Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Porter-Cable (1)

Porter-Cable - Batérie pre aku náradie

Triediť podľa:

Zóna pomoci

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
kapacita: 3Ah
napätie: 18V
kód výrobku: PT205
32,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Elektrické náradie sú prvky, ktoré dopĺňajú každodenné stavebné ťažkosti a drobné opravy. Každá údržbárska a stavebná spoločnosť má k dispozícii rôzne typy elektrického náradia. S rastúcim používaním je prvá komponentom, ktorá trpí, batérie. Batérie v zariadeniach Porter-Cable sa vyznačujú vysokou účinnosťou, ale dokonca nie sú schopné trvalo odolať intenzívnemu každodennému používaniu. Nižšie uvádzame batérie elektrického náradia Porter-Cable, ktoré rýchlo vdýchnu vášmu zariadení nový život. Výmena batérie v elektrickom náradí vám umožní prejsť na príslušnú funkciu za nižšiu cenu, v dôsledku čoho práce prebieha rýchlejšie a efektívnejšie.

Prispôsobené možnosti

Náš obchod s batériami poskytuje prístup k širokej škále možností batérií pre elektrické náradie Porter-Cable, ktoré rýchlo splní vaše potreby, preferencie a rozpočet. Vysoká kvalita článkov je zárukou, že zakúpené batérie budú dlhodobo účinne slúžiť, čo zaistí zodpovedajúce pohodlie a kvalitu práce. Naša ponuka zahŕňa iba špeciálne vybrané batérie pre elektrické náradie Porter-Cable, ktoré svojou kvalitou spĺňajú požiadavky moderne orientovaných spotrebiteľov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že rýchlo nájdete variantu batérie šitú na mieru vašim potrebám.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK