Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Samsung (5)

Nabíjačka na notebook Samsung

Nabíjačka je nevyhnutná na zabezpečenie správneho fungovania každého prenosného počítača. Napriek svojej dôležitosti je to tiež jeden z najviac marginalizovaných prvkov. Pri manipulácii so zdrojmi energie, ktoré sú najviac náchylné na mechanické poškodenie, povodne a rôzne škodlivé faktory, môže jednotka náhle stratiť zdroj energie a vypnúť používateľa zo sveta. Chybná nabíjačka nie je problém, ktorý je možné vyriešiť cez noc. Tento dodatok sa musí zvoliť správne a tu nie je možné konať rýchlo. Nesprávna nabíjačka pre laptop môže v krátkodobom a dlhodobom horizonte spôsobiť viac škody ako úžitku. Náš Battery Empire Store ponúka širokú škálu nabíjacích možností pre váš prenosný počítač Samsung Green Cell . Jedná sa o 100% kompatibilné príslušenstvo, ktoré vyhovuje vašim fyzickým a elektronickým potrebám. To vám umožní mať istotu, že váš laptop získa to, čo skutočne potrebuje, a bude fungovať efektívne po dlhú dobu. Pre každého

Napájací adaptér značky Samsung

Green Cell poskytuje nášmu obchodu záruku 24 mesiacov. Vďaka tomu je investícia, ktorá sa rýchlo vypláca.
Triediť podľa:

Zóna pomoci

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R522 R530 R540 R580 Q35 Q45
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780
Green Cell PRO ® Ladegerät Netzteil für laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für Samsung N100 N130 N145 N148 N150 NC10 NC110 N150 Plus
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 3.16A 60W für Samsung NP730U3E ATIV Book 5 NP530U4E ATIV Book 7 NP740U3E
Bestseller
18,95 €
26,95 €
24,95 €
20,95 €
25,95 €
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek

Príslušenstvo prispôsobené vašim potrebám

Výmena nabíjačky je často nevyhnutná (napriek skutočným úmyslom). Situácie sa môžu líšiť, nabíjačka môže odmietnuť z dôvodu zlej starostlivosti o nabíjačku alebo z dôvodu náhodnej situácie (napr. Záplavy). Na začiatku nie je známe, ktorú nabíjačku kúpiť . Pôvodné doplnky môžu byť veľmi drahé a zavádzanie sa môže oneskoriť - zariadenia iba ležia a sú zaprášené. Ani nákup univerzálnej náhrady nie je overenou stratégiou. Univerzálne napájacie zdroje by mali byť vhodné pre niekoľko rôznych modelov a značiek prenosných počítačov súčasne. To prináša riziko nesúladu s konkrétnou značkou alebo nesúlad so skutočnými potrebami prenosného počítača. Môže to rýchlo a nepriaznivo ovplyvniť životnosť batérie. Úprava napájacích zdrojov Samsung podľa Green Cell je úplná kompatibilita, ktorá sa zameriava na špecifický hardvér modelu - čo je vedomie, že notebook dostane doplnok, ktorý spája rýchlo do svojich individuálnych potrieb.

Široký sortiment napájacích zdrojov

Ponuka Naša obchodná Battery Empire bola špeciálne vybraná a neustále sa aktualizuje, aby lepšie spĺňala očakávania moderných zákazníkov, ktorí hľadajú kombináciu kvality, spoľahlivosti, efektívnosti a hodnoty za peniaze. Vďaka rozšírenému radu nabíjačiek notebookov Samsung sme schopní ponúknuť vysoko kvalitné súčasti so značkou Green Cell , ktoré nám umožňujú udržiavať vysokú efektivitu práce. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK