Home Office
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batérie pre mobilné telefóny Emporia

Model prenosného počítača
    kde nájsť označenie modelu?
kapacita
napätie
Akku AK-V28 für Emporia Talk plus premium
Green Cell
kapacita: 1200 mAh
napätie: 3.7V
kód výrobku: BP105
14,95 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Emporia je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vytváranie čistých užitkových telefónov, ktoré ľahko fungujú. Nemusíte zložité menu a veľké množstvo multimediálnych funkcií, ktoré majú spôsobiť únos batérie. Ani Emporia však nemôže dosiahnuť nekonečnú energiu. Batérie v telefóne od tohoto výrobce se přirozeně časem vybíjí. Výsledkem je, že telefon začíná trávit více času na nabíjecím kabelu a uživatel ztrácí mobilitu. Výmena batérií telefónu za nový je najlepší spôsob, ako vdechnúť nový život telefónu. Celý proces nebude trvať príliš dlho a potom sa musí starať o údržbu.

Replikácia batérií pre telefóny Emporia

Oslava poskytne prístup k vysokému výkonu Batéria pre telefón Emporia, ktorá rýchlo prispôsobí individuálnu potrebu používateľa i zariadenia. Vysoko kvalitné články zaručujú, že batérie budú dlho klesať a sú účinné a poskytujú zariadenia potrebnú energiu. Nová batéria do telefónu bude rýchlo investovaná, bude zaručená krátkodobá a dlhodobá platba.

Speciálně vybrané možnosti

Naša ponuka zahŕňa špeciálne upravené varianty batérií, ktoré spĺňajú požiadavky na ně uvedené. Zde je potvrzena vysoká kvalita. Vďaka tomu naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú diely, ktoré budú efektívne fungovať po dlhej dobe. Zveme vás, môžete sa zoznámiť s našou špeciálne vybranou ponukou. Sme si istí, že niečo čoskoro nájdete pre seba.