Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batéria Xiaomi

Smartphone nie je len mocný nástroj, ktorý vám pomôže lepšie porozumieť každodennému životu. Dopĺňa tiež obraz moderného človeka . Smartphony sú vybrané pre svoje technické schopnosti, prítomnosť a prispôsobiteľnosť. Smartphone definuje používateľa do veľkej miery - aby mohol viac vyjadrovať svoju jedinečnú osobnosť a zdôrazňovať rôzne nápady a zamerať sa na meniace sa technologické trendy. Cez všetky pokroky, smartphony si zaslúžili časom. Batéria je vždy na prvom mieste. Časom sa časy načítania predlžujú a častejšie. Užívateľ musí preto akceptovať, že telefón je stále častejšie držaný na elektrickom vedení a tyč batérie musí byť pozornejšie sledovaná. Si si istý? Riešením energetického problému je výmena batérie v telefóne za novú. Náš obchod World of Batteries poskytuje prístup do

Vysokovýkonné batérie pre značku Huawei

Green Cell , ktorý vám pomôže rýchlo priviesť vaše zariadenia späť do vertikálnej polohy. Sú perfektnou replikou originálu bez kompromisov v oblasti výkonu. Nákup náhradnej batérie a jej samotná výmena je preto investíciou, ktorá sa vypláca v krátkodobom a dlhodobom horizonte.
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8 V
záruka: 12 mesiacov
22,95 €
17,95 €
kapacita: 2900mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
21,95 €
16,95 €
kapacita: 3200 mAh
napätie: 4.4V
záruka: 12 mesiacov
24,95 €
19,94 €
Green Cell
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8 V
kód výrobku: BP77
17,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 2900mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP78
16,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 3200 mAh
napätie: 4.4V
kód výrobku: BP85
19,94 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Vymeňte batériu sami.

Napriek vzhľadu sa batérie Huawei dajú vymeniť bez údržby. Nezávislá výmena je proces, ktorý trvá niekoľko až niekoľko minút a umožňuje vám výrazne ušetriť náklady (servisné práce) a čas. V prevádzke musí určitý telefón často tráviť veľa času čakaním na novú časť a pozornosť servisného technika. Počas tejto doby je majiteľ odsúdený na používanie menej účinných náhrad, ktoré nedokážu zvládnuť každodenný život, ako aj na známy telefón. Batérie Huawei od Green Cell vám umožňujú rýchlo obnoviť vašu energetickú nezávislosť. Preto je problémom minulosti, aby ste svoj telefón neustále držali na nabíjacom kábli a inštinktívne hľadali ďalšiu zásuvku. Huawei je jednou z najpopulárnejších značiek na svete pre používateľov, ktorí hľadajú kombináciu kvality, výkonu a hodnoty. Svojim zákazníkom na celom svete poskytuje presne to, čo očakávajú, a veľmi dobre sa prispôsobuje ich individuálnym potrebám, preferenciám a životnému štýlu. Výmenou batérie Huawei od spoločnosti Green Cell si môžete vychutnať „známy“ telefón a vyhnúť sa častým cyklom nabíjania, aby ste zostali v kontakte so svetom.

Vysokokvalitné batérie

Náš Battery Empire Store ponúka riešenia na mieru pre rôzne modely Huawei, ako sú p8, p9, y6 a mnoho ďalších. Naša ponuka je neustále aktualizovaná, aby lepšie slúžila rastúcim potrebám našich zákazníkov. Výmena batérie v telefóne bude určite rozhodnutím, ku ktorému sa každý používateľ pogratuluje. Na všetky batérie Huawei od spoločnosti Green Cell náš obchod 12-mesačnú záruku na všetky batérie Huawei. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.