Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Nabíjateľné batérie pre akumulátorové skrutkovače Metabo

Skrutkovač je jedným z najbežnejšie používaných nástrojov pri rôznych opravách a stavebných prácach. Kvôli zvýšenej frekvencii používania je akumulátor vystavený vyššiemu zaťaženiu . Výsledkom je, že zariadenie sa časom stáva čoraz viac zastaraným a začína zlyhávať zdanlivo jednoduchými úlohami. Polofunkčné systémy nie sú veľmi užitočné. Spôsobí to veľa prestojov, ktoré nie sú také frustrujúce, že ovplyvňujú konečný výsledok zasahovaním do iných úloh. Batérie v skrutkovačoch Metabo majú dlhú životnosť, ale nie sú nesmrteľné. Čas od času sa oplatí bližšie sa pozrieť na batérie a akumulátory v elektrickom náradí. Ak jednotka zlyhá, je to jasný signál , že je najvyšší čas hľadať novú batériu.

Batérie pre Metabo

V Battery Empire nájdete širokú škálu rôznych nabíjateľných batérií a batérií Metabo Green Cell ktoré vám pomôžu rýchlo obnoviť plnú energetickú účinnosť vašich zariadení. Green Cell batéria ponúka dlhú výdrž batérie na jedno nabitie a dokonale zapadajú váš model Metabo. Všetky batérie v našom sortimente sú vybavené ochranou proti vybitiu a prebitiu. To znamená, že životnosť batérie je výrazne predĺžená.
Model prenosného počítača
    kde nájsť označenie modelu?
napätie
Werkzeug Akku 6.25455 für Metabo 18V 3000mAh
Green Cell ® Werkzeug Akku für Metabo BS 12 SP BSZ 12 12V 2Ah
Green Cell ® Akku für Metabo BST12 IMPULS 12V 3Ah
Green Cell ® Akku für Metabo 6.25439 10.8V 2Ah
Green Cell ® Akku für Metabo 6.27270 4.8V 2.1Ah
Green Cell ® Akku 6.25470 für Werkzeug Metabo BSZ 9.6 BZ 9.6 Impuls ULA 9.6-18
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 18V
kód výrobku: PT64
42,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT88
28,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT150
34,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2Ah
napätie: 10.8V
kód výrobku: PT151
24,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2.1Ah
napätie: 4.8V
kód výrobku: PT152
21,96 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2.1Ah
napätie: 9.6V
kód výrobku: PT222
25,95 €
Skladom
Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

Kvalita, ktorú sa budete cítiť rýchlo.

Batérie pre skrutkovače Metabo Green Cell sú moderné a výkonné doplnky, ktoré rýchlo poskytujú vybavenie pre vhodné elektrické vedenie. Výsledkom je, že systém znovu získa efektívnosť a dokáže ľahko zvládnuť úlohy, ktoré si sám stanovil. Green Cell je kombináciou kvality, výkonu a hodnoty za peniaze . Sortiment batérií a akumulátorov Metabo vo svete batérií bude investíciou, ktorá sa vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Pomôžu vám čo najlepšie využiť vaše zariadenie Metabo a poskytujú vám viac manévrovacieho priestoru. Elektrické náradie predstavuje efektívny spôsob vykonávania mnohých vašich naliehavých a prioritných úloh. Ale keď zlyhajú, aj tie najjednoduchšie úlohy sú ťažšie, ako je potrebné. Ak občas vymeníte batériu za novú, môžete si užiť plnú funkčnosť svojho vybavenia a udržiavať dynamický pracovný tempo .

Dlhšia výdrž batérie

Batérie Green Cell Milwaukee rýchlo zodpovedajú potrebám vás a vášho vybavenia. Na výrobky série Milwaukee sa poskytuje 12-mesačná záruka. Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov , ale ak výrobok nespĺňa vaše očakávania, môžete ho do 30 dní vrátiť. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo nájdete pre seba.