#zostandoma
Ponuka
user
user

kde nájsť označenie modelu?

Nabíjačka USB-C

Nabíjačky USB-C sú novým štandardom, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie a nabíjanie rôznych mobilných zariadení. Eliminuje potrebu zobrať viac káblov a vypínačov. Je tiež ideálny pre domáce použitie ako nástroj na denné nabíjanie vášho zariadenia. Nabíjačky USB-C sú vybavené funkciou rýchleho nabíjania funkcie Power Delivery. To znamená, že vaše zariadenie sa môže nabíjať za desať minút namiesto hodín. Mnoho nabíjačiek, napr. Pre mobilné telefóny, má funkciu rýchleho nabíjania. V priebehu času však nabíjačka môže zlyhať - je to najzraniteľnejšia súčasť a často trpí zlou manipuláciou so zariadením.

Rýchle načítanie - dodávka energie

Nabíjačka USB-C pomáha tento problém vyriešiť. Jedna nabíjačka pre všetky vaše zariadenia vám umožní zbaviť sa káblov, znovu získať úplnú mobilitu a zabezpečiť, aby sa energetická lišta počas nabíjania rýchlo zvýšila. Náš obchod Battery Empire ponúka prístup k rôznym možnostiam nabíjačky USB C, ktoré rýchlo splnia jedinečné potreby vás a vášho zariadenia. na

všetky nabíjačky USB-C

poskytuje 12-mesačnú záruku. To poskytuje našim zákazníkom vysoko kvalitný produkt, ktorý funguje efektívne po dlhú dobu.
energie: 18W
záruka: 12 Monate
29,95 €
23,95 €
energie: 30W
záruka: 12 Monate
39,95 €
31,95 €
energie: 45W
záruka: 12 Monate
48,95 €
38,95 €
energie: 60W
záruka: 12 Monate
59,95 €
47,95 €
Green Cell
kód výrobku: CHAR07
23,95 €
Skladom
Green Cell
kód výrobku: CHAR08
31,95 €
Skladom
47,95 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Nový štandard pri načítaní pomocou USB-C

Rýchle nabíjanie vďaka funkcii napájania nabíjačky USB-C vám umožňuje veľmi rýchlo nabíjať a nabíjať zariadenia. Nemusíte čakať dlho, kým sa výkonová západka rozrastie na uspokojivú veľkosť. Rýchle nabíjanie vás udrží mobilnejším a eliminuje zmätok vo vašej každodennej rutine - nemusíte byť viazaní na kábel. Nabíjačky USB-C sú investíciou, ktorá sa vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte.

Veľký výber nabíjačiek USB-C

V našom obchode Battery Empire nájdete veľa modelov nabíjačiek USB-C, ktoré vám pomôžu rýchlo vdýchnuť vášmu zariadeniu nový život. Táto nabíjačka bude nákupom, ktorý si každý ťažko pracujúci užívateľ rýchlo zablahoželal. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že rýchlo nájdete model šitý na mieru vašim potrebám.