Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Microsoft (1)

Zdroj napájania od spoločnosti Microsoft

Vďaka svojej špeciálnej vlastnosti je špeciálna nabíjačka tabliet jedným z najčastejšie vymieňaných elektronických zariadení. Vďaka použitiu v teréne a vysokému zaťaženiu mechanickým poškodením sme často nútení kupovať nový zdroj energie. Napájací adaptér Green Cell je vysoko kvalitné zariadenie, ktoré je ideálne pre tablety a má dvojročnú obmedzenú záruku.

Napájací zdroj Microsoft Tablet

Špeciálne nabíjačky tabliet spoločnosti Microsoft sú citlivé na neustály pohyb. Často sa stáva, že kábel je poškodený alebo len zlyhá pri napájaní tabletu spoločnosti Microsoft. Čo robiť v tomto prípade, ktorý zdroj energie si kúpiť? Máme na výber kúpiť originálny Microsoft od výrobcu, ale bude to drahé. Môžete tiež zadať

vysokokvalitný napájací zdroj pre váš tablet Microsoft

Kúpiť. Napájacie zdroje Green Cell Cell® zaisťujú úplnú kompatibilitu s výrobcom a modelom tabletu. Výkonové parametre sú totožné s parametrami pôvodného zdroja napájania. Vďaka svojej šikovnej konštrukcii nabíjačka Green Cell Cell® zaisťuje bezpečnú a stabilnú prevádzku po mnoho rokov.
Triediť podľa:
Green Cell ® Netzteil / Ladegerät für Tablette Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
21,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK