Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Nabíjačky QI (induktívne) (3)

Indukčna nabíjačka

Indukčná technológia sa stáva stále viac zavedenou. Nabíjačky QI sú stále populárnejšie a samotná metóda nabíjania je štandardom pre novšie modely smartfónov. Indukčný poplatok nie je len technologickou novinkou, ale predovšetkým denným prírastkom komfortu a neprítomnosťou káblov. Umiestnenie telefónu na nabíjačku je možné rýchlo nabíjať alebo nabíjať, to všetko bez obáv o napájanie, kábel a montáž pomocou konektora microUSB . Indukčné nabíjačky sú tiež štýlovým doplnkom pre moderné priestory, s ktorými môžete vyjadriť viac jedinečných preferencií obyvateľov, čo jasne ukazuje jeho orientáciu na najnovšie trendy v technológii a dizajne.

Bezdrôtová nabíjačka

V našom obchode Battery Empire ponúkame širokú škálu možností

Nabíjačky s indukčnou technológiou QI

ktoré zvyšujú komfort každodenného nabíjania vášho telefónu. Vďaka tomuto typu nabíjačiek sa denné používanie smartfónu stáva ešte pohodlnejším. Nabíjačky uvedené v tejto kategórii sú kompatibilné so všetkými smartfónmi, ktoré podporujú technológiu induktívneho nabíjania QI . Indukčná nabíjačka nie je veľkým problémom, poskytuje širšie pole pre každodenné manévrovanie a umožňuje vám pohodlne nabíjať alebo nabíjať telefón, keď ho potrebujete.
Triediť podľa:
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Zodpovedajúca indukčná nabíjačka

Indukčná nabíjačka môže zmeniť spôsob, akým vnímate potrebu nabíjania telefónu. Nemusíte sa pripájať k elektrickej zásuvke. Telefón môžete kedykoľvek vybrať a umiestniť bez toho, aby ste museli hľadať napájací adaptér alebo kábel. Strategicky umiestnená nabíjačka s funkciou QI vo vašej domácnosti alebo byte môže pozitívne ovplyvniť vaše každodenné pohodlie a zvýšiť efektívnosť používania telefónu. Pri QI nemusíte robiť dlhé prestávky pri používaní smartfónu alebo iných zariadení s indukčnou technológiou - pretože zariadenia nemusíte spájať káblom. Indukčné nabíjačky sú doplnkom, ktorý rýchlo dosiahne pozitívny efekt vo vašej domácnosti alebo byte.

Vysoko kvalitné indukčné nabíjačky

Naša predajňa Battery Empire ponúka širokú škálu špecializovaných a univerzálnych nabíjačiek s funkciou QI, ktoré vám pomôžu udržať vaše zariadenia pohodlné a energeticky efektívne. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že rýchlo nájdete variant, ktorý vyhovuje vašim individuálnym potrebám a očakávaniam .