Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

UPS (9)

UPS

Núdzové napájanie je zariadenie určené na udržiavanie napájania zariadení, ku ktorým k nemu pripojíte v prípade výpadku napájania. UPS sa najčastejšie používajú v serverových miestnostiach a kanceláriách, ale s rastúcim úspechom sa používajú aj doma. Podľa potreby a účelu si môžeme vybrať z rôznych typov UPS. Line Interactive je v súčasnosti najlepšou dostupnou topológiou pre menej pokročilé zariadenia. Zariadenia, ktoré používajú túto technológiu, sú bezpečné, spoľahlivé a nákladovo efektívne . UPS interaktívne so sieťou reaguje nielen v prípade výpadku napájania, ale tiež monitoruje stabilitu napájania a neustále koriguje poklesy a skoky napätia.

Núdzové napájanie CO

Ak potrebujete sofistikovanejšie a pokročilejšie vybavenie, oplatí sa venovať pozornosť linkovému interaktívnemu UPS, ktorý má čistú sinusovú vlnu. Toto riešenie sa odporúča napr. Pre pece s CO a niektoré počítače. Online UPS je však navrhnutý pre veľmi citlivé zariadenia. Pri tomto type technológie sú naše zariadenia úplne odpojené od siete a sú založené iba na stabilnom napájaní dodávanom núdzovým zdrojom. Toto je určite najbezpečnejšia z dostupných topológií. Ak však pre IT stojan potrebujete model núdzového napájania, mali by ste pre tento stojan zvoliť špeciálny zdroj UPS . Ak potrebujete pomoc pri výbere UPS, kontaktujte nás .
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Ktorý UPS si vybrať pre počítač?

Jedným z najdôležitejších bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere UPS, je vyhodnotenie výkonu pripojeného zariadenia. Vo väčšine prípadov stolové počítače spotrebujú 100 až 150 W a herné zariadenia 250 až 350 W. Tieto informácie vám môžu pomôcť určiť, ktorý UPS je pre vás ten pravý. Našťastie v našom obchode nájdete UPS Green Cell, ktorý je ideálny na udržanie normálneho chodu vášho počítača. Ak vás zaujíma, ako dlho vám vybraný výstroj udrží vaše zariadenie v chode, použite kalkulačku na našej stránke! Stačí si vybrať ľubovoľnú UPS, zaškrtnúť políčko „Vybrať UPS“, zadať výkon zariadení a hotovo – už viete, čo môžete od našich zariadení očakávať!


Jedným z najdôležitejších bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere UPS, je vyhodnotenie výkonu...

Ktorý UPS si vybrať pre sporák?

Výber meniča pre plynový alebo elektrický sporák môže byť problematický. Je však potrebné mať na pamäti niekoľko jednoduchých pravidiel. Po prvé, pri výbere UPS nezabudnite zvoliť jednotky s čisto sínusovou vlnou. Mali by ste sa tiež uistiť, že UPS má dostatočný výkon – v tomto prípade by ste mali zvoliť zariadenie s menovitým výkonom vyšším ako 500 W. Ponúkame niekoľko UPS Green Cell, ktoré spĺňajú vyššie uvedené kritériá. Garantujeme, že u nás nájdete ten správny UPS!


Výber meniča pre plynový alebo elektrický sporák môže byť problematický. Je však potrebné mať na...

Ktorý UPS si vybrať pre server?

Počítačové servery sú zariadenia s vysokým odberom, a preto potrebujú vhodne zvolené UPS. Najlepším riešením pre serverové miestnosti je použitie UPS Green Cell pre serverové skrine. Majú výrazne vyšší výkon ako bežné UPS, a preto sú ideálne pre záložné napájanie počítačových serverov.


Počítačové servery sú zariadenia s vysokým odberom, a preto potrebujú vhodne zvolené UPS....

Ktorý UPS si vybrať pre monitorovací systém?

Ak plánujete kúpu UPS pre váš dohľadový systém, mali by ste venovať osobitnú pozornosť zdrojom s kapacitou nad 100W. Týmto spôsobom zabezpečíte efektívnu podporu pre váš sledovací systém. Je však potrebné pripomenúť, že zariadenia nie sú rovnaké a v závislosti od použitých kamier sa ich spotreba energie môže výrazne líšiť. Pred kúpou UPS je preto potrebné odhadnúť približnú spotrebu energie. Ak to urobíte, väčšinu práce máte za sebou. Jediné, čo zostáva urobiť, je skontrolovať, ako dlho môže daný zdroj napájania podporovať vaše zariadenie. A nie je to vôbec ťažké – stačí si vybrať zariadenie z našej ponuky, vybrať pole „Vybrať UPS“. Zadajte spotrebu energie pripojených zariadení a už viete, ako dlho udrží náš monitorovací systém v prevádzke!


Ak plánujete kúpu UPS pre váš dohľadový systém, mali by ste venovať osobitnú pozornosť zdrojom s...
Bestseller
Green Cell ® UPS Micropower 600VA mit LCD Bildschirm
Green Cell ® UPS Micropower 800VA
Green Cell® UPS Neprerušiteľný zdroj energie 100VA 600W s LCD obrazovkou
Green Cell ® UPS Micropower 1500VA
Green Cell ® UPS Micropower 2000VA
Green Cell ® UPS AiO 600VA LCD
Green Cell® UPS AiO Neprerušiteľný zdroj energie 800VA 480W s LCD obrazovkou
Zobrazuje sa 1 - 9 z 9 položiek