Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Fein (1)

Batérie pre aku náradie

Vyberte si kapacita:
Triediť podľa:

Zóna pomoci

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
Green Cell ® Akku für Werkzeug FEIN ABOP AWBP 10 ABS AFMM AFSC ASB ASCD ASCM ASCT ASW 18
kapacita: 3Ah
napätie: 18V
kód výrobku: PT203
40,45 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Elektrické náradie Fein je mimoriadne efektívny a šetrí energiu. Postupom času však aj oni trpia vybitou batériou. Slabá batéria je pre mňa užitočným nástrojom. Trávia viac času pripojením k nabíjaciemu káblu a menej času pracuje efektívne. Výmena batérie u Fein elektrického náradia je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako vdýchnuť nový život ešte opotřebovanějšímu vybavenia. Vďaka tomu znovu získate plnšie funkčnosť svojho vybavenia a väčšiu mobilitu. Vďaka tomu získajú renovačné a stavebné práce nové tempo a užívateľ sa bude môcť vrátiť k efektívnej normálnosti. Naša predajňa batérií poskytuje prístup k širokej škále možností batérií pre elektrické náradie Fein. Rýchlo vyhovie individuálnym potrebám užívateľa aj zariadenie. Na všetky produkty sa vzťahuje záručná doba, vďaka ktorej si naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú kvalitu, ktorá sa vyplatí v krátkodobom i dlhodobom horizonte.

Investície do kvality s elektrickým náradím Fein

Vysoko kvalitné články z Fein batérií elektrického náradia zaisťujú dlhú životnosť batérie, bezpečnosť a bezproblémovú prevádzku. Snažíme sa, aby naša ponuka bola neustále aktualizovaná, aby lepšie vyhovovala potrebám našich príjemcov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK