Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Festool (1)

Batérie pre akumulátorové skrutkovače Festool

Vyberte si kapacita:
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Ak mám Ni-Cd (nikel-kadmiovú) batériu, môžem použiť Ni-Mh (nikel-metalhydridové) články?

Batérie na báze Ni-Cd článkov sa v súčasnosti nepredávajú, nahrádzajú sa Ni-Mh článkami, ktoré sú menej škodlivé pre životné prostredie. Tieto články je možné zameniť, takže môžeme použiť Ni-Mh batériu výmenou za Ni-Cd batériu.


Batérie na báze Ni-Cd článkov sa v súčasnosti nepredávajú, nahrádzajú sa Ni-Mh článkami, ktoré sú...

Ak mám starú nabíjačku, nabije mi novú?

V tomto prípade venujte pozornosť typu použitých článkov v batérii. Ak plánujete kúpu Li-Ion (lítium-iónovej) batérie a v minulosti ste používali batériu s Ni-Mh (Nickel Methyl Hydride) alebo Ni-Cd (Nickel Cadmium) článkami, nová batéria nebude nabitá v našej nabíjačke a musíte si kúpiť vhodnú nabíjačku.


V tomto prípade venujte pozornosť typu použitých článkov v batérii. Ak plánujete kúpu Li-Ion...

Ako dlho vydrží batéria skrutkovača?

Batérie Green Cell sa vyznačujú dlhou životnosťou článkov – dokážu „zvládnuť“ až 1000 nabíjacích cyklov, čo zaisťuje dlhú pracovnú dobu vášho zariadenia.


Batérie Green Cell sa vyznačujú dlhou životnosťou článkov – dokážu „zvládnuť“ až 1000 nabíjacích...
Green Cell ® Akku für Festool BPC12 12V 3Ah
kapacita: 3Ah
Napätie: 12V
kód výrobku: PT149
45,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Skrutkovač je nevyhnutným nástrojom, ktorému paradoxne nie je venovaná pozornosť, kým nezačne zlyhať. Otáznikom sa stáva vykonávanie renovačných prác alebo drobných opráv. Chybný alebo nefunkčné skrutkovač nepomáha pri práci, je dokonca obtiažny. Každý údržbár má vo svojej nástrojárni skrutkovač a ďalšie elektrické náradie. Značka Festool je jednou z najpopulárnejších značiek pre dovybavenie príslušenstva. Batérie pre skrutkovač Festool je efektívna a účinne odoláva priechodu času a intenzívnemu používaniu. Batérie a akumulátory Festool však nie sú napriek svojej sofistikovanosti a trvanlivosti nezničiteľné.

Elektrické náradie pre Festool

V ponuke Battery World nájdete vysoko výkonné batérie Green Cell, ktoré zodpovedajú rôznym modelom skrutkovačov Festool. Zaistí efektívnu prevádzku elektrického náradia a umožní vám rýchlo splniť predpoklady renovácie. Všetky batérie Green Cell sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a účinnosťou, ktorá zaistí znateľný skok v každodennom používaní zariadení. Green Cell úspešne nahradí batériu skrutkovača Festool, rýchlo sa prispôsobí individuálnym potrebám, hardvérovým požiadavkám a rozpočtu. Battery World ponúka širokú škálu možností batérií a akumulátorov pre skrutkovače Festool Green Cell. Tieto akumulátory a batérie zaistí perfektné prispôsobenie vášmu modelu elektrického náradia a umožní vám vychutnať si efektívnu a dlhodobú prácu na jedno nabitie.

Kvalita, ktorú cítite

Batéria Green Cell určené pre skrutkovače Festool sú kvalita, ktorej pozitívne účinky možno rýchlo pociťovať. Zariadenie rýchlo získava plnú energetickú funkčnosť a účinnosť sa vracia k normálu. Renovačné práce vyžadujú časté použitie skrutkovača pre menšie a väčšie projekty. Bez nej nebude práca toľko stáť, ale viac spomalí. V dôsledku toho je nemožné dodržať stanovený (alebo samosprávny) termín. Venujte pozornosť batériu a batériám v skrutkovačoch Festool vám umožní držať ruku na príslovečnom pulzu a vyhýbať sa dlhším a niekedy veľmi nákladným prestojom. Dobíjacie batérie skrutkovačov Festool od spoločnosti Green Cell privedú vaše zariadenie na rýchly výkon a vráti sa k plnej funkčnosti. Vysoko výkonné batérie a akumulátory Green Cell sú investíciou, ktorá sa oplatí po dlhú dobu, a to ako krátkodobé a dlhodobé.

Doplnky, ktorým môžete veriť

Batérie a akumulátory Green Cell určené pre skrutkovače Festool sú nákupom, ktorý prinesie viacrozmerného výhodám moderným zákazníkom hľadajúcim kombináciu kvality, výkonu a priaznivej ceny. Batérie a akumulátory dostupné v ponuke Battery World zaistí dlhý a bezproblémovú prevádzku zariadení a budú účinne odolávať aj veľmi intenzívnemu používaniu. Každý produkt dostupný v našej ponuke má 12-mesačnú záručnú dobu a 30-dňovú lehotu na vrátenie. Naše špeciálne vybrané a neustále aktualizovaná ponuka poskytne našim prijímateľom riešenia najvyššej kvality, ktoré budú zodpovedať individuálnym potrebám a rozpočtu.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK