Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Klávesnica Samsung

Klávesnica je prvkom prenosného počítača, ktorého význam je často marginalizovaný. Skutočnosť, že to je a funguje, nestačí venovať pozornosť. Do času, keď začne zlyhať. V notebooku je potrebné občas vymeniť klávesnicu . Nehovorí sa, že zariadenie musí byť počas celej svojej životnosti vybavené jednou a tou istou klávesnicou. Klávesnice v notebookoch / notebookoch sa nevyhnutne opotrebujú každodenným intenzívnym používaním. Rušivé a hlasné klávesy môžu efektívne znížiť pohodlie a funkčnosť vášho zariadenia. Výmena nie je veľmi nepríjemná. Celý proces trvá maximálne niekoľko minút, potom systém funguje a vyzerá lepšie. To vám umožní upustiť od servisu, platiť pracovné príplatky a často sa na dlhý čas odpojiť od prenosného počítača (až do doručenia objednaných dielov). Náš obchod Battery Empire ponúka

Klávesnica Samsung Green Cell

ktoré rýchlo spĺňajú technologické požiadavky zariadení. Dostupné klávesnice sú dokonalou replikou originálu, a preto sa dokonale prispôsobujú a ponúkajú vysokú úroveň pohodlia pri obsluhe .
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Nevzdávaj svoje zvyky

Práca na modeli prenosného počítača si na to zvykne. Inštinktívne poznáte rozloženie klávesov, pretože práca a zábava sú rýchlejšie. Výmena notebooku / prenosného počítača Samsung náhradou za Green Cell je investícia, ktorá sa z krátkodobého a dlhodobého hľadiska vyplatí. Všetky klávesnice, ktoré ponúkame v našom obchode, sa perfektne hodia k originálom, takže sa nemusíte obávať zmeny svojich zvykov cez noc. Nákup klávesnice je tiež oveľa lepšou alternatívou ako nákup nového hardvéru. Používatelia sa zvyčajne snažia urobiť tento extrémny krok, keď neplánovaná nehoda padá na laptop. Výsledkom je, že pohodlie a kvalita práce sú prakticky nulové. Výsledkom je, že začneme uvažovať a počítať o kúpe nového zariadenia. Výmena klávesnice zvyčajne postačuje na opätovné použitie úplnej funkčnosti a na uloženie významných zdrojov, ktoré je možné minúť na iné priority.

Silné náhrady od spoločnosti Green Cell

Klávesnice pre notebooky a notebooky Samsung Green Cell je investícia, ktorá prináša viacrozmerné výhody. Na všetky klávesnice sa poskytuje záruka 24 mesiacov. To umožňuje našim zákazníkom prístup k niektorým z najlepších riešení na trhu. Klávesnice Green Cell pre notebooky Samsung sú kombináciou kvality, odolnosti a primeranej ceny. Určite nájdete svoj záujem. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje žiadne informácie automaticky, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK