Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Nabíjačky pre tablety (1)

Nabíjačka pre tablety

Nabíjačka tabliet je položka, ktorá je obzvlášť zraniteľná voči mechanickému poškodeniu. Väčšina z nich je spôsobená nesprávnym zaobchádzaním. Nabíjačka je niečo, čo je práve tam, a pokiaľ to funguje, nie sú tam žiadne problémy. Ak však nabíjačka zlyhá, napr. Nabíjanie iba v „špeciálnej“ polohe, je najvyšší čas ju vymeniť. Tablet je mobilné zariadenie, ktoré sa používa na zábavu i prácu. Je to perfektný zápas pre bližšie a ďalšie cestovanie, takže si môžete vziať ruky a zamerať sa na niečo iné, ako blikajúce kilometre pred oknom. Napriek starostlivosti o samotný tablet sa často zabúda na bočné doplnky, čo spôsobuje, že nabíjačka zásobníka trpí. Nákup novej nabíjačky tabliet nie je veľká investícia . Umožňuje vám udržiavať zariadenie v správnom energetickom stave bez zbytočného manévrovania kábla a neustáleho pohľadu na tabletu, aby ste sa uistili, že je nabité. Pri výbere nabíjačky tabliet je najdôležitejšia voľba zdroja napájania s vhodnými parametrami napätia a prúdu. Iba plne kompatibilná nabíjačka poskytuje prístroju stabilné napájanie a má dobrý vplyv na životnosť batérie. na

všetky nabíjačky tabliet

V našej ponuke poskytujeme záruku 24 mesiacov. To umožňuje našim zákazníkom, aby si boli istí, že kupujú kvalitné riešenia, ktoré im budú dlhodobo efektívne slúžiť. Ak chcete nájsť vhodnú verziu nabíjačky, jednoducho zadajte model svojho zariadenia do vyhľadávacieho nástroja v hornej časti stránky alebo si vyberte z dostupných modelov.
Triediť podľa:
Green Cell ® Netzteil / Ladegerät für Tablette Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Prispôsobte nabíjačky tabletu

Nákup novej nabíjačky tabliet je investícia, ktorá sa z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska vyplatí. Dobre padajúce napájanie tabletu môže predĺžiť životnosť batérie a oneskoriť výmenu ďalších komponentov vo vašom hardvéri. Nižšie uvádzame širokú škálu nabíjačiek tabliet, ktoré rýchlo reagujú na individuálne potreby používateľov a zariadení. Neschopnosť nabíjať zariadenie je zbytočná. Mnoho ľudí si bez tabletu nedokáže predstaviť každodenný život. Vypnutie tejto možnosti vedie k dezorganizácii dňa a ovplyvňuje denné pohodlie. Nová nabíjačka tabletu nebude stáť veľa, takže môžete svoje zariadenia dobíjať efektívne a bez vedľajších účinkov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.