Home Office
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Power Bank Green Cell GC PowerPlay10 10 000 mAh s rýchlym nabíjaním 2x USB Ultra Charge a Power Delivery USB-C 18 W

Green Cell
Summer sale - 20%
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
  • Využite výhody technológie Green Cell PowerPlay10 - až 36 ďalších hodín pre vaše zariadenia
  • Nabíjajte súčasne až 3 zariadenia - porty USB-C PD 18W a 2x USB-A Ultra Charge vám umožnia rýchlo nabíjať nielen smartfóny, ale aj náročnejšie zariadenia ako iPad Pro alebo Nintendo Switch.
  • Extrémne elegantná a neuveriteľne odolná konštrukcia umožňuje pohodlné a bezpečné používanie banky s energiou vo všetkých podmienkach
  • Navrhnuté s vášňou pre mobilitu, GC PowerPlay10 je produkt vyvinutý úplne tímom technikov Green Cell
44,95 €
summer sale
35,95 €
Ušetríte: 9,00 €

množstvo:

free delivery
 
  • Power Bank Green Cell GC PowerPlay10 10 000 mAh s rýchlym nabíjaním 2x USB Ultra Charge a Power Delivery USB-C 18 W
  • 44,95 €
    35,95 €

GC Power Play 10

Program PowerPlay10 so zelenými bunkami je ďalším krokom vo vývoji energetických blokov so zelenými bunkami. Vzali sme najlepšie funkcie z nášho GC PRIME a vyzbrojili sme ho najnovšími technológiami nabíjania, čím sme nový PowerPlay10 posunuli na novú úroveň. Pridaním ďalších dvoch portov sme vytvorili energetickú banku, ktorá vám pomôže získať výhodu kdekoľvek sa nachádzate.


Navrhnuté
v Európe

Mimoriadna
trvanlivosť

USB-C
PD 18W

dizajn

Keď sme začali navrhovať našu novú PowerPlay10, chceli sme pokračovať v charakteristickom vzhľade našej najpredávanejšej banky PRIME power. Preto boli extrémne priestranné lítium-polymérové ​​bunky opäť zatvorené v elegantnom prípade, do ktorého sme pridali ďalšie dva porty. Logo Green Cell sme zmenili aj na tlačidlo zobrazujúce kapacitu banky v ktoromkoľvek danom čase.

Ešte viac zariadení

GC PowerPlay10 je vybavený 3 rýchlymi portami, ktoré umožňujú nabíjanie až 3 zariadení naraz: port USB-C Power Delivery, ktorý sa môže nabíjať až 18 W alebo nabíjať samotný PowerPlay, 2 porty USB-A s technológiou Ultra Charge a mikro USB port určený na nabíjanie power banky.

Získajte výhodu

Vo svete, kde záleží na sekundách, vám dávame hodiny. Vďaka vysoko kvalitným lítium-polymérovým bunkám vám GC PowerPlay10 dá až 36 hodín ďalších hodín používania, aby vám zaistil maximálny komfort bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

+ 36 hodín
iPhone 11 / XS / X

+ 32 hodín
Xiaomi Mi Mix 3 / Mi 9

+ 28 hodín
Samsung S10 / S10e

+ 22 hodín
Huawei P30 Pro

+ 10 hodín
iPad Pro

+ 6 hodín
spínač Nintendo

porty

Zabudnite na problém vybitých zariadení! Vďaka 3 portom sa PowerPlay10 efektívne vyrovná s nabíjaním svojich zariadení a funkcia Pass Through vám umožní používať ho ako nabíjačku s viacerými portami. Samotnú powerbank je možné nabíjať prostredníctvom vyhradeného portu microUSB alebo portu USB typu C s výkonom až 20 W.


Dodávka energie
cez USB-C

2x USB-A
Ultra Charge

Micro USB
(v)

Nechajte prúd voľne prúdiť

Funkcia Pass-Through vám umožňuje súčasne dobíjať svoju energetickú banku aj zariadenia k nej pripojené. To šetrí čas a priestor v batožine, preto je ideálny na cestovanie.

kompatibilita

V súčasnosti smartphone nie je jediné zariadenie, ktoré so sebou nosíme všade so sebou, tieto zariadenia je tiež potrebné nabíjať. S ohľadom na to sme vybavili našu energetickú banku portom USB-C PD 18W, ktorý dokáže ľahko nabíjať zariadenia ako iPad Pro alebo Nintendo Switch. Môže dokonca nabíjať ultrabooky! Nezabudli sme na klasické smartphony - pomocou dvoch portov Ultra-Charge USB-A môžete nabíjať svoje telefóny Samsung S10 + a iPhone 11 súčasne!

Bezpečnosť pre vás a vaše zariadenia

Bezpečnosť výkonu je zaručená vysokokvalitnou elektronikou, zatiaľ čo odolnosť voči poškodeniu je zabezpečená premysleným dizajnom a materiálmi, z ktorých bol Power Play10 vyrobený.

skratová
ochrana

Ochrana proti
hlbokému vybitiu

Zhoda medzi vstupným
a výstupným napätím

Monitorovanie
teploty buniek

Hodí sa pre notebooky
Wpisz