Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Metabo (1)

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Metabo

Skrutkovače sú jedným z najpoužívanejších elektrických nástrojov, bez ktorých nie je možné veľa renovačných a stavebných prác. Skrutkovač umožňuje vykonať menšie opravy alebo aktualizácie rýchlo - ak to funguje. Akumulátorové skrutkovače sú štandardnou výbavou dielní a nástrojov pre profesionálov a ručne ťahané zlaté ruky. V priebehu času sa však skrutkovače môžu odmietnuť podriadiť, nie v dôsledku poruchy. Skrutkovač je tak efektívny, pokiaľ funguje batéria. To zasa musí byť schopné efektívne načítať. Nabíjačka skrutkovača je položka, ktorej sa nevenuje veľká pozornosť, kým nezačne zlyhať. Chybná nabíjačka okamžite zabráni ďalšiemu použitiu zariadenia. Samotný nákup nabíjačky je oveľa úspornejší ako nákup nového skrutkovača. Nižšie uvádzame širokú škálu možností nabíjačiek skrutkovačov Metabo, ktoré sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám vášho zariadenia, rozpočtu a technickým požiadavkám. Náš obchod Battery Empire ponúka vysoko kvalitné a efektívne nabíjačky pre skrutkovače Metabo od spoločnosti Green Cell . Kombinujú kvalitu, výkon, fit a hodnotu a dodávajú energii vaše vybavenie. Všetky naše nabíjačky sú vybavené ochranou proti prehriatiu a ochranou proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho má každý

Nabíjačky náradia Metabo

12 mesačná záruka.
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für Metabo 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Skrutkovače, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Metabo je známa značka, ktorej dôverujú tisíce spotrebiteľov na celom svete, a preto sa jej elektrické náradie naďalej teší veľkej obľube. Zákazníci, ktorí hľadajú kombináciu kvality, výkonu, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze, nebudú s produktmi Metabo sklamaní. Hardvér spoločnosti Metabo nie je nezničiteľný. Green Cell ponúka efektívne nabíjačky Metabo, ktoré udržia vaše zariadenia na správnej úrovni energie a rýchlosti. Všetky nabíjačky uvedené v tejto kategórii boli špeciálne vybrané a sú kompatibilné s rôznymi modelmi skrutkovačov Metabo . To dáva našim zákazníkom istotu, že investujú, a to z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska rýchlo.

Nabíjačka je nevyhnutným doplnkom

Chybná nabíjačka je chybný skrutkovač. Poruchy nabíjacích cyklov môžu preto viesť k veľkým a nákladným prestojom. Nabíjačky Metabo od Green Cell sú kvalitou, ktorú môžete rýchlo cítiť. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK