Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batéria HTC pre mobilný telefón

Dnes je opustenie domu bez mobilného telefónu nereálnou perspektívou pre moderne orientovaného používateľa. Smartphone dopĺňa každodenný život prakticky každého človeka a umožňuje zostať v kontakte s celým svetom , udržiavať a vymieňať si skúsenosti a hovoriť všade. Dynamické používanie smartfónu v priebehu času ovplyvňuje jeho schopnosť ukladať energiu. Batéria beží rýchlejšie a rýchlejšie a samotné zariadenie musí častejšie sedieť na nabíjacom kábli. Po vybití batérie smartphone stráca mobilitu a jeho hlavnou starosťou je to, či sa mu podarí nabíjať telefón včas alebo či je na mieste, kam ide, bezplatná (a ľahko dostupná) zásuvka. , Smartfóny HTC sa stávajú stále populárnejšou voľbou pre používateľov, ktorí si cenia vysoký výkon a kvalitu. Rovnako ako všetky ostatné telefóny svetovej značky sa však HTC nedá vyhnúť výdržu batérie. Batéria v telefóne je od začiatku schopná prežiť aj niekoľko dní pri plnom nabití. Po iba pol roku alebo jednom roku sa však tento čas výrazne skráti. Riešením je výmena samotnej batérie za novú. Náš obchod Battery Empire ponúka Green Cell

HTC batéria

ktorí rýchlo privedú váš telefón späť do energetického sektora. Je to investícia do kvality a mobility, ktorá sa rýchlo a krátkodobo vypláca.
kapacita: 2600 mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
24,95 €
19,94 €
kapacita: 2840mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
24,95 €
19,94 €
Green Cell
kapacita: 2600 mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP102
19,94 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2840mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP108
19,94 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Kvalita, ktorá osloví používateľa

Kvalita telefónov HTC rýchlo prevýšila konkurenciu. Niet divu, že telefóny tejto značky si stále viac vyberajú moderne orientovaní používatelia. Na rozdiel od vzhľadu je možné batériu vymeniť sami . Bolo nesprávne predpokladať, že moderný smartphone nemôže prijímať náhradné diely s výnimkou servisu. Integrácia služby nielen zvyšuje náklady na výmenu, ale tiež sa predlžuje v priebehu času. Zariadenia sú často na poličke (niekedy po niekoľkých týždňoch) a očakávajú náhradný diel. Samoobslužná výmena batérií nie je zložitý proces, ktorý šetrí čas a peniaze a umožňuje, aby sa uložené zdroje použili na iné priority.

Vysokokvalitné batérie pre HTC

Náš obchod ponúka batérie pre rôzne modely Green Cell HTC, ktoré sa rýchlo prispôsobujú technologickým potrebám zariadení. Sú perfektnou replikou originálu, vyznačujú sa vysokou účinnosťou, dlhou životnosťou a nízkou cenou . Náš obchod Battery Empire snaží udržiavať náš existujúci sortiment vždy aktuálny. To nám umožňuje lepšie sa prispôsobiť rastúcim potrebám našich zákazníkov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.