Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batéria Sony Aricson

Smartphone je doplnok, bez ktorého nie je možné v dnešnej počítačovej realite správne fungovať . Odchod z domu bez známej hmotnosti telefónu vo vrecku je pre moderného človeka nemysliteľný. Výkonné telefóny rôznych značiek bojujú o pozornosť spotrebiteľov. Ponuka Sony Ericsson, ktorá ponúka riešenia na mieru pre náročných používateľov, vyniká v konkurencii. Napriek všetkej jej schopnosti ani spoločnosť Sony nedokáže preskočiť výdrž batérie. V priebehu času je telefón menej energeticky efektívny - používa sa desaťkrát denne. Životnosť batérie rýchlo ovplyvňuje množstvo aplikácií, zachytávanie a zdieľanie každodenných skúseností. Preto z času na čas má zmysel vymieňať batériu v mobilnom telefóne Sony Ericsson (ako u iných značiek). Ak vymeníte batériu, môžete rýchlo priviesť telefón späť do energetickej vertikálnej polohy a získať skutočnú mobilitu. To je to, čo stratíte najviac, keď začne batéria zlyhať. Dlhšie a dlhšie doby nabíjania a čas, ktorý musí telefón stráviť v kábli, sú zlým pohľadom na mobilné zariadenia. Okrem toho myšlienka, či popruh batérie drží a či existuje ľahko prístupný (a bezplatný) vývod v mieste, kam používateľ ide, je stále v jeho hlave. Batéria Empire ponúka širokú škálu batérií Sony Ericsson Green Cell ktoré vám pomôžu znovu získať plnú mobilitu a silu vášho smartfónu. Všetko naše

Batérie Sony Ericsson

majú 12-mesačnú záruku a 30-dňovú lehotu na vrátenie.
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
18,95 €
14,95 €
kapacita: 2330mAh
napätie: 3.7V
záruka: 12 mesiacov
16,95 €
12,95 €
kapacita: 2300mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
24,95 €
19,94 €
Green Cell
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP59
14,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2330mAh
napätie: 3.7V
kód výrobku: BP64
12,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2300mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP101
19,94 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Vhodný výkon

Počas svojej existencie na trhu spoločnosť Sony Ericsson jednoznačne podpísala históriu mobilných zariadení. Mobilné telefóny tejto značky nestrácajú na popularite, ale batéria je problémom, ktorý ovplyvňuje každé mobilné zariadenie. Telefón udržiava od začiatku niekoľko dní pri plnom nabití. Časom sa však časy načítania predlžujú a častejšie. Na rozdiel od vzhľadu môže byť batéria úspešne vymenená v telefóne nezávisle. Nevyžadujú sa žiadne servisné požiadavky a žiadne ďalšie náklady. Navyše sa nemusíte odpojiť od telefónu. Ak necháte svoj smartphone v prevádzke, nemusíte sa spoliehať na nepretržitú výmenu. Zvyčajne môže zariadenie stráviť niekoľko až niekoľko dní čakaním na potrebnú časť. Tento problém eliminuje nezávislá burza. Batérie Sony Ericsson Green Cell sú kombináciou kvality, výkonu a prijateľnej ceny. Z tohto dôvodu sa jedná o investíciu, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte . Energický skok je rýchlo pociťovaný a používateľ je opäť skutočne mobilný.

Vysokokvalitné Green Cell články

Náš obchod s Battery Empire ponúka širokú škálu nabíjateľných batérií pre telefóny Sony Ericsson Green cell. Predstavujú dokonalú imitáciu originálov a u mnohých modelov Ericsson sa ukážu ako dobrá alternatíva . Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.