Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Kábel Micro USB 25cm Green Cell Matte s rýchlym nabíjaním, Ultra Charge, Quick Charge 3.0

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
 • Plochý kábel Micro USB GC mat 25 cm - pre najrýchlejšie možné nabíjanie a dlhú životnosť v priebehu rokov
 • Spevnené, oveľa dlhšie trvajúce pripojenie koncoviek - aj kábel je vďaka svojmu plochému tvaru odolnejší voči mechanickému poškodeniu
 • Nezabudnuteľný spoločník každý deň - rýchla podpora nabíjania vrátane rýchleho nabíjania 3.0, GC ultra nabíjania, Samsung AFC a prenosu dát 480 Mb / s
 • Mimoriadne praktické pri každodennom používaní - ideálna dĺžka 25 cm, okrem iného, ak nabíjate svoj smartphone u banky s elektrickou energiou mimo domu
7,95 €

množstvo:

 
Responsive image

Responsive image

Vždy, keď bežný kábel nestačí

Kábel GCmatte je navrhnutý tak, aby zabezpečil čo najrýchlejšie nabíjanie vášho zariadenia. Podpora najpopulárnejších technológií rýchleho nabíjania vrátane Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC vám zaručí úsporu až 1 hodiny nabíjania. Kábel kompatibilný s rýchlym nabíjaním hrá rovnako dôležitú úlohu ako nabíjačka alebo samotný telefón.

Responsive image

Responsive image

Premyslený dizajn, ktorý zaručuje spoľahlivosť

Pre nás to nie je len kábel, ale ďalší produkt, ktorý môžeme predstaviť v ešte lepšej edícii. Vďaka použitiu pružného materiálu TPE v plochom vyhotovení je kábel oveľa odolnejší voči mechanickému poškodeniu. Káble s nízkym odporom zabezpečujú čo najrýchlejšie nabíjanie a prenos dát. Okrem toho boli svorky dodatočne zosilnené, aby sa zabránilo ich náhodnému poškodeniu, napríklad pri vytiahnutí pripojeného kábla.

Responsive image

Responsive image

Široká kompatibilita

Vďaka podpore rôznych technológií rýchleho nabíjania a univerzálnemu konektoru micro-USB je kábel GCmatte ideálny na napájanie všetkých zariadení vybavených týmto konektorom. Nepotrebujete niekoľko káblov, ale iba jeden.

Responsive image

Responsive image

Data&Sync

Green Cell ponúka aj rýchly prenos dát rýchlosťou 480 Mb/s - prenos až 100 skladieb za 5 sekúnd. Nestrácajte čas čakaním!

Responsive image

Responsive image

Perfektné v každej situácii

Vďaka dĺžke 25 cm je kábel GCmatte praktický napríklad pri nabíjaní zariadení s powerbankou. Majte ho vždy pri sebe a zabudnite na problém s dlhými a zamotanými káblami.

Responsive image
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Technické údaje
   Podporované technológie nabíjania:
   Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   farba:
   čierna
   záruka:
   24 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   podsvietenie:
   Nein
   politika návratu:
   30 dní
   Typ zástrčky:
   USB - Micro USB
   Dĺžka:
   25 cm
   kód výrobku:
   KABGC01
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK