Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Hub USB-C

Povinné zariadenie, ktoré výrazne zlepšuje funkcie moderných prenosných počítačov s portami USB-C. S novými prenosnými počítačmi existuje trend obmedziť počet portov, ktoré sa až do nedávna považovali za potrebné. Konektory ako USB-A, Ethernet alebo sloty pre pamäťové karty sa stali raritou. Rozbočovače USB-C tento problém riešia a umožňujú nám voľne používať všetky vaše obľúbené zariadenia, ako sú myši, klávesnice a ďalšie zariadenia USB.

Adaptér USB-C

Väčšina dokovacích staníc USB-C vám umožňuje pripojiť prenosný počítač k televízoru vďaka pripojeniu HDMI. Toto je užitočné najmä pre staršie televízne modely, ktoré napríklad bránia pripojeniu cez Smartcast. Je potrebné poznamenať, že adaptéry majú zvyčajne vstupný port USB-C. Napríklad, ak používate MacBook Air iba s jedným portom USB-C, môžete prenosný počítač nabíjať aj po pripojení rozbočovača. Okrem prenosných počítačov je možné na používanie takzvaných adaptérov USB-C používať aj adaptéry USB-C so smartfónmi . Desktop režim - namiesto Samsung DeX . Vďaka tejto možnosti môžete pripojiť svoj smartphone k televízoru a používať ho ako bežný prenosný počítač. Stačí pripojiť myš a klávesnicu.
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek
Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK