Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Canon (4)

Nabíjačka Canon

Nabíjačky fotoaparátov sú nevyhnutným doplnkom pre všetkých milovníkov a profesionálov fotografií . V súčasnosti sa zdá, že samostatné kamery sa rýchlo nahrádzajú kamerami zabudovanými do smartfónov. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Hoci inteligentné kamery každej generácie sa stanú výkonnejšími a efektívnejšími, nikdy nedosiahnu schopnosti priemerného fotoaparátu typu SLR. Canon je značka, ktorá je známa po celom svete vďaka svojim fotoaparátom. Spoločnosť nielen sleduje súčasné a meniace sa trendy vo výrobe, ale tiež ich nastavuje. Canon je populárne zariadenie v rukách ľudí, ktorí si chcú zachytiť dôležité okamihy pre seba. Kamera tejto značky je doplnkom rôznych výletov, exkurzií, ale aj formálnych stretnutí. Vytváranie skupinových fotografií na telefóne, napríklad v spoločnosti alebo pri významnom zlúčení rodiny, v istom zmysle znižuje dôležitosť tohto okamihu. Naša obchodná Battery Empire ponúka široký prístup k internetu

Nabíjačky fotoaparátu od spoločnosti Canon

ktoré sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám zariadenia a používateľa. Ide o vysoko kvalitné riešenie s 12-mesačnou zárukou, ktorá dáva kupujúcim 100% istotu, že kupujú iba tie najlepšie riešenia na trhu.
Triediť podľa:
21,95 €
21,95 €
21,95 €
kapacita: 1100 mAh
Napätie: 7.4V
kód výrobku: CB42+ADCB34
30,95 €
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

Prispôsobenie nabíjačiek vašim načúvacím prístrojom

Fotoaparát Canon môže vydržať dlhé časové obdobie s jedným cyklom nabíjania. Ak však chcete urobiť fenomenálnu fotografiu, jazda bez efektívnej cestovnej nabíjačky zbytočne zvyšuje riziko, že vás uvíta tmavá obrazovka. Nabíjačky fotoaparátu od spoločnosti Canon sú kompaktné a rýchlo sa zmestia do vašej batožiny. Toto je prioritný doplnok, ktorý musíte so sebou priniesť, ak dôjde k poškodeniu zariadenia. Nabíjačky fotoaparátov vám pomôžu uchovať vaše krásne a dôležité spomienky vo vysoko kvalitnej fotografii.

Nabíjačky pre moderných zákazníkov

Canon je značka voľby pre tých, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, kvality a hodnoty za peniaze. Táto značka už roky úspešne uspokojuje stále rastúce potreby moderne orientovaných zákazníkov. Určené nabíjačky fotoaparátov Canon budú investíciou, ktorá sa v krátkodobom a dlhodobom horizonte vyplatí. Pozývame vás na prezretie si našej špeciálne vybranej a neustále aktualizovanej ponuky. Sme presvedčení, že si sami rýchlo niečo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK