Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Panasonic 

kapacita
napätie
Green Cell ® für Panasonic EY9001 EY9101 EY9108 EY9200 EY9201 12V 3.3Ah
Akku Green Cell ® für Panasonic EY9L40 EY9L41 EY9L41B EY9L42 14.4V 4Ah
kapacita: 3.3Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT117
48,95 €
38,95 €
kapacita: 4Ah
napätie: 14.4V
kód výrobku: PT116
49,95 €
39,95 €
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

Panasonic je jednou z najznámejších značiek na svetových trhoch. Elektrické náradie tejto značky sa vyznačuje vysokou účinnosťou, účinnosťou a spoľahlivosťou pri používaní. Ich zdroj energie však nie je nevyčerpateľný. Batéria je srdcom každého elektrického náradia, bez ktorého je pokračovanie v práci jednoducho nemožné. Vybitá batéria je príčinou mnohých vedľajších problémov. Ak zariadenie musí tráviť viac času a oveľa častejšie je pripojené k nabíjaciemu káblu, je dokončenie naliehavých prác často nemožné. V tejto kategórii nájdete batérie kompatibilný s elektrickým náradím Panasonic, ktoré sa rýchlo prispôsobí potrebám energie vášho zariadenia. Batérie sú plne kompatibilné, vďaka čomu si kupujúci uvedomujú, že získavajú riešenia šité na mieru, ktorá zaistí dlhý a bezproblémovú prevádzku ich zariadení.

Vysoko kvalitné batérie náradie Panasonic na dosah ruky

Naše batérie pochádzajú od spoľahlivých výrobcov a spĺňajú najvyššie výrobné štandardy. V dôsledku toho naši zákazníci vedia, že kupujú skutočnú kvalitu, ktorá vám bude efektívne slúžiť po dlhú dobu. Všetky batérie Panasonic ponúkané spoločnosťou Green Cell rýchlo splní energetické potreby zariadení a poskytnú užívateľovi efektívny nástroj, ktorý splní požiadavky na neho kladené.

Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK