Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Otázky a odpovede

Ako vám môžeme pomôcť?

Najčastejšie pýta Najčastejšie pýta
Najčastejšie pýta Najčastejšie pýta
Pripojené sa nenačítava, čo mám robiť?
Problém s nabíjaním novej batérie je pri modeloch Green Cell zriedkavý. Ak je to však tento prípad, nižšie uvedený odkaz poskytuje pokyny, ako to urobiť: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Ako si vybrať powerbanku?
 1. Kapacita batérie v telefóne Najdôležitejšou vecou, ktorú musíme skontrolovať, je kapacita batérie v našich telefónoch a môže sa pohybovať od niečo málo cez 1000 mAh až po 4000 mAh. Upozorňujeme, že počas procesu nabíjania dochádza k nevyhnutnej strate energie, čo môže znížiť skutočný výkon power banky až o 75 %. Ide o úplne prirodzený jav a treba s ním počítať.
 2. Powerbanka pre smartfón – aké parametre treba zvážiť? Ak máte telefón, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie, oplatí sa zvoliť napájací adaptér, ktorý podporuje nabíjanie 2,1 A alebo QC 3,0, čo vám umožní nabíjať až dvakrát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi. Upozorňujeme však, že ak s ním telefón nie je kompatibilný, možnosť rýchleho nabíjania nám nepomôže.
Kde nájdem sledovacie číslo alebo sledovací odkaz?
Sledovacie číslo bude zaslané e-mailom na adresu uvedenú v objednávke.
Ako môžem zmeniť informácie na faktúre?
Údaje na faktúre môžete zmeniť zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. V e-maile by sme Vás chceli poprosiť, aby ste nám uviedli číslo Vašej objednávky a správne údaje na vystavenie dokladu. Ako odpoveď vám pošleme správnu faktúru.
Výmena batérie v elektrobicykli?
Výmena batérie ebike sa zdá zložitá, ale v skutočnosti je inštalácia novej batérie jednoduchá, každá batéria Green Cell je vybavená montážnou lištou, ktorá uľahčuje pripevnenie batérie k bicyklu. Batérie majú tiež 4-pinové výstupné konektory - pre správne pripojenie batérie stačí pripojiť dva kladný (+) a záporný (-) pól. Každé zariadenie je navyše dodávané s podrobným návodom – takže si môžete byť istí, že batériu bez problémov nainštalujete.
Ako skontrolujete batériu v e-biku?
Pri kúpe novej batérie pre elektrobicykel je potrebné najskôr skontrolovať tri najdôležitejšie prvky: napätie pôvodnej batérie, výkon motora a typ konektora, ktorým sa batéria pripája k bicyklu. S týmito informáciami môžete začať hľadať novú batériu. Po kontrole týchto prvkov zostáva už len skontrolovať rozmery novej batérie. Pri výbere novej batérie si treba pozrieť aj fotografie batérie. Batérie pre e-bike Green Cell majú detailné fotografie, ktoré jasne zobrazujú jednotlivé komponenty. Takže môžete ľahko nájsť to správne riešenie pre váš bicykel!
Ako si vybrať a ako správne používať AGM batériu?
Pred výberom vhodnej batérie skontrolujte parametre batérie, ktorá bola predtým použitá.
Venujte prosím osobitnú pozornosť:
Napätie (V), kapacita (Ah).
Porovnajte tiež rozmery batérie s vašimi predchádzajúcimi zariadeniami, aby ste si boli istí, že sa ľahko zmestí do určeného priestoru. Porovnaním všetkých týchto prvkov môžete nákup uskutočniť s pokojom.
Ako vybrať LiFePO4 batériu a ako ju správne používať?
LiFePO4 batérie sú zariadenia, ktoré sú veľmi vhodné ako batérie pre člny, jachty alebo fotovoltaické systémy.
Čo by ste mali vedieť pri výbere správnej batérie:
- LiFePO4 batéria má napätie 12,8 V,
- Nemal by byť zapojený do série alebo paralelne s inými batériami kvôli vstavanému BMS (Battery Management System)
Najdlhšiu životnosť batérie LiFePO4 možno dosiahnuť zabezpečením prevádzky pri teplote, ktorá je pre ňu vhodná, medzi -10 a +45 stupňov Celzia.
Ako dlho trvá nabitie elektromobilu?
Doba nabíjania auta závisí od funkcie rýchleho nabíjania vozidla.
Produkty produkty
Produkty produkty
Ako si vyberiem správnu batériu pre svoje zariadenie?
Ako si vybrať správny model.
Dva jednoduché spôsoby, ako nájsť správnu batériu pre váš notebook.
 1. modelové vybavenie
  Model notebooku sa zvyčajne nachádza na spodnej strane zariadenia, prečíta ho a zadá do vyhľadávača obchodu.
  napr. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. kód batérie
  Kód batérie sa nachádza na vnútornej strane každej batérie na typovom štítku. Prečítajte si kód a zadajte ho do vyhľadávača obchodu.
  napr. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45
Pripojené sa nenačítava, čo mám robiť?
Problém s nabíjaním novej batérie je pri modeloch Green Cell zriedkavý. Ak je to však tento prípad, nižšie uvedený odkaz poskytuje pokyny, ako to urobiť: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Ako môžem predĺžiť výdrž batérie môjho notebooku?
Stačí dodržať týchto 5 krokov:
 1. Vyhnite sa krátkym časom nabíjania, pretože batéria v našom zariadení má počet nabíjacích časov stanovený výrobcom.
 2. Používajte batérie. Naša nabíjateľná batéria je určená na použitie. Neustále vyberanie batérie zo zariadenia nemá pozitívny vplyv na jej stav.
 3. Nedovoľte úplné vybitie. Dnešné lítium-iónové a lítium-polymérové batérie sú mimoriadne citlivé na hlboké vybitie. Opakované opakovanie takejto situácie môže spôsobiť nenávratné poškodenie batérie.
 4. Dávajte pozor na prevádzkovú teplotu. Teplota je mimoriadne dôležitým faktorom ovplyvňujúcim životnosť našej batérie. Na zabezpečenie optimálnych teplôt by ste mali pravidelne čistiť systém odvodu tepla prenosného počítača (stlačeným vzduchom alebo kompresorom) a vyhýbať sa používaniu zariadení na mäkkých povrchoch (ktoré môžu blokovať chladiace otvory).
 5. Nechajte batériu odpočívať. Ak si plánujete dať v používaní notebooku dlhú prestávku, vyberte batériu a umiestnite ju na suché a chladné miesto. Oplatí sa ho zaťažiť asi na 50 %, aby nedošlo k úplnému vybitiu.
Je vhodná 11,1V batéria, ak predchádzajúca batéria má 14,4V?
Batéria 11,1 V sa nepoužíva zameniteľne s 14,4 V a naopak. To môže spôsobiť trvalé poškodenie vášho notebooku. Pri výbere novej batérie do notebooku dávajte pozor na napätie, pri ktorom bola továrenská batéria. Tieto informácie nájdete priamo na batérii.
Prečo sú batérie dostupné v dvoch verziách, 10,8V a 11,1V, je to tak?
Je to úplne správne. Rozdiely v napätí vyplývajú z rôznych meraní a použitých článkov. Treba si uvedomiť, že takéto malé rozdiely v napätí náš notebook nevníma a nijako neovplyvňujú jeho chod.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Je možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa vyjadruje v miliampérhodinách (mAh), čím vyššia je hodnota kapacity, napr. 6800 mAh, tým dlhší pracovný čas je možné dosiahnuť na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje našu mobilitu a nezávislosť.
Ako si vyberiem správnu batériu pre svoje zariadenie?
Nižšie sú uvedené dva spôsoby, ako vybrať správnu batériu pre vaše zariadenie.
 1. model zariadenia
  Model nástroja sa zvyčajne nachádza na rukoväti alebo na tele vedľa motora zariadenia.
 2. model batérie
  Kód batérie sa nachádza na spodnej strane batérie, často je to digitálny kód, napr. 194309-1, alebo zmiešaný s písmenami, napr. BL1830.
Ak mám Ni-Cd (nikel-kadmiovú) batériu, môžem použiť Ni-Mh (nikel-metalhydridové) články?
Batérie na báze Ni-Cd článkov sa v súčasnosti nepredávajú, nahrádzajú sa Ni-Mh článkami, ktoré sú menej škodlivé pre životné prostredie. Tieto články je možné zameniť, takže môžeme použiť Ni-Mh batériu výmenou za Ni-Cd batériu.
Ak mám starú nabíjačku, nabije mi novú?
V tomto prípade venujte pozornosť typu použitých článkov v batérii. Ak plánujete kúpu Li-Ion (lítium-iónovej) batérie a v minulosti ste používali batériu s Ni-Mh (Nickel Methyl Hydride) alebo Ni-Cd (Nickel Cadmium) článkami, nová batéria nebude nabitá v našej nabíjačke a musíte si kúpiť vhodnú nabíjačku.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Je možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa vyjadruje v ampérhodinách (mAh), čím vyššia je hodnota kapacity, napr. 3000 mAh, tým dlhší pracovný čas je možné dosiahnuť na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje našu mobilitu a efektivitu.
Ako si vyberiem správny napájací adaptér pre moje zariadenie?
modelové zariadenie
Model notebooku sa zvyčajne nachádza na spodnej strane zariadenia. Prečítajte si ho a zadajte ho do vyhľadávača obchodu.
napr. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278 hodnota INPUT / OUTPUT
Na typovom štítku zdroja sú hodnoty napätia a prúdu označené ako OUTPUT a na spodnej strane notebooku sú tie isté parametre označené ako INPUT. Prečítajte si niektoré z nich a zadajte ich do vyhľadávača obchodu, pričom k nim pridajte značku zariadenia. Uistite sa, že zástrčka nájdeného napájacieho adaptéra je správna.
napr. Asus 19V 4,74A / Dell 19,5V 4,62A / Lenovo 20V 3,25A.
Mám 65W PSU alebo môžem použiť 90W PSU?
S takými malými rozdielmi je to prijateľné. Musíme však pamätať na používanie napájacích zdrojov s vyšším výkonom, nie menším, pretože pri nižšom výkone notebook nemusí fungovať.
Je tento napájací adaptér vhodný pre môj notebook?
Pre náš notebook bude vhodný, ak priemer konektora vyhovuje špecifikácii vonkajšieho priemeru, napr. 5,5 mm a výstupné parametre sú kompatibilné. Aké sú výstupné parametre? Je to hodnota napätia[V] a prúdu[A] daná zdrojom pre notebook, napr.19V 4,74A.
Je táto klávesnica vhodná pre môj notebook?
Pri porovnávaní vašej klávesnice s obrázkami prezentovanými v našej ponuke venujeme osobitnú pozornosť dĺžke a šírke klávesnice, polohe montážnych držiakov alebo otvorov na skrutky a polohe a dĺžke signálnej lišty.
Dá sa u vás vymeniť klávesnica?
Výmenu klávesnice neponúkame. Našťastie v mnohých modeloch notebookov je táto činnosť veľmi jednoduchá. V internetovom návode navyše môžeme nájsť návod, ktorý vám krok za krokom ukáže, ako na to. Môžeme tiež vykonať výmenu v akomkoľvek servise počítačov.
Môj notebook nemá podsvietenú klávesnicu. Môžem si u vás kúpiť podsvietenú klávesnicu?
Podsvietenie klávesnice zvyčajne vyžaduje samostatnú signálnu pásku, ktorá sa pripojí k notebooku. Ak váš notebook nie je dodávaný s podsvietením z výroby, podsvietená klávesnica s ním nebude fungovať.
Ako si vybrať powerbanku?
 1. Kapacita batérie v telefóne Najdôležitejšou vecou, ktorú musíme skontrolovať, je kapacita batérie v našich telefónoch a môže sa pohybovať od niečo málo cez 1000 mAh až po 4000 mAh. Upozorňujeme, že počas procesu nabíjania dochádza k nevyhnutnej strate energie, čo môže znížiť skutočný výkon power banky až o 75 %. Ide o úplne prirodzený jav a treba s ním počítať.
 2. Powerbanka pre smartfón – aké parametre treba zvážiť? Ak máte telefón, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie, oplatí sa zvoliť napájací adaptér, ktorý podporuje nabíjanie 2,1 A alebo QC 3,0, čo vám umožní nabíjať až dvakrát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi. Upozorňujeme však, že ak s ním telefón nie je kompatibilný, možnosť rýchleho nabíjania nám nepomôže.
Čo je Ultra Charge?
Rýchle nabíjanie Ultra Charge je založené na troch nabíjacích profiloch – 5/9/9/12V. Podľa toho, aké zariadenie pripojíte, si môžete byť istí, že je zvolené správne nabíjacie napätie a intenzita je čo najvyššia. Technológia zaručuje bezpečné a rýchle nabíjanie bez ohľadu na pripojené zariadenie. S Ultra Charge dokážeme nabiť väčšinu smartfónov z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
Je k powerbanke pripojený kábel?
Každý napájací adaptér je dodávaný s káblom USB-Micro-USB alebo USB-C (pozri špecifikácie), ktorý je možné použiť na nabíjanie napájacieho adaptéra a ak má telefón vhodnú zásuvku, možno ho aj nabíjať cez tento kábel.
Bude táto powerbanka vhodná pre môj model telefónu?
V skutočnosti bude pre náš telefón vhodná akákoľvek powerbanka, pokiaľ to bude smartfón. Všetko závisí od našich preferencií a nášho účelu. Ak potrebujete šikovné zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta a dá sa nosiť vo vrecku, odporúčame powerbanky do 10 000 mAh. Ak však chceme mať špecifickú powerbanku na poskytovanie energie iným zariadeniam, navrhujeme model s dvojnásobnou kapacitou 20 000 mAh.
Ako dlho vydrží batéria e-biku?
Štandardná batéria Green Cell vydrží približne 500 úplných cyklov - úplné vybitie a nabitie. Ak predpokladáme jeden cyklus za týždeň a časom dôjde k prirodzenej spotrebe článkov, životnosť batérie môže byť pri ekonomickej jazde až 10 rokov.
Výmena batérie v elektrobicykli?
Výmena batérie ebike sa zdá zložitá, ale v skutočnosti je inštalácia novej batérie jednoduchá, každá batéria Green Cell je vybavená montážnou lištou, ktorá uľahčuje pripevnenie batérie k bicyklu. Batérie majú tiež 4-pinové výstupné konektory - pre správne pripojenie batérie stačí pripojiť dva kladný (+) a záporný (-) pól. Každé zariadenie je navyše dodávané s podrobným návodom – takže si môžete byť istí, že batériu bez problémov nainštalujete.
Batéria pre elektrobicykel na nosič batožiny?
Batožinový nosič batožiny Green Cell je namontovaný na zadnej časti bicykla, priamo za sedlom. Tento typ sa zvyčajne používa na mestských bicykloch. Vďaka svojej polohe majú charakteristický reflektor.
Ako skontrolujete batériu v e-biku?
Pri kúpe novej batérie pre elektrobicykel je potrebné najskôr skontrolovať tri najdôležitejšie prvky: napätie pôvodnej batérie, výkon motora a typ konektora, ktorým sa batéria pripája k bicyklu. S týmito informáciami môžete začať hľadať novú batériu. Po kontrole týchto prvkov zostáva už len skontrolovať rozmery novej batérie. Pri výbere novej batérie si treba pozrieť aj fotografie batérie. Batérie pre e-bike Green Cell majú detailné fotografie, ktoré jasne zobrazujú jednotlivé komponenty. Takže môžete ľahko nájsť to správne riešenie pre váš bicykel!
Ako vypočítate dojazd elektrického bicykla?
Kapacita batérií Green Cell má priamy vplyv na prejdenú vzdialenosť s elektrobicyklom. Na Batteryempire sú všetky batérie uvádzané s dojazdom zodpovedajúcim prejdenej vzdialenosti s konkrétnym modelom, za predpokladu, že motor má štandardný výkon 250 W a cyklus je zmiešaný (50 % pracovného času nohy/pretáčania, 50 % pracovného času el. motor).
Ako dlho vydrží batéria skrutkovača?
Batérie Green Cell sa vyznačujú dlhou životnosťou článkov – dokážu „zvládnuť“ až 1000 nabíjacích cyklov, čo zaisťuje dlhú pracovnú dobu vášho zariadenia.
Ako si vybrať batériu pre mobilný telefón?
Výber batérie do mobilu je jednoduchá a intuitívna vec. Môžete to urobiť v priebehu niekoľkých okamihov pomocou nasledujúcich dvoch metód:
1. Špecifikácia modelu telefónu Model telefónu sa zvyčajne nachádza na zariadení. Po prečítaní a zadaní modelu do vyhľadávača obchodu sa zobrazí správna batéria. napríklad iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Kód batérie Batériu môžete vyhľadať aj zadaním jej kódu – nachádza sa na vnútornej strane batérie. Jednoducho zadajte príslušný kód a náš vyhľadávač vám zobrazí príslušné produkty! napr. BM39 / BS-01/ A1457 Odporúčame prečítať si aj návod na našom blogu: Ako vybrať batériu do mobilu?
Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
Ako predĺžiť výdrž batérie mobilného telefónu?
Existuje niekoľko jednoduchých metód, ktoré sú účinné pri predlžovaní životnosti batérie: 1. Nevybíjajte batériu na 0!
To sa nepáči batérii nášho telefónu, známej ako batéria. Nečakajte teda, kým sa zobrazí upozornenie na slabú batériu. Keď úroveň batérie klesne pod 40 %, je vhodné pripojiť telefón k nabíjačke.
2. Často pripájajte mobilný telefón k nabíjačke.
Moderné lítium-iónové batérie nemajú pamäťový efekt. Časté nabíjanie má teda pozitívny vplyv na ich výkon. Podľa odborníkov je najlepšie dosiahnuť 80-90% stavu nabitia.
3. Vyhýbajte sa extrémnym teplotám
Batérie mobilných telefónov sú tak trochu ako ich používatelia – najlepšie sa cítia v miernych teplotách. Ponechanie telefónu na priamom slnku alebo v horúcom aute môže výrazne znížiť výdrž batérie. Tiež je dobré chrániť telefón pred chladom.
Ako vymeniť batériu mobilného telefónu?
Pred výmenou skontrolujte, aký druh, model a typ batérie si chcete kúpiť. V minulosti stačilo otvoriť záklopku a batéria bola prístupná. V súčasnosti je odstraňovanie o niečo zložitejšie. Ale žiadny strach! Môžete si ich vymeniť sami a potrebné informácie nájdete v tutoriáloch na Youtube. Veľké množstvo takýchto materiálov uľahčuje naučenie sa, ako vybrať batériu z takmer každého modelu mobilného telefónu.
Čo robiť po výmene batérie v mobile?
Po vložení batérie Green Cell vybite telefón na 10 % a potom ho pripojte k nabíjačke. Nemusíte robiť nič iné – batérie v tejto chvíli nie je potrebné formátovať.
Reštartovať telefón po výmene batérie?
Výmena batérie za produkt Green Cell neovplyvní fungovanie systému mobilného telefónu. Mobilný telefón nebude obnovený na výrobné nastavenia, takže sa nemusíte báť straty dát.
Ako vybrať batériu do vysávača?
Správnu batériu nájdete tak, že do nášho vyhľadávača zadáte model vysávača alebo názov originálnej batérie. Je veľmi dôležité porovnať napätie novej batérie s pôvodnou batériou - ak sa tieto parametre zhodujú, môžete si batériu kúpiť.
Ako skontrolovať kapacitu batérie vo vysávači?
Kapacita batérie sa udáva v miliampérhodinách (MaH). Informácie o kapacite batérie sa dajú ľahko nájsť – sú na samotnej batérii, ako aj v špecifikáciách zariadenia. Tieto informácie vám pomôžu vybrať správnu batériu – ak chcete, aby vám vysávač vydržal dlhšie, vyberte si prístroj s väčšou kapacitou!
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Pri výbere novej batérie nie je potrebné prihliadať na kapacitu pôvodného modelu. Ak je nová batéria väčšia ako batéria z výroby, neexistujú žiadne kontraindikácie. Čím väčšia je batéria, tým dlhší je prevádzkový čas zariadenia.
Výmena batérie vo vysávači
Umiestnenie a inštalácia batérií sa môže u rôznych modelov vysávačov veľmi líšiť. Ak chcete batériu bez problémov vymeniť, odporúčame vám obrátiť sa na autorizované servisné stredisko. Pri výmene batérie môže pomôcť aj návod na obsluhu priložený ku každému vysávaču - vďaka tomu výmenu zvládnete sami.
Ako dlho vydrží batéria vo vysávači?
Životnosť batérie vysávača môže ovplyvniť viacero faktorov. Najdôležitejší je prevádzkový režim vysávača. Napríklad akumulátorové vysávače v turbo režime zvyčajne vydržia len niekoľko minút nepretržitej prevádzky. Ak chcete predĺžiť životnosť vášho vysávača, oplatí sa zvoliť batériu s väčšou kapacitou. Môžete si tak byť istí, že vaše zariadenie dôkladnejšie vyčistí vašu domácnosť.
Čo znamená napätie batérie vo vysávači?
Pri výbere novej batérie do vysávača sa treba riadiť napätím pôvodnej batérie. Pamätajte, že musí mať rovnaké napätie ako batéria, ktorú ste používali predtým. To zaisťuje bezpečnosť zariadenia a podporuje jeho bezproblémovú prevádzku.
Ako často by ste mali nabíjať akumulátorový vysávač?
Batéria Green Cell by sa mala nabiť po každom procese čistenia – týmto spôsobom môžete zvýšiť výkon batérie.
Čo znamená AAA/AA na batériách?
Symbol AAA(R03) a AA(R6) označuje veľkosť batérie.
Aký je rozdiel medzi alkalickými, lítiovými a inými batériami?
Alkalické batérie sú jednorazové - po vybití sa nedajú dobiť. Lítiové batérie sú na druhej strane nabíjateľné batérie. Zjednodušene povedané, keď sa vybijú, dajú sa dobiť. To znamená, že jedna a tá istá batéria môže byť používaná niekoľko rokov!
Ako vybrať batériu pre dron?
Výber batérie pre dron je jednoduchý úkon, ktorý je možné dokončiť za pár okamihov. K tomu stačí jednoducho zadať do vyhľadávača model originálnej batérie – takto sa v našom obchode zobrazí ten správny produkt. Pred kúpou treba pamätať aj na kontrolu napätia nájdenej batérie a pôvodnej batérie. Tento parameter by sa mal presne zhodovať. Ak sa model batérie a napätie zhodujú, pokojne pokračujte v nákupe.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Kapacita batérie (mAh) sa môže líšiť od originálu – pokiaľ budú rozmery batérie zodpovedať, nie je nič zlé na použití modelu s väčšou kapacitou. To zaisťuje dlhšiu životnosť dronu.
Ako vybrať batériu do fotoaparátu?
Ak chcete vybrať kompatibilnú batériu pre fotoaparát, musíte skontrolovať model pôvodnej batérie. Kde môžete nájsť tieto informácie? Samozrejme na typovom štítku, ktorý sa nachádza priamo na produkte.
Výmena batérie vo fotoaparáte
Po zakúpení novej batérie zostáva už len začať ju používať. Výmena batérie nie je náročná a vo väčšine prípadov to môžete urobiť sami - ak máte problémy, vždy sa môžete obrátiť na sprievodcov na youtube.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Kapacita batérie (mAh) môže byť väčšia ako pôvodná batéria. Upozorňujeme, že čím väčšia je batéria, tým dlhšia je životnosť vášho zariadenia.
Ako si vybrať a ako správne používať AGM batériu?
Pred výberom vhodnej batérie skontrolujte parametre batérie, ktorá bola predtým použitá.
Venujte prosím osobitnú pozornosť:
Napätie (V), kapacita (Ah).
Porovnajte tiež rozmery batérie s vašimi predchádzajúcimi zariadeniami, aby ste si boli istí, že sa ľahko zmestí do určeného priestoru. Porovnaním všetkých týchto prvkov môžete nákup uskutočniť s pokojom.
Ako si vybrať batériu na záložné napájanie?
Dobre zvolená záložná batéria zaisťuje, že k nej pripojené zariadenia budú správne fungovať.Pre výber správnej záložnej batérie (UPS) je potrebné skontrolovať špecifikácie UPS, pre ktoré batérie (napätie (V), počet (ks) a kapacitu (Ah)) a na základe toho vyberte batérie so správnym napätím a kapacitou.
Batéria pre jachtu alebo loď - ako ju vybrať?
Každý majiteľ jachty alebo lode vie, že je dôležité vybrať si správnu batériu. Pri kúpe novej batérie by ste mali venovať pozornosť typu motora, jeho rozmerom a hmotnosti. Batérie AGM pre člny a jachty sú už dlhú dobu veľmi obľúbené.V našej ponuke nájdete veľa batérií AGM VRLA Green Cell, ktoré sú ideálne pre jachty a člny!
Akú batériu do autíčka?
Gélové batérie AGM sa najčastejšie používajú v autíčok. Väčšina z nich má rozmery 151 x 65 x 95 mm a ich napätie je 12 V. V našom sortimente nájdete množstvo batérií Green Cell AGM VRLA, ktoré spĺňajú tieto kritériá. Preto môžete ľahko nájsť tie správne pomôcky, ktoré môžu predĺžiť čas hrania vášho dieťaťa!
Čo je to batéria AGM?
Naše batérie sú batérie AGM VRLA. Čo to znamená? Elektrolyt je zapuzdrený v separátoroch zo sklenených vlákien a nie je gélovitý.
Aká batéria pre mobilný dom?
Batérie pre mobilný dom by mali mať vysokú kapacitu. V našej ponuke nájdete batérie AGM s kapacitou až 200Ah, ktoré zabezpečia bezproblémovú prevádzku aj v tých najťažších podmienkach.
Ako vyberáte batérie do reproduktora?
Batérie pre váš reproduktor je najlepšie vybrať podľa modelu pôvodnej batérie. Mali by ste tiež venovať pozornosť tomu, aké konektory sa používajú v konkrétnom prípade - môže existovať niekoľko sérií rovnakého modelu, ktoré majú rôzne konektory. Pri výbere novej batérie sa uistite, že nový produkt má rovnaký typ konektora ako pôvodný.
Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
Vyššia kapacita batérie nie je problém. Čím viac miliampér hodín (mAh) má batéria, tým dlhšie reproduktor vydrží.
Ako vybrať LiFePO4 batériu a ako ju správne používať?
LiFePO4 batérie sú zariadenia, ktoré sú veľmi vhodné ako batérie pre člny, jachty alebo fotovoltaické systémy.
Čo by ste mali vedieť pri výbere správnej batérie:
- LiFePO4 batéria má napätie 12,8 V,
- Nemal by byť zapojený do série alebo paralelne s inými batériami kvôli vstavanému BMS (Battery Management System)
Najdlhšiu životnosť batérie LiFePO4 možno dosiahnuť zabezpečením prevádzky pri teplote, ktorá je pre ňu vhodná, medzi -10 a +45 stupňov Celzia.
Batéria pre jachtu, plachetnicu alebo loď - ako si vybrať?
LiFePO4 batérie sú zariadenia, ktoré sú veľmi vhodné ako batérie pre člny, jachty alebo fotovoltaické systémy.
Čo by ste mali vedieť pri výbere správnej batérie:
- LiFePO4 batéria má napätie 12,8 V,
- Nemal by byť zapojený do série alebo paralelne s inými batériami kvôli zabudovanému BMS (Battery Management System).
Najdlhšiu životnosť batérie LiFePO4 možno dosiahnuť zabezpečením prevádzky pri teplote, ktorá je pre ňu vhodná.
Aký je rozdiel medzi batériami AGM a LiFePO4?
Hlavný rozdiel medzi AGM a LiFePO4 batériou je ten, že AGM - je skupina gélových batérií a batérie s technológiou AGM (Absorbent Glass Mat) sa nazývajú VRLA (Valve Regulated Lead). V porovnaní s tradičnými batériami majú AGM až štvornásobnú životnosť a počet cyklov. Je to spôsobené použitím spomínaného sklolaminátového materiálu pri výrobe týchto produktov. Lítium-železo fosfátové (známe aj ako LiFePO4) batérie. Jeho štruktúra pozostáva zo štyroch článkov zapojených do série. Každý článok pracuje pri 3,2 V, čo dáva celkové napätie 12,8 V. Jedným z najdôležitejších prvkov tohto typu batérie je elektronický riadiaci systém (BMS).
Môže byť kapacita batérie (Ah) vyššia?
Je absolútne možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa udáva v ampérhodinách (Ah). Čím vyššia je hodnota kapacity, napr. B. 80 Ah, čím dlhšie môžete pracovať na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje vašu mobilitu a nezávislosť.
Akú batériu by ste si mali vybrať pre môj pontón?
Pri výbere správnej batérie pre váš pontón by ste mali venovať pozornosť rozmerom a hmotnosti. Pontón je zvyčajne oveľa ľahší ako bežná loď, takže príliš ťažká batéria môže výrazne spomaliť prevádzku. Riešením je výber batérie LIFEPO4, ktorá je vďaka inovatívnemu dizajnu výrazne ľahšia ako bežné gélové batérie a teda ešte jednoduchšia na prepravu. Odolnosť a spoľahlivosť LIFEPO4 z nich robí perfektné batérie pre pontóny a mnoho ďalších vozidiel, nielen pre plavidlá.
Ktorá batéria pre môj karavan?
Lítium-železofosfátové batérie (známe aj ako LiFePO4) sa vyznačujú vysokou hustotou energie a nízkym samovybíjaním, a preto sú veľmi obľúbené u majiteľov obytných áut. Ich výhody sú: nízka rýchlosť vybíjania, vysoká kapacita, bez pamäťového efektu, dlhá životnosť a schopnosť pracovať pri extrémnych teplotách (od -10 do +45 stupňov Celzia).
Napájanie notebooku - aké napätie?
Pri výbere nového zdroja pre váš notebook by ste si mali skontrolovať napätie nabíjačky – tento parameter by sa mal zhodovať s vaším pôvodným zariadením.
Je povolené pripojiť napájací zdroj s vyššou intenzitou prúdu?
Určite áno. Nezabúdajte však, že výstupné napätie [V] musí byť rovnaké ako v pôvodnom napájacom zdroji.
Dá sa k notebooku pripojiť slabší zdroj?
Používanie sieťového adaptéra s nižšou intenzitou prúdu, ako má pôvodný, môže spôsobiť množstvo nepriaznivých zmien vo fungovaní vášho notebooku. Napríklad príliš slabý zdroj napájania sa môže prehriať, pretože komponenty notebooku nie sú dostatočne napájané. Preto odporúčame používať nabíjačky s rovnakou alebo vyššou prúdovou silou.
Adaptér elektrického náradia – aké napätie?
Pri výbere nového zdroja dávajte pozor na napätie pôvodného. Tieto informácie si môžete prečítať na originálnom napájacom zdroji - takže si môžete byť istí, že výrobok, ktorý ste si vybrali, bude robiť svoju prácu správne.
Ako si vybrať nabíjačku pre skrutkovač?
Výber správnej nabíjačky je veľmi jednoduchý – stačí zadať presný model vŕtačky do nášho vyhľadávača. Len sa uistite, že vaše batérie majú články podporované nabíjačkou. Mnohé staršie elektrické nástroje majú batériu s nikel-kadmiovými (NI-Cd) článkami. Dnes sa častejšie používajú nikel-metal hydridové (NI-MH) batérie a nabíjačky kompatibilné s týmito batériami dokážu správne prevádzkovať staršie zariadenia. Ponúkame aj lítium-iónové (LI-ON) nabíjačky článkov – tie sú vhodné len pre tento typ článkov a nemali by sa používať na nabíjanie batérií NI-MH alebo NI-CD.
Nabíjačka elektrických bicyklov - aké napätie?
Pokiaľ ide o výber nabíjačiek pre elektrické bicykle, veci sú jednoduché. Vyberáme nabíjačku s týmto napätím:
29,4V nabíjačka pre 24V batérie
42V nabíjačka pre 36V batérie
54,6V nabíjačka pre 48V batérie
Ako si vybrať nabíjačku na elektrobicykle?
Pri výbere nabíjačky pre váš elektrobicykel je dôležité skontrolovať udané napätie vo voltoch a konektor pre batériu. Prúd udávaný v ampéroch je parameter, ktorý ovplyvňuje rýchlosť nabíjania našej batérie.
Ktorý UPS si vybrať pre počítač?
Jedným z najdôležitejších bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere UPS, je vyhodnotenie výkonu pripojeného zariadenia. Vo väčšine prípadov stolové počítače spotrebujú 100 až 150 W a herné zariadenia 250 až 350 W. Tieto informácie vám môžu pomôcť určiť, ktorý UPS je pre vás ten pravý. Našťastie v našom obchode nájdete UPS Green Cell, ktorý je ideálny na udržanie normálneho chodu vášho počítača. Ak vás zaujíma, ako dlho vám vybraný výstroj udrží vaše zariadenie v chode, použite kalkulačku na našej stránke! Stačí si vybrať ľubovoľnú UPS, zaškrtnúť políčko „Vybrať UPS“, zadať výkon zariadení a hotovo – už viete, čo môžete od našich zariadení očakávať!
Ktorý UPS si vybrať pre sporák?
Výber meniča pre plynový alebo elektrický sporák môže byť problematický. Je však potrebné mať na pamäti niekoľko jednoduchých pravidiel. Po prvé, pri výbere UPS nezabudnite zvoliť jednotky s čisto sínusovou vlnou. Mali by ste sa tiež uistiť, že UPS má dostatočný výkon – v tomto prípade by ste mali zvoliť zariadenie s menovitým výkonom vyšším ako 500 W. Ponúkame niekoľko UPS Green Cell, ktoré spĺňajú vyššie uvedené kritériá. Garantujeme, že u nás nájdete ten správny UPS!
Ktorý UPS si vybrať pre server?
Počítačové servery sú zariadenia s vysokým odberom, a preto potrebujú vhodne zvolené UPS. Najlepším riešením pre serverové miestnosti je použitie UPS Green Cell pre serverové skrine. Majú výrazne vyšší výkon ako bežné UPS, a preto sú ideálne pre záložné napájanie počítačových serverov.
Ktorý UPS si vybrať pre monitorovací systém?
Ak plánujete kúpu UPS pre váš dohľadový systém, mali by ste venovať osobitnú pozornosť zdrojom s kapacitou nad 100W. Týmto spôsobom zabezpečíte efektívnu podporu pre váš sledovací systém. Je však potrebné pripomenúť, že zariadenia nie sú rovnaké a v závislosti od použitých kamier sa ich spotreba energie môže výrazne líšiť. Pred kúpou UPS je preto potrebné odhadnúť približnú spotrebu energie. Ak to urobíte, väčšinu práce máte za sebou. Jediné, čo zostáva urobiť, je skontrolovať, ako dlho môže daný zdroj napájania podporovať vaše zariadenie. A nie je to vôbec ťažké – stačí si vybrať zariadenie z našej ponuky, vybrať pole „Vybrať UPS“. Zadajte spotrebu energie pripojených zariadení a už viete, ako dlho udrží náš monitorovací systém v prevádzke!
Ako funguje systém UPS?
UPS fungujú ako núdzový zdroj - pri rôznych poruchách a výpadkoch prúdu dokážu predĺžiť dobu prevádzky zariadení, ktoré sú k nim pripojené. To vám umožní bezpečne vypnúť citlivé zariadenia alebo uložiť výsledky predchádzajúcej práce.
Ako dlho vydrží systém UPS?
Trvanie prevádzky UPS závisí od viacerých faktorov. Najdôležitejšie je vybrať si UPS so správnym výkonom a odhadnúť spotrebu pripojeného zariadenia, no na určenie doby prevádzky nie je potrebný žiadny zložitý vzorec – na našej stránke nájdete kalkulačku, ktorá vám vypočíta dĺžku trvania zvoleného UPS v závislosti od pripojených zariadení. Nie ste si istí výkonom svojho počítača? Nebojte sa, táto kalkulačka obsahuje kartu, ktorá zobrazuje spotrebu energie najobľúbenejších zariadení.
Akú sieťovú nabíjačku by ste si mali kúpiť pre smartfón?
Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
Ako vybrať nabíjačku pre smartfón, tablet alebo čítačku elektronických kníh?
Pri výbere nabíjačky pre váš tablet alebo čítačku elektronických kníh by ste mali skontrolovať nastavenia pôvodnej nabíjačky. Pre smartfóny by ste mali zvoliť nabíjačku a vhodný kábel (Micro-USB, Lightning alebo USB-C).
Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. To je znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
Ultra Charge
Jednou z najpopulárnejších technológií rýchleho nabíjania je Ultra Charge. Nabíjacie porty, ktoré podporujú tento štandard, nabíjajú pripojené zariadenie až 3,5-krát rýchlejšie ako bežné súčasné modely.
Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
Ktorý menič je vhodný pre solárne moduly?
Najlepším riešením je zvoliť solárny invertor špeciálne navrhnutý na tento účel. Model uvedený na nižšie uvedenom odkaze má pripojenia pre FV moduly, batérie a zariadenia, ktoré sa majú prevádzkovať. solárny invertor
Aký invertor pre elektrické náradie?
Najdôležitejším aspektom pri výbere meniča je určenie maximálneho výkonu pripojeného zariadenia. Ak chcete menič používať trvalo, mali by ste využívať maximálne 90 % jeho trvalého výkonu. Na ilustráciu použijeme jednoduchý príklad: Ak použijete menič s výkonom 1000 W, maximálny príkon pripojeného zariadenia by nemal presiahnuť 900 W.
Aký menič do auta?
V aute nájdete 12 voltovú zásuvku zapaľovača a takéto meniče je najlepšie kúpiť.
Ako funguje invertor?
Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
Aké typy invertorov existujú?
Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.
Akú zásuvku nabíjať elektromobil?
Vo svete elektrickej mobility existujú 4 typy zásuviek pre automobily: Typ 1/CCS Combo1; Typ 2/CCS Combo 2; typ 3; Typ 4/CHAdeMO
Prenosná nabíjačka pre elektromobil
Prenosné nabíjačky pre elektromobily sú napájané z bežnej domácej zásuvky. Takáto aplikácia nevyžaduje zložité spájanie alebo dodatočnú montáž súčiastky.
Ako dlho trvá nabitie elektromobilu?
Doba nabíjania auta závisí od funkcie rýchleho nabíjania vozidla.
Je možné nabíjať elektromobil doma?
Elektromobily sú z ekologických dôvodov čoraz populárnejšie. Treba si však uvedomiť, že používanie elektromobilu podporuje aj jednoduché nabíjanie, ktoré môže prebiehať aj doma. Prenosné nabíjačky zahrnuté v našej ponuke umožňujú nabíjanie vozidla kdekoľvek s prístupom k elektrickej zásuvke. V tomto prípade bude kapacita nabíjania 3,6 kW. Do úvahy prichádza aj inštalácia systému s napájacou zásuvkou, ktorá by umožnila inštaláciu wallboxu - tým by sa auto nabíjalo výkonom až 22 kW.
Aké sú náklady na nabíjanie elektromobilu?
Cena nabíjania elektromobilu závisí od viacerých faktorov. Pri použití verejných nabíjacích staníc sa ceny pohybujú od 1,1 do 3,5 PLN za 1 kW. Zriadenie domácej inštalácie môže tieto náklady výrazne znížiť. Musíte však počítať s cenou elektriny operátora, ktorého služby využívate.
Bezplatné nabíjacie stanice pre elektromobily
Bezplatné nabíjacie stanice pre elektromobily sú v celej Európe čoraz populárnejšie. Tie sú financované inzerentmi, takže priami používatelia nemusia platiť žiadne poplatky.
Čo je to skladovanie energie a na čo sa používa?
Zásobník energie možno prirovnať k výkonnej batérii pre celý dom, ktorá elektrinu vyrobenú fotovoltaikou ukladá, keď je jej priveľa, a vracia ju, keď ju potrebujeme.
Aké možnosti skladovania energie existujú?
V súčasnosti existuje päť spôsobov skladovania elektriny:
mechanické (so zásobníkom stlačeného vzduchu)
elektromechanické (batérie a dobíjacie batérie)
chemický (výroba vodíka alebo metánu)
elektrické (superkondenzátory)
tepelné (akumulácia citeľného alebo latentného tepla)
Najznámejšou formou skladovania energie sú elektromechanické riešenia ako batérie/akumulátory. GC PowerNest je práve takým riešením. Srdcom zariadenia sú články LiFePO4 (Lithium Iron Phosphate alebo LFP), ktoré majú viac ako desaťnásobnú životnosť a dvojnásobnú hĺbku vybitia (100% - 0%) ako tradičné kyselinové batérie, pričom sú oveľa bezpečnejšie a odolnejšie ako štandardné lítium-iónové články.
Vďaka stabilite a bezpečnosti používania energetického zásobníka GC PowerNest je záruka až 10 rokov alebo 15 000 000 Wh odpracovanej energie.
Faktúry Faktúry
Faktúry Faktúry
Ako môžem zmeniť informácie na faktúre?
Údaje na faktúre môžete zmeniť zaslaním e-mailu na adresu [email protected]. V e-maile by sme Vás chceli poprosiť, aby ste nám uviedli číslo Vašej objednávky a správne údaje na vystavenie dokladu. Ako odpoveď vám pošleme správnu faktúru.
Doručenie Doručenie
Doručenie Doručenie
Môžem zmeniť spôsob dopravy?
Je možné zmeniť formu doručenia, ak vaša objednávka ešte nebola odoslaná. Ak chcete zmeniť formu doručenia, ihneď kontaktujte nášho konzultanta na adrese: ( https://batteryempire.de/ )
Kde nájdem sledovacie číslo alebo sledovací odkaz?
Sledovacie číslo bude zaslané e-mailom na adresu uvedenú v objednávke.
Objednávky Objednávky
Objednávky Objednávky
Môžem svoju objednávku zrušiť?
Ak vás naša ponuka nezaujala alebo ste urobili nesprávnu objednávku, kontaktujte nás telefonicky alebo chatom ( https://batteryempire.de/ )
Môžem zadať objednávku e-mailom?
Prosím, zadajte svoju objednávku priamo cez našu webovú stránku, je to najrýchlejší spôsob, ako získať požadovaný produkt.
Môžem zadať objednávku bez registrácie?
Pre zadanie objednávky je potrebná registrácia v našom obchode. Aby sme mohli Vašu objednávku vybaviť, je potrebné uviesť Vašu adresu a kontaktné údaje.
Návraty Návraty
Návraty Návraty
Je možné vrátiť produkt?
Ako BatteryEmpire ponúkame našim zákazníkom možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar do 30 dní od zakúpenia. Ak ste mali problém so zakúpeným produktom alebo ak produkt nespĺňa vaše očakávania, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.
Ako zabaliť vrátený tovar?
Pri vrátení zakúpeného tovaru k nám odporúčame vašu zásielku pred prepravou ochrániť, aby nedošlo k poškodeniu produktu. Výrobok stačí chrániť napríklad obálkou s bublinkovou fóliou.

Zákaznícky servis

Po - Pi 8:00 - 16:00

Máte nejaké otázky? Napíšte nám