Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Porter-Cable - Batérie pre aku náradie

kapacita: 2Ah
napätie: 12V (10.8V)
kód výrobku: PT206
26,95 €
20,95 €
kapacita: 3Ah
napätie: 18V
kód výrobku: PT205
38,95 €
30,95 €
kapacita: 2Ah
napätie: 12V (10.8V)
kód výrobku: PT206
26,95 €
20,95 €
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Elektrické náradie sú prvky, ktoré dopĺňajú každodenné stavebné ťažkosti a drobné opravy. Každá údržbárska a stavebná spoločnosť má k dispozícii rôzne typy elektrického náradia. S rastúcim používaním je prvá komponentom, ktorá trpí, batérie. Batérie v zariadeniach Porter-Cable sa vyznačujú vysokou účinnosťou, ale dokonca nie sú schopné trvalo odolať intenzívnemu každodennému používaniu. Nižšie uvádzame batérie elektrického náradia Porter-Cable, ktoré rýchlo vdýchnu vášmu zariadení nový život. Výmena batérie v elektrickom náradí vám umožní prejsť na príslušnú funkciu za nižšiu cenu, v dôsledku čoho práce prebieha rýchlejšie a efektívnejšie.

Prispôsobené možnosti

Náš obchod s batériami poskytuje prístup k širokej škále možností batérií pre elektrické náradie Porter-Cable, ktoré rýchlo splní vaše potreby, preferencie a rozpočet. Vysoká kvalita článkov je zárukou, že zakúpené batérie budú dlhodobo účinne slúžiť, čo zaistí zodpovedajúce pohodlie a kvalitu práce. Naša ponuka zahŕňa iba špeciálne vybrané batérie pre elektrické náradie Porter-Cable, ktoré svojou kvalitou spĺňajú požiadavky moderne orientovaných spotrebiteľov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že rýchlo nájdete variantu batérie šitú na mieru vašim potrebám.

Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK