Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Značka, ktorej môžete veriť

kapacita
typ buniek

Zóna pomoci

How do I select the right battery for my device?

How to select the right model.
Two easy ways to find the right battery for your laptop.

 1. Model equipment
  The laptop model is usually located on the bottom of the device, reads it out and enters it into the shop's search engine.
  e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. Battery code
  The battery code is located on the inside of each battery on the nameplate. Read the code and enter it into the shop's search engine.
  e.g. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

How to select the right model. Two easy ways to find the right battery for your laptop. Model...

Connected does not load, what should I do?

A problem with charging a new battery is rare on Green Cell models. However, if this is the case, you will find instructions on how to do this in the following link:

https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM


A problem with charging a new battery is rare on Green Cell models. However, if this is the case,...

How can I extend the battery life of my laptop?

Just follow these 6 steps:

 1. Avoid short charging times, as the battery in our device has the number of charging times specified by the manufacturer.
 2. Use batteries. Our rechargeable battery is designed for use. The continuous removal of the battery from the device has no positive effect on its condition.
 3. Do not allow complete discharge. Today's lithium-ion and lithium-polymer batteries are extremely sensitive to deep discharge. Repeated repetition of such a situation may cause irreversible damage to the battery.
 4. Pay attention to the operating temperature. Temperature is an extremely important factor influencing the life of our battery. To ensure optimum temperature values, clean the heat dissipation system of your laptop regularly (with compressed air or a compressor) and do not use the units on soft surfaces (which may obstruct cooling openings).
 5. Let the battery rest. If you are planning a longer break from using your laptop, remove the battery and place it in a dry, cool place. It's worth charging it to about 50% to avoid complete discharge.

Just follow these 6 steps: Avoid short charging times, as the battery in our device has the...

Is an 11.1V battery suitable if the previous battery is 14.4V?

The 11.1V battery is not used interchangeably with 14.4V and vice versa. This can cause permanent damage to your laptop. When selecting a new battery for your laptop, be aware of the voltage at which the factory battery was present. This information can be found directly on the battery.


The 11.1V battery is not used interchangeably with 14.4V and vice versa. This can cause permanent...
Green Cell Batéria SQU-702 SQU-703 pre LG E510 E510-G E510-L Tsunami Walker 4000
kapacita: 4400 mAh
napätie: 11.1V / 10.8V
kód výrobku: LG01
24,95 €
kapacita: 4400 mAh
napätie: 11.1V / 10.8V
kód výrobku: LG02
25,95 €
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

Vyhradená náhrada za notebooky LG je skvelý spôsob, ako rýchlo oživiť vaše zariadenie a priviesť ho späť do energetickej vertikálnej polohy. Počítače LG majú lítium-iónové batérie, ktoré zaisťujú efektívnu prevádzku zariadenia po mnoho hodín. Aj tá najlepšia batérie sa však časom opotrebuje a treba ju vymeniť. Náhrady spoločnosti LG venovanej zariadenia tejto značky sú prvky, ktoré treba občas vymeniť. V opačnom prípade sa zvyšuje možnosť pripojenia k kábla a v závislosti na umiestnení najbližšieho socketu - a tak si "mobilné" zariadenie nemôžete užívať. Neúčinná batéria je tiež hrozbou pre samotné zariadenia, čo sa môže premeniť vo vážnej zlyhania a ponechať iba možnosť kúpiť nový stroj. Náš obchod ponúka 12 mesačnú záruku na všetky batérie notebooku LG. Zaistí, že ste pre svoje zariadenie zakúpili jedno z najlepších riešení šitých na mieru.

Alternatívne batérie pre LG

Nákup batérií od LG nie je vždy na ceste s dostupnými možnosťami rozpočtu. Riešením je kúpiť náhradu, ktorá bude prispôsobená technickým požiadavkám zariadenia a ušetrí vynaložené prostriedky. Náhradné batérie pre LG dostupné vo svete batérií sa vyznačujú vysokou kvalitou, FITE a priaznivou cenou. Nemusíte sa obávať, či bude batérie pre zariadenia bezpečná a bude spĺňať požiadavky na ňu stanovené. Kvalita operácia bude rýchlo potvrdená. Takto ušetrené prostriedky je možné použiť na realizáciu ďalších nákupných priorít - čo poskytne modernejšiemu užívateľovi širšiu oblasť technologického manévrovanie.

Značka LG, ktoré môžete veriť

Túto kvalitu potvrdzuje dlhodobá prítomnosť na trhu a uspokojovanie skutočných potrieb moderných zákazníkov. Spoločnosť LG vo svojej ponuke zaisťuje prispôsobenie sa požiadavkám a možnostiam spotrebiteľov a dáva im presne to, čo očakávajú a potrebujú. Notebooky LG sú jedným z najpopulárnejších mobilných zariadení na svete. Cez svoj vysoký výkon a odolnosť však môže ťažké každodenné používanie rýchlo ovplyvniť kapacitu batérie. V priebehu času je potrebné batériu LG vymeniť. Tieto zmeny nie sú časté, obvykle stačí jednorazová výmena, aby sa vaše zariadenie pridalo k niekoľkým desiatkam mesiacov novej energetickej životnosti. LG je značka, s ktorou sa stovky tisíc zákazníkov po celom svete spojili, vďaka svojim riešeniam a vyhradeným náhradám, ktorým môžete veriť.

Vysoko výkonné batérie pre LG

Battery World poskytuje širokú škálu možností batérií pre notebooky LG a poskytuje spotrebiteľom high-tech produkty, ktoré im rýchlo pomôžu vrátiť sa do plného funkčného stavu. Okrem toho ponúkame tiež širokú škálu vedľajšieho príslušenstva, ktoré vám pomôže lepšie sa starať o vaše zariadenie a maximalizovať jeho technologický potenciál. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou neustále aktualizovanú ponukou, sme si istí, že niečo rýchlo nájdete.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK