Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Xiaomi Mi Band 5 - Športová skupina Xiaomi + ochranná fólia

Xiaomi
Summer sale - 20%
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Najnovšie Xiaomi Mi Band 5 Smartband. Vybavený novým a o 20% väčším displejom AMOLED 1,1 " v porovnaní s predchádzajúcou verziou skupiny s možnosťou výberu z viac ako 100 hotových farebných motívov.
 • Pásik je vybavený modernými senzormi , ktoré monitorujú váš srdcový rytmus a fyzickú aktivitu počas dňa aj počas spánku. Vďaka spolupráci s aplikáciou Mi Fit vám umožňuje kontrolovať postup.
 • Zložité spracovanie upozornení , počúvanie hudby alebo kamera z vášho smartfónu na jednom mieste. Okrem toho 11 športových režimov , ako napríklad: beh, plávanie alebo jazda na bicykli.
 • Mi Band 5 je napájaný batériami 125 mAh , čo vám umožňuje používať pásmo až 20 dní a vďaka magnetické nabíjanie môžete zabudnúť na problematické odstránenie zariadenia z remienka.
62,95 €
summer sale
49,95 €
Ušetríte: 13,00 €

množstvo:

free delivery
 
 • Xiaomi Mi Band 5 - Športová skupina Xiaomi + ochranná fólia
 • 62,95 €
  49,95 €

Mi Band 5

Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 - Európska verzia GLOBAL

Nová skupina od spoločnosti Xiaomi bola vytvorená pre ľudí, ktorí radi využívajú nové technológie počas fyzickej aktivity, ale oceňujú aj zaujímavý vzhľad inteligentného pásma, ktoré je možné rôznymi spôsobmi personalizovať a vyjadriť svoju individualitu.

Mi Band 5

Mi Band 5

Jasný displej AMOLED 1,1 "

Nové Mi Band bol vybavený väčším displejom v technológii AMOLED s rozlíšením 126 x 294px, čo nám v porovnaní s predchádzajúcou verziou smartbandu prinieslo takmer 20% nárast.
Živá reprodukcia farieb, možnosť nastavenia jasu a šedých pozorovacích uhlov umožňujú bezproblémové použitie pásma vo všetkých podmienkach, dokonca aj pri silnom slnku alebo pri intenzívnom úsilí.

Použitie je ešte príjemnejšie a pohodlnejšie!

Mi Band 5

Mi Band 5

Mnoho možností na jednom zariadení

Nové inteligentné pásmo vyvíja a prináša nové nápady známe z predchádzajúcich väzieb Mi Band.

Počet dostupných športových režimov sa zvýšil na 11, čo spolu s kompatibilitou s aplikáciou Mi Fit umožňuje odosielať informácie do vášho smartfónu, kde môžete svoje údaje ukladať a analyzovať jasným a usporiadaným spôsobom .

V režimoch jogging alebo cyklistika môžete skontrolovať nielen pulz a tempo, ale aj pomocou smartphonu - úroveň náročnosti trasy spočítaním zjazdoviek a kopcov, na ktoré ste narazili.
Plávanie? Vďaka vodotesnému krytu na úrovni 5 ATM môžete používať náramok pri plávaní alebo vodných športoch voľne.

Nespornou novinkou v poslednej splátke Mi Bandy je možnosť fotografovať pomocou fotoaparátu pomocou náramku. Stačí si nastaviť telefón a vo vhodnom okamihu pre nás stlačením tlačidla na Mi Band 5 odfotiť. Už nie je potrebné nastavovať samospúšť!

Mi Band 5 má tiež známe funkcie na správu náramkov na počúvanie hudby a zobrazenie prichádzajúcich telefónnych hovorov.

Mi Band 5

Mi Band 5

Dostupné funkcie
 • Hodiny: Aktuálny čas je vždy po ruke, čo môžete urobiť atraktívnejším zmenou jeho vzhľadu na jednu zo 100 dostupných tém
 • Režim budíka a odloženia
 • 11 preddefinovaných fyzických aktivít: chôdza, beh, joga, bicyklovanie v prírode, indoor cycling, plávanie, obežná dráha, veslovanie, skákanie, bežecký pás, ďalší tréning
 • Monitor srdcového rytmu PPG: 24-hodinové monitorovanie činnosti nášho srdca nám umožňuje pozorovať a analyzovať prácu nášho tela
 • Monitor spánku: Vďaka novým algoritmom sa ukazovateľ presnosti zvýšil o 40%, čo umožňuje ďalšiu optimalizáciu regeneračného procesu. (Senzor spánku v tejto verzii správne monitoruje odloženie a zahrňuje ich do štatistík)
 • Varovanie pred pulzom: , keď je váš srdcový rytmus veľmi vysoký, zariadenie vás bude informovať o vibráciách
 • Informácie o zdraví žien: pohodlne zvládnite menštruačný cyklus
 • Dýchací tréning: sledujte rytmus a uvoľnite psychický a fyzický tlak
 • Index vitality PAI: na základe zhromaždených informácií dostanete individuálny zdravotný ukazovateľ, ktorý vás tiež motivuje k pokračovaniu v činnosti
 • Spolupráca s aplikáciou Mi Fit: všetky informácie možno zhromažďovať na jednom mieste, kde môžete jasne vidieť svoj pokrok
 • Ovládanie telefónom: Novinka umožňuje fotografovať pomocou náramku a môžete tiež ovládať svoju hudbu alebo upozornenia
Mi Band 5

Mi Band 5

Batéria s dlhou životnosťou

Zariadenie je napájané batériou 125 mAh, ktorá vám umožňuje používať náramok počas 14 až 20 dní v závislosti od intenzity používania, a ak je to potrebné, budete ho nabíjať za menej ako 2 hodiny

Vďaka použitiu magnetického nabíjania už nebudete musieť odstraňovať pás, takže samotný proces je jednoduchý a rýchly. Zabraňuje to tiež tomu, aby popruh rýchlo ničil a uvoľňoval upevňovacie prvky.

Mi Band 5

Mi Band 5

Vyjadri sa!

Každý chce vyniknúť a nová Mi Band to umožňuje. Využite viac ako 100+ grafiky dostupných na hlavnej obrazovke, ale tiež možnosť kúpiť si bar v mnohých dostupných farbách.

Prispôsobte si čelenku svojmu štýlu a vychutnajte si jej jedinečný vzhľad!

Mi Band 5

Mi Band 5

Presná elektronika a odolná konštrukcia

Zariadenie používa vylepšený monitor srdcového rytmu PPG, ktorý funguje 24 hodín denne, monitoruje srdcový rytmus, čo vám umožní lepšie spoznať svoje telo a vstavaný alarm vás bude informovať o vibráciách o odchýlkach. < / p>

Smartband počíta kroky pomocou akcelerometra a gyroskopu, čo sú vstavané senzory, ktoré zisťujú pohyb zápästia v rôznych rovinách. Na základe pohybov zariadenia po ruke vám umožňuje vypočítať počet vykonaných krokov a tiež používať gestá na ovládanie zariadenia.

Celok je podporovaný novými algoritmami pre ešte lepšie a presnejšie zhromažďovanie údajov. To v porovnaní s predchádzajúcou verziou kravaty zvýšilo presnosť pulzu o takmer 50% a spánku o 40%.

Bluetooth 5.0 je zodpovedný za komunikáciu s inými zariadeniami a jeho presný dizajn umožňuje jeho použitie pri akejkoľvek činnosti, dokonca aj v daždi alebo plávaní, pretože pásmo poskytuje odolnosť proti vode na úrovni 5 ATM

Mi Band 5
Spätná väzba od zákazníkov a otázky
Vyjadrite svoj názor

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

Priemerná známka
Vyjadrite svoj názor

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

  Vaše hodnotenie:
  Technické údaje
  typ buniek:
  Li-Polymer
  stáť:
  Nový
  farba:
  čierna
  záruka:
  12 mesiacov
  výrobca:
  Xiaomi
  závažia:
  24g
  model:
  Xiaomi Mi Band 5
  komunikácia:
  Bluetooth 5.0
  riešenie:
  126x294 px
  show:
  AMOLED 1.1"
  Kompatibilné s telefónmi:
  Áno
  politika návratu:
  30 Tage
  doba nabíjania:
  2h
  Im Set:
  Mi Band 5 s pásom, užívateľská príručka, magnetická nabíjačka
  Doplňujúce informácie:
  Vodeodolný
  kód výrobku:
  AK86