Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

klávesnica (3)

Klávesnica notebooku

Klávesnica je jednou z najčastejších porúch. Klávesnice v prenosných počítačoch si časom zvyknú, klávesy nefungujú a celková ľahkosť používania sa znižuje. Klávesnica prenosného počítača nie je doplnkom, s ktorým by ste sa mali počas života svojho zariadenia spojiť - skôr, ako si kúpite nový. Výmena klávesnice v notebooku je jednoduchý proces, ktorý trvá niekoľko minút, aby sa rýchlo obnovilo pohodlie používania zariadenia a zlepšila jeho celková funkčnosť.

Klávesnice pre notebooky

Battery Empire ponúka širokú škálu klávesníc Green Cell pre rôzne modely notebookov. V našej ponuke nájdete kvalitné klávesnice pre rôzne notebooky, pomocou ktorých môžete rýchlo obnoviť plnú funkčnosť zariadení. Výkonné klávesnice pre laptop od spoločnosti Green Cell sú investíciou, ktorá sa v krátkodobom a dlhodobom horizonte rýchlo vyplatí. Klávesnica je nevyhnutným doplnkom. Podcenenie potreby výmeny robí zariadenie mobilného a použiteľného nepríjemným a problematickým. Klávesnica pre laptop je malé úsilie, ktoré prináša viacrozmerné výhody tým, že vám umožňuje vdýchnuť nový život do vášho zariadenia. Green Cell

laptop Klávesnica

sú dokonale prispôsobené laptopu, vyrábajú sa precízne, ponúkajú pohodlie a sú vybavené zárukou 24 mesiacov. Každá klávesnica má dôkladne reprodukovanú elektroniku pre 100% kompatibilitu a bezpečnosť.
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Is this keyboard suitable for my laptop?

When comparing your keyboard with the pictures presented in our offer, we pay particular attention to the length and width of the keyboard, the position of the mounting brackets or screw holes and the position and length of the signal bar.


When comparing your keyboard with the pictures presented in our offer, we pay particular...

Ist es möglich, die Tastatur mit Ihnen zu tauschen?

Wir bieten keinen Tastaturersatz an. Glücklicherweise ist diese Aktivität in vielen Modellen von Laptops sehr einfach. Darüber hinaus finden wir in der Internet-Anleitung eine Anleitung, die Ihnen Schritt für Schritt zeigt, wie Sie dies tun können. Wir können auch einen Ersatz in jedem Computerdienst machen.


Wir bieten keinen Tastaturersatz an. Glücklicherweise ist diese Aktivität in vielen Modellen von...
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Moderná klávesnica pre váš laptop

Klávesnice pre laptopy Green Cell určené pre rôzne modely prenosných počítačov boli špeciálne navrhnuté tak, aby dokonale zodpovedali technickým požiadavkám zariadení . Okrem toho sa rýchlo prispôsobujú osobným preferenciám a možnostiam rozpočtu. Klávesnica notebooku nie je drahá investícia a jej implementácia je rozhodnutím, ku ktorému sa každý moderne orientovaný užívateľ rýchlo zablahoželal . Obnovenie celého výkonu zariadenia je výsledkom rýchlej výmeny, ktorú je možné úspešne vykonať bez zásahu servisu. Zariadenie často ide do prevádzky v prípade zlyhania klávesnice a zvyčajne tam zostane dlhšie. Nezávislá výmena vám umožňuje stať sa nezávislými na externej pomoci a rýchlom návrate do práce / zábavy.

Prispôsobenie klávesnice notebooku

Battery Empire veľký výber klávesníc pre laptopy Green Cell , ktoré vám umožňujú vrátiť sa k vášmu zariadeniu s normálnou účinnosťou . Klávesnice, ktoré ponúkame, boli špeciálne vybrané a určite uspokoja individuálne potreby zariadení a používateľa. Bude to investícia, ktorá prinesie viacrozmerné výhody a úspory. Klávesnice pre laptopy Green Cell sú kombináciou výkonu, kvality zostavenia, nízkej miery zlyhania a prijateľnej ceny. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK