Home Office
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

4-portová nabíjačka so Green Cell zdrojom, 4-portová nabíjačka s USB-C PD na nabíjanie Ultrabookov a technológie Ultra Charge

Green Cell
Summer sale - 20%
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Nabíjačka zdroja Green Cell s celkovým príkonom 75 W - moderný prístup k nabíjacím zariadeniam. Všetky potrebné porty v kompaktnom zariadení
 • Pomocou zdroja napájania môžete nabíjať dodávku energie až do výkonu 60 W pre všetky ultrabooky a tablety vybavené USB Type-C. Kompatibilné s MacBook Pro 13/15, Dell XPS 13/15, Huawei MateBook X Pro, iPad Pro 11 "/ 12,9"
 • Ultra-nabíjanie USB-A ponúka až 3,5-krát rýchlejšie nabíjanie najnovších smartfónov iPhone XS / X / X / XR alebo Samsung Galaxy S10 / S10 + / S10e a dva inteligentné porty USB-A vám umožňujú nastaviť optimálnu rýchlosť nabíjania ,
 • Robustné puzdro a dokonale navrhnutý interiér zaručujú plnú bezpečnosť pri práci a odolnosť konštrukcie proti poškriabaniu, nárazom a pádom.
67,95 €
summer sale
53,95 €
Ušetríte: 14,00 €

množstvo:

free delivery
 
 • 4-portová nabíjačka so Green Cell zdrojom, 4-portová nabíjačka s USB-C PD na nabíjanie Ultrabookov a technológie Ultra Charge
 • 67,95 €
  53,95 €

Power Source GC 75 W

Vďaka kombinácii moderného dizajnu a špičkovej elektroniky sme vytvorili nabíjačku, ktorá určuje nový smer na trhu a odvodzuje to najlepšie z najnovších technológií nabíjania.

Power Source GC znamená, že vaše nabíjačky sú teraz v jednom kompaktnom balení , takže môžete svoje zariadenia rýchlo nabíjať v inteligentne usporiadanom priestore.


Navrhnuté v
Európe

Jedinečný
dizajn

Maximálny
nabíjací výkon

Schopnosť nabíjania
notebookov

dizajn

Nabíjačka Green Cell Power Source je kombináciou maximálnej funkčnosti a jedinečného dizajnu. Nie je to len praktické, ale aj elegantné zariadenie, ktoré sa ideálne hodí do každého priestoru. Vďaka zabudovanému senzoru jej zelené osvetlenie prispôsobuje jeho jas intenzite okolitého svetla.

Ultrabook nabíjanie

Vďaka vysokému výkonu môžete znížiť počet nabíjačiek na minimum a používať nabíjačku GC Power Source ako zdroj nabíjania pre ultrabook. Je kompatibilný so všetkými zariadeniami s portami USB-C s požiadavkou na napájanie až 60 W. Preto bude ideálne slúžiť ako nabíjačka pre MacBook Pro 13, Dell XPS 13, Asus ZenBook, HP Specter a mnoho ďalších ultrabookových modelov.

Nabíjanie 4 zariadení súčasne

Zariadenie bolo vybavené 4 portami s celkovým výstupným výkonom 75 W, aby sa zabezpečil najlepší nabíjací výkon, aj keď sa všetky z nich používajú súčasne.

Dodávka energie USB-C s výkonom až 60 W, port USB-A vybavený našou vlastnou technológiou Ultra Charge a dva porty USB-A Smart , ktoré umožňujú nastaviť najvyššiu rýchlosť nabíjania pre každé pripojené zariadenie.

Technológia
Power Delivery

Port USB-C s podporou napájania 60W automaticky upravuje parametre nabíjania v závislosti od typu pripojeného zariadenia. Vďaka tomu môžete rýchlo nabíjať svoj smartfón alebo tablet a tiež napájať zariadenia s vyššou spotrebou, napríklad ultrabooky.

Technológia
Ultra Charge

Port USB-A, charakteristicky zelený, bol vybavený našou technológiou rýchleho nabíjania GC Ultra Charge. To zaisťuje až 3,5-krát rýchlejšie nabíjanie smartphonu v porovnaní so štandardným nabíjaním. Ultra Charge je navyše kompatibilný s inými technológiami rýchleho nabíjania, ako je napríklad Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP alebo Apple 2.4A.

Porovnanie nabíjačky zdroja energie GC so štandardnou nabíjačkou * (do 30 minút)

Rovnaká veľkosť, ešte viac možností

Vymeňte bežný ultrabookový napájací zdroj za oveľa pohodlnejšie a funkčné riešenie. Nabíjačka zdroja energie GC zaostáva za štandardnými napájacími zdrojmi iba s jedným portom, čo vám umožňuje súčasne nabíjať ultrabook spolu s tromi ďalšími zariadeniami. Vďaka malému dizajnu sa navyše výborne hodí na každú cestu a šetrí a elegantne organizuje priestor.

Úžasná funkčnosť

Multifunkčná nabíjačka Green Cell Power Source 75W je ideálnym riešením na nabíjanie všetkých zariadení na jednom mieste. Je kompatibilný s množstvom technológií rýchleho nabíjania a vždy vám poskytuje najrýchlejší možný, stabilný a bezpečný Power Source pre vaše zariadenia. Nezáleží na tom, či chcete nabíjať svoj smartfón, slúchadlá, Xiaomi Mi Band alebo iné smartband a chytré hodinky, alebo hľadáte napájací zdroj pre MacBook Pro 13, iPad Pro alebo Nintendo Switch, s našou nabíjačkou zdroja energie nájdete všetky porty, ktoré potrebujete na jednom mieste.

bezpečnosť

Vďaka použitiu odolných materiálov a mimoriadnej starostlivosti o detaily, multiportová nabíjačka Green Cell Power Source nielenže vyzerá jedinečne, ale je tiež odolná voči mechanickému poškodeniu a tak dokonale chráni elektroniku vo vnútri puzdra. Bezpečnosť prevádzky je zabezpečená aj špičkovou elektronikou, ktorá poskytuje ochranu proti prepätiu a skratom, ako aj reguláciu teploty.


Ochrana
proti prepätiu

skratu
ochrana

Tepelná
ochrana

Hodí sa pre notebooky
Wpisz
Spätná väzba od zákazníkov a otázky
Priemerná známka
(5 recenzia)
5.0
/ 5
Vaše hodnotenie
Priemerná známka
5.0
/ 5
(5 recenzia)
  Vaše hodnotenie:
  , 2020-05-05
  star star star star star

  Napájanie nahradil môj XPS nabíjačka pre dobro

  0 0
  , 2020-04-11
  star star star star star

  Jeden z mojich najobľúbenejších nákupov roka tak ďaleko a tam bolo veľa Thema už. Je úžasné mať jednu nabíjačku, že práve to všetko robí.

  0 0
  , 2020-05-03
  star star star star star

  Veľmi slušné. Absolútne nič sťažovať.

  0 0
  , 2020-04-19
  star star star star star

  Dobrý multifunkčné nabíjačka. Reálna cena za zariadenie, ktoré môže nahradiť všetky ostatné nabíjačky.

  0 0
  , 2020-03-22
  star star star star star

  Kedysi som nosiť 3 nabíjačiek so mnou skoro stále. Teraz už len tento jeden s dvoma káblami. To je mimoriadne výhodné.

  0 0
  Technické údaje
  energie:
  75W
  výkon:
  USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A; QC3.0 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A; 2xUSB-A 2.4A
  vstup:
  100-240V, 50/60Hz
  stáť:
  Nový
  Fast Charge Technology:
  Green Cell Ultra Charge
  Podporované technológie nabíjania:
  Quick Charge 2.0/3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP
  ochrana proti prehriatiu:
  Áno
  farba:
  čierna
  záruka:
  24 mesiacov
  výrobca:
  Green Cell
  rozmery:
  103 x 72 x 28mm
  závažia:
  219g
  model:
  Power Source