Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Nabíjačka batérií pre akumulátorové skrutkovače Black & Decker

Skrutkovače sú jedným z najpoužívanejších nástrojov, bez ktorých nie je možné vykonať rôzne opravy. Napriek ich vysokému výkonu sú batérie v skrutkovačoch pri častom používaní rýchlo vybité. Udržiavanie nástroja na správnej úrovni energie je nevyhnutné na udržanie tempa práce. Výmena batérie nie je vždy potrebná alebo možná. Riešením je investovať do osvedčených nabíjačiek, ktoré vám pomôžu rýchlo nabiť zariadenia a efektívne pokračovať v práci. Nabíjačka Black & Decker Green Cell Black perfektne sedí a ponúka rýchlosť nabíjania, ktorú budete okamžite cítiť. Nabíjačky batérií sú často vypnuté alebo zapnuté. Tento typ zariadenia sa považuje za samozrejmý, až kým prestane správne fungovať. Chybná nabíjačka je chybné elektrické náradie, a tým aj prestávka vo vašej práci. Elektrické náradie, ako sú skrutkovače, patrí medzi najčastejšie používané nástroje v každodennom používaní, a to ako pri menších aktualizáciách, tak pri rozsiahlej údržbe. Náš obchod Battery Empire ponúka výkonné

Nabíjačky pre skrutkovače Black & Decker

s ktorými sa môžete postarať o energetické požiadavky vašich zariadení. Všetky nabíjačky Green Cell majú 12-mesačnú záruku.
amperage
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

Kvalite, ktorej môžete veriť

Elektrické náradie Black & Decker sú jednou z najbežnejšie zvolených možností na trhu súčasných, dobre informovaných zákazníkov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, trvanlivosti a hodnoty za peniaze . Nakladače sa časom veľa opotrebujú. Výmena nabíjačky skrutkovačom je oveľa lepšou investíciou ako nákup nového elektrického náradia, ktoré sa často vykonáva okamžite. Nabíjačky Black & Decker sú mimoriadne silné, ale nie sú nezničiteľné. Battery World ponúka vysoko kvalitnú alternatívu, ktorá je dokonale prispôsobená technickým požiadavkám originálov. Výsledkom je produkt šitý na mieru, ktorý rýchlo reaguje na individuálne potreby vlastníka a vlastníka zariadenia. Ide o investíciu, ktorá sa z krátkodobého a dlhodobého hľadiska rýchlo vyplatí.

Kladný skok zaťaženia

Nabíjačky Black & Decker od spoločnosti Green Cell dramaticky zvyšujú rýchlosť nabíjania, čím umožňujú návrat vášho zariadenia na plný výkon a návrat k produktívnej práci. Náš neustále aktualizovaný a špeciálne vybraný sortiment zahŕňa širokú škálu nabíjačiek Black a Decker, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK