Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Klávesnica notebooku

Klávesnica je jednou z najčastejších porúch. Klávesnice v prenosných počítačoch si časom zvyknú, klávesy nefungujú a celková ľahkosť používania sa znižuje. Klávesnica prenosného počítača nie je doplnkom, s ktorým by ste sa mali počas života svojho zariadenia spojiť - skôr, ako si kúpite nový. Výmena klávesnice v notebooku je jednoduchý proces, ktorý trvá niekoľko minút, aby sa rýchlo obnovilo pohodlie používania zariadenia a zlepšila jeho celková funkčnosť.

Klávesnice pre notebooky

Battery Empire ponúka širokú škálu klávesníc Green Cell pre rôzne modely notebookov. V našej ponuke nájdete kvalitné klávesnice pre rôzne notebooky, pomocou ktorých môžete rýchlo obnoviť plnú funkčnosť zariadení. Výkonné klávesnice pre laptop od spoločnosti Green Cell sú investíciou, ktorá sa v krátkodobom a dlhodobom horizonte rýchlo vyplatí. Klávesnica je nevyhnutným doplnkom. Podcenenie potreby výmeny robí zariadenie mobilného a použiteľného nepríjemným a problematickým. Klávesnica pre laptop je malé úsilie, ktoré prináša viacrozmerné výhody tým, že vám umožňuje vdýchnuť nový život do vášho zariadenia. Green Cell

laptop Klávesnica

sú dokonale prispôsobené laptopu, vyrábajú sa precízne, ponúkajú pohodlie a sú vybavené zárukou 24 mesiacov. Každá klávesnica má dôkladne reprodukovanú elektroniku pre 100% kompatibilitu a bezpečnosť.
Green Cell ® Tastaturen für Laptop Asus A52, F50, F55, F70, F75, X54C, X54H
Klávesnica Green Cell ® pre notebook Acer Aspire 5338 5738 5741 5741G 5742
Green Cell ® Tastaturen für Laptop HP COMPAQ CQ43 CQ57 CQ58 G4 G6
Klávesnica pre notebook Acer Aspire E1-521 E1-531 E1-531G E1-571 E1-571G
Tastatur Green Cell für LENOVO G500 G505 G510 G700 G710
Green Cell ® Tastaturen für Laptop Samsung NP300E5A, NP300E5C, NP300V5A, NP305E5A
Tastatur Apple Macbook Pro 13 15 2016 2017 A1706 A1707 Touch Bar
Zobrazuje sa 1 - 10 z 10 položiek

Moderná klávesnica pre váš laptop

Klávesnice pre laptopy Green Cell určené pre rôzne modely prenosných počítačov boli špeciálne navrhnuté tak, aby dokonale zodpovedali technickým požiadavkám zariadení . Okrem toho sa rýchlo prispôsobujú osobným preferenciám a možnostiam rozpočtu. Klávesnica notebooku nie je drahá investícia a jej implementácia je rozhodnutím, ku ktorému sa každý moderne orientovaný užívateľ rýchlo zablahoželal . Obnovenie celého výkonu zariadenia je výsledkom rýchlej výmeny, ktorú je možné úspešne vykonať bez zásahu servisu. Zariadenie často ide do prevádzky v prípade zlyhania klávesnice a zvyčajne tam zostane dlhšie. Nezávislá výmena vám umožňuje stať sa nezávislými na externej pomoci a rýchlom návrate do práce / zábavy.

Prispôsobenie klávesnice notebooku

Battery Empire veľký výber klávesníc pre laptopy Green Cell , ktoré vám umožňujú vrátiť sa k vášmu zariadeniu s normálnou účinnosťou . Klávesnice, ktoré ponúkame, boli špeciálne vybrané a určite uspokoja individuálne potreby zariadení a používateľa. Bude to investícia, ktorá prinesie viacrozmerné výhody a úspory. Klávesnice pre laptopy Green Cell sú kombináciou výkonu, kvality zostavenia, nízkej miery zlyhania a prijateľnej ceny. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje žiadne informácie automaticky, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK