Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Hub USB-C

Povinné zariadenie, ktoré výrazne zlepšuje funkcie moderných prenosných počítačov s portami USB-C. S novými prenosnými počítačmi existuje trend obmedziť počet portov, ktoré sa až do nedávna považovali za potrebné. Konektory ako USB-A, Ethernet alebo sloty pre pamäťové karty sa stali raritou. Rozbočovače USB-C tento problém riešia a umožňujú nám voľne používať všetky vaše obľúbené zariadenia, ako sú myši, klávesnice a ďalšie zariadenia USB.

Adaptér USB-C

Väčšina dokovacích staníc USB-C vám umožňuje pripojiť prenosný počítač k televízoru vďaka pripojeniu HDMI. Toto je užitočné najmä pre staršie televízne modely, ktoré napríklad bránia pripojeniu cez Smartcast. Je potrebné poznamenať, že adaptéry majú zvyčajne vstupný port USB-C. Napríklad, ak používate MacBook Air iba s jedným portom USB-C, môžete prenosný počítač nabíjať aj po pripojení rozbočovača. Okrem prenosných počítačov je možné na používanie takzvaných adaptérov USB-C používať aj adaptéry USB-C so smartfónmi . Desktop režim - namiesto Samsung DeX . Vďaka tejto možnosti môžete pripojiť svoj smartphone k televízoru a používať ho ako bežný prenosný počítač. Stačí pripojiť myš a klávesnicu.
podsvietenie
Počet portov
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK