Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Batérie typu AA

Batérie typu AA sú valcové galvanické články s priemerom asi 1,4 cm, ktoré sa bežne používajú v rôznych elektronických zariadeniach. Batérie typu AA majú obmedzenú životnosť , takže stále viac ľudí potrebuje stálu ochranu energie vo forme batérií typu AA. Opakovane použiteľné batérie uvedené v tejto kategórii sa rýchlo prispôsobia energetickým potrebám zariadenia a používateľa. Životnosť opakovane použiteľných batérií typu AA sa dá počítať v rokoch, nie o niekoľko týždňov, ako pri konvenčných prstoch. Výsledkom je, že úspory batérie sú dosť vysoké a ušetrené zdroje sa môžu použiť na implementáciu ďalších priorít. Naša predajňa Battery Empire ponúka širokú škálu opakovane použiteľných batérií typu AA, ktoré dokážu rýchlo splniť energetické potreby domácich a kancelárskych zariadení. Vysoká kvalita zaručuje veľa bezproblémových cyklov nabíjania a nepretržitý prístup k energii.

Osvedčené príslušenstvo k elektronike

Čalúnenie, diaľkové ovládače, hračky RC a mnoho ďalších zariadení vyžadujú každodenný prístup k „prstom“. Nahradením obvyklých variantov za opakovane použiteľné varianty získate pomocou mobilných zariadení väčšiu mobilitu a pohodlie . Ak sa použije jeden pár, druhý pár čaká v pohotovostnom režime alebo počas nabíjania. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že v nej rýchlo nájdete batérie typu AA, ktoré prinášajú injekciu čerstvej energie.
Green Cell 4x AA HR6 2600mAh Akku
star star star star star
(4)
Green Cell 2x AA HR6 2600mAh Akku
star star star star star
(2)
Green Cell 2x AA HR6 2000mAh Akku
star star star star star
(3)
Green Cell 4x AA HR6 2000mAh Akku
star star star star star
(3)
Ładowarka AAA i AA
star star star star star
(5)
13,95 €
10,95 €
11,95 €
8,95 €
9,95 €
7,95 €
12,95 €
9,95 €
star star star star star
(5)
napätie: 1.5V
kód výrobku: GRADGC01
18,95 €
14,95 €
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK