu užívateľovi širšiu oblasť technologického manévrovanie.

Značka LG, ktoré môžete veriť

Túto kvalitu potvrdzuje dlhodobá prítomnosť na trhu a uspokojovanie skutočných potrieb moderných zákazníkov. Spoločnosť LG vo svojej ponuke zaisťuje prispôsobenie sa požiadavkám a možnostiam spotrebiteľov a dáva im presne to, čo očakávajú a potrebujú. Notebooky LG sú jedným z najpopulárnejších mobilných zariadení na svete. Cez svoj vysoký výkon a odolnosť však môže ťažké každodenné používanie rýchlo ovplyvniť kapacitu batérie. V priebehu času je potrebné batériu LG vymeniť. Tieto zmeny nie sú časté, obvykle stačí jednorazová výmena, aby sa vaše zariadenie pridalo k niekoľkým desiatkam mesiacov novej energetickej životnosti. LG je značka, s ktorou sa stovky tisíc zákazníkov po celom svete spojili, vďaka svojim riešeniam a vyhradeným náhradám, ktorým môžete veriť.

Vysoko výkonné batérie pre LG

Battery World poskytuje širokú škálu možností batérií pre notebooky LG a poskytuje spotrebiteľom high-tech produkty, ktoré im rýchlo pomôžu vrátiť sa do plného funkčného stavu. Okrem toho ponúkame tiež širokú škálu vedľajšieho príslušenstva, ktoré vám pomôže lepšie sa starať o vaše zariadenie a maximalizovať jeho technologický potenciál. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou neustále aktualizovanú ponukou, sme si istí, že niečo rýchlo nájdete.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK