Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batérie pre akumulátorové skrutkovače Hilti

Akumulátorový skrutkovač je jedným zo základných prvkov vybavenia domácej dielne. Bez nich je často nemožné vykonať (úplné) opravy, ako aj väčšie a menšie opravy. Hilti je výrobcom účinného elektrického náradia, ktoré sa stále viac vyskytuje na pultoch moderných spotrebiteľov. Hilti už roky poskytuje riešenia na mieru, rýchlo sa prispôsobuje individuálnym potrebám, preferenciám a finančným príležitostiam. Akumulátorový skrutkovač Hilti je investícia, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte a umožňuje vám rýchlo vykonať potrebnú prácu. Napriek vysokému výkonu je skrutkovač Hilti vďaka svojmu častému používaniu odolný voči opotrebeniu. Ak je zariadenie chybné, je to zvyčajne kvôli batérii. Príležitostná výmena batérie na skrutkovači Hilti udržuje vaše zariadenia na optimálnej úrovni funkcií. Skrutkovač, ktorý nespĺňa úplne svoju funkciu, pri vykonávaní diela veľmi nepomáha a dokonca ho ani blokuje. Prestoje je potom ťažké preskočiť, preto sa niekedy v skrutkovači Hilti vymieňajú dôležité prvky, ako sú batérie a batérie.

Najvyššia kvalita náhrad

Battery Empire ponúka širokú škálu batérií a nabíjateľných batérií pre skrutkovače Green Cell Hilti. Green Cell je kvalita, ktorú možno rýchlo pocítiť technologickým skokom a rýchlym návratom zariadení k plnej energetickej funkčnosti. Prvky, ako napríklad batéria Hilti, sú pri používaní zariadenia často marginalizované. Ukazuje sa však, že otázka výmeny sa neustále tlačí na väčšiu rezervu skôr ako neskôr - v nanajvýš nevhodnom čase. Nerozvinutá batéria nebude schopná zvládnuť záplavu čakania. Výsledkom je množstvo kratších a dlhších prestojov, ktoré bránia dokončeniu práce. Výmena batérií alebo batérií za Hilti môže ľahko zabrániť takýmto problémom a mnohým vedľajším problémom. V našom sortimente Battery Empire disponujeme vysokokvalitnými batériami Green Cell , ktoré zaisťujú dlhú prevádzkovú dobu s jedným nabíjaním a dokonalým prispôsobením sa modelu elektrického náradia Hilti.
Model prenosného počítača
    kde nájsť označenie modelu?
kapacita
Green Cell ® Werkzeug Akku für Hilti SB-10 SFB 105 3.3 Ah 9.6 V
Green Cell ® Akku für Hilti SFL24 24V 3Ah
Bestseller
Green Cell ® Akku für HILTI TE6A 36V 3Ah
Green Cell ® Akku SFB 121 SFB 126 für Werkzeug Hilti SF 121-A SFL 12/15 SID 121-A
Green Cell
kapacita: 3.3Ah
napätie: 9.6V
kód výrobku: PT79
33,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 24V
kód výrobku: PT154
59,95 €
Skladom
Bestseller
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 36V
kód výrobku: PT155
76,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT153
44,95 €
Skladom
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

Green Cell pre moderných zákazníkov

Akumulátorové batérie a akumulátory Hilti od Green Cell sa vyznačujú vysokým výkonom, nízkou chybovosťou a precíznym spracovaním, ktoré sa hodí k modelu skrutkovača Hilti. Batéria Green Cell je investíciou, ktorá prináša viacrozmerné výhody . Na každý produkt sa poskytuje záručná doba 12 mesiacov a lehota vrátenia 30 dní. Naša špeciálne vybraná a neustále sa rozširujúca ponuka je navrhnutá tak, aby našim zákazníkom ponúkla iba tie najlepšie riešenia, ktoré kombinujú výkon, trvanlivosť a hodnotu za peniaze.