Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Green Cell® Batéria LiFePO4 200Ah 12.8V 2560Wh lítium-železo-fosfát fotovolta-ický systém karavan čln

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Lítium-železo-fosfátová batéria sa vyznačuje mimoriad-nou odolnosťou, prúdovým výkonom a rýchlosťou nabíjania. Má aj dlhšiu životnosť a je hmotnost- ne ľahšou alternatívou k olovo-kyselino-vým batériám.
 • LiFePO4 si udrží viac ako 80% ich kapacity dokonca aj po 2.000 nabíjacích cykloch a tým poskytuje prevádzku po dobu viac ako 7 rokov. Vďaka jej nízkej miere samo vybíjania, táto batéria bude plne pripravená na prevádzku dokonca aj po jej ročnom skladovaní
 • Dlhá životnosť batérie a vysoká odolnosť, nízka hmotnosť a prúdové parametre sú dôvodmi, prečo sú tieto batérie použité v rekreač-ných vozidlách a karavanoch, v člnoch a vo fotovoltaikeposkytujúc energiu do domov použitím solárnych panelov.
 • Nano-fosfátové batérie sú vybavené systémom manaž-mentu batérie BMS, ktorý monitoru-je nielen nabíjanie a vybíjanie batérie, ale aj teplotu, a tak zabezpe-čuje bezpeč-nosť prevádzkya maxima-lizuje životnosť batérie.
1 199,95 €

množstvo:

free delivery
 

Green Cell

Batéria LiFePO4

Batéria určená pre výstražné systémy

Čo je batéria LiFePO4?

LiFePO4 je lítium-železo-fosfátová batéria, ktorá ponúka významné výhody oproti batériám fungujúcim na báze iných technológií. Vďaka jej dlhej životnosti, výkonu, nízkej hmotnosti a rozmerom bude spravidla perfektná ako zdroj energie pre člny, elektrické vozidlá alebo v solárnych inštaláciách.

Batéria určená pre monitorovanie na diaľku

Inteligentné dlhodobé riešenie

Napriek vyššej cene, batérie LiFePO4 sa vyznačujú oveľa nižšími prevádzkovými nákladmi, čo znamená, že rýchle splatia to, čo stál ich nákup (amortizácia). Počas doby ich životnosti, náklady na batérie LiFePO4 sú o viac ako 100% nižšie ako na štandardné batérie AGM, čo z nich robí vynikajúcu investíciu a inteligentné dlhodobé riešenie.

Tabuľka ukazuje porovnanie celkových nákladov na vlastníctvo 12V 100Ah batérií.

Batéria určená pre núdzový zdroj energie

Najvyššia trieda energie

Batérie LiFePO4 ponúkajú vyššiu hustotu energie ako olovo-kyselinové batérie na súčasnom trhu. Nemajú pritom žiadny pamäťový efekt, ktorý znižuje skutočnú kapacitu batérie súčasne s ich použitím, a samo vybíjanie je malé, takže nabíjanie batérie nezapríčiňuje problémy. Tieto batérie majú aj konštantné vybíjacie napätie, čo z nich robí tie najbezpečnejšie batérie na súčasnom trhu.

Pri nakupovaní lítium-železo-fosfátovej batérie si nemusíme robiť starosti s jej údržbou, žiadnu si totiž ani nevyžaduje. Všetky batérie prirodzene strácajú energiu keď sú v pokoji. U LiFePO4 batérie je táto strata vždy udržiavaná na minime, tým je zaručené, že energiu máte k dispozícii kedykoľvek ju potrebujete.

lifepo4

Nespočetné množstvo praktických použití

Batérie LiFePO4 boli navrhnuté ako ľahko dostupný účinný energetický zdroj, ktorý dokáže splniť požadované úlohy aj v tých najtvrdších podmienkach. Používajú sa, okrem iného, ako batérie pre elektrické automobily, kde, vďaka vysokému vybíjaciemu prúdu si perfektne poradia so štartovaním automobilov a zaručujú stabilnú a dlho trvajúcu jazdu. Používajú sa tiež tam, kde je dôležitá veľkosť a hmotnosť zdroja energie – napr. v obytných vozidlách, elektrických člnoch alebo tiež v invalidných vozíkoch. Používajú sa aj vo fotovoltaike, ktorá sa pomaly stáva energetickým štandardom pre domácnosti a dokonca aj pre komplexné usadlosti.

batéria pre obytné automobily

Systém manažmentu batérie BMS

Tieto batérie sú vybavené systémom BMS (manažmentu batérie) vysokej triedy. Úlohou tohto systému pritom je monitorovať napätie a teplotu článkov tak počas nabíjania ako aj vybíjania. Ak sú prekročené nebezpečné hodnoty, systém odpojí prívod elektrickej energie, zabezpečujúc tým bezpečnosť batérie, jednotlivých pripojených zariadení a predovšetkým užívateľa!

člnová batéria

Široký rozsah batérií LiFePO4 od firmy Green Cell!

batéria pre fotovoltický systém
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   kapacita:
   200Ah
   napätie:
   12.8V
   stáť:
   Nový
   záruka:
   24 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   521x238x218mm
   závažia:
   22.34kg
   typ:
   LiFePO4
   pracovná teplota:
   -10 - 45 °C
   terminál:
   M8
   politika návratu:
   30 dní
   Gesamtenergie:
   2560Wh
   Standardentladestrom:
   100A
   Spitzenentladestrom:
   150A
   Standard Ladestrom:
   100A
   kód výrobku:
   CAV04
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje žiadne informácie automaticky, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK