Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Display N156BGA-EB2 pre notebooky 15,6 obrazovka HD 1366 x 768, obrazovka eDP 30 pinov, lesklá

Innolux
Nie je k dispozícii.
 • Úplne nový originálny Innolux N156BGA-EB2 s lesklým displejom. Verzia SLIM so štyrmi háčikmi. Matica je pripojená k notebooku prostredníctvom populárnej 30-pinovej zásuvky eDP .
 • Displej pracuje s rozlíšením 1366 x 768 HD (vysoké rozlíšenie) , čo umožňuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Jeho uhlopriečka je 15,6 palca
 • Obrazovka pracuje podľa štandardu 262 K, d. H. Ponúka celú škálu farieb . Osvetľuje sa pomocou modernej metódy WLED, ktorá ponúka väčšie ľahké používanie a znižuje pocit unavených očí .
 • Obrazovka pracuje v technológii TN a ponúka rýchlu reakčnú dobu a žiadny efekt rozmazania . Toto je obzvlášť dôležité v hrách a dynamických filmových scénach.
64,95 €
-20%
51,95 €
Ušetríte: 13,00 €
Nie je na sklade
free delivery
 
 • Display N156BGA-EB2 pre notebooky 15,6 obrazovka HD 1366 x 768, obrazovka eDP 30 pinov, lesklá
 • 64,95 €
  51,95 €

Matryca Innolux

Obnovte všetky funkcie obrazovky!

LCD panel, nazývaný tiež obrazovka alebo displej, je kľúčovým prvkom v konštrukcii notebooku. Pohodlie práce na prístroji závisí od jeho funkčnosti. V priebehu času stratí obraz zobrazený na paneli LCD svoju kvalitu, na obrazovke sa môžu objaviť škvrny a zmeny farby. Často sa môžu vyskytnúť aj praskliny spôsobené nárazom alebo pádom z výšky. Ak chcete dosiahnuť úplnú kvalitu, vymeňte panel LCD za nový. Úplne nový LCD panel Innolux je originálny. Presne rovnaké LCD panely sú počas výrobného procesu namontované v nových notebookoch. Vďaka tomu si môžete byť istý správnym uložením a kompatibilitou elektroniky.

Matryca Innolux

Správna voľba LCD panela

Pri výbere LCD panela sú najdôležitejšie nasledujúce vlastnosti: veľkosť, rozlíšenie a typ zástrčky. Toto sú tri nevyhnutné prvky, ktoré musia byť identické a musia zodpovedať vymenenému panelu. LCD panel Innolux má najobľúbenejšiu veľkosť 15,6 palca a HD rozlíšenie (1366 x 768). Za pripojenie k počítaču je zodpovedná moderná 30-pinová zásuvka eDP. LCD panel je so správnym výberom parametrov ihneď pripravený na zostavenie po odstránení starého panelu.

Matryca Innolux

Starostlivosť o zrak

Panely LCD Innolux pracujú v štandarde 262K, čo znamená, že zobrazujú celú paletu farieb viditeľných ľudským okom. Neunikne vám žiadny detail! Aby bol zaistený maximálny komfort používania, je tento panel vybavený svetelnou technológiou WLED (White LED). Používanie najnovších riešení umožňuje znížiť pocit unavených očí, a to aj po dlhodobom používaní notebooku.

Multimédiá najvyššej kvality

Technológiou zobrazovania obrazu na úplne novom paneli Innolux je TN. Jeho nespochybniteľnou výhodou je krátka reakčná doba bez efektu rozmazania. V praxi to zaručuje vynikajúce zobrazenie dynamických filmových scén, čo je vynikajúce pri sledovaní akejkoľvek série. Krátky reakčný čas je vynikajúci aj pre hráčov hry, ktorí nechcú počas víru hry nič minúť. Panel LCD má lesklú obrazovku, ktorá prenáša intenzívne sýte farby, dobre nastavenú čiernu farbu a správny kontrast, čo je obzvlášť dôležité pri sledovaní filmov a hraní hier.

Matryca Innolux

Pozor! Displej je kompatibilný s modelom notebooku, iba ak má uhlopriečku 15,6 palca, rozlíšenie 1366 x 768 px a 30pin eDP 

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   stáť:
   Nový
   záruka:
   24 mesiacov
   rozmery:
   36 x 22.4 x 0.32 cm
   Rozlíšenie (pixely):
   1366 x 768
   LCD panel Typ:
   TN
   podsvietenie:
   LED
   Diagonálne (v palcoch):
   15.6
   typ zástrčky:
   eDP 30 pin
   Povlak LCD panel:
   Glossy
   kód výrobku:
   MAT01
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
   OK