Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Batéria fotoaparátu Fujifilm

Batéria fotoaparátu je nevyhnutnosťou, bez ktorej zariadenie nemôže pracovať. Každá batéria, aj tá najlepšia, vydrží dlho. Dnes sú kamery čoraz populárnejšie. Zachytenie dôležitých a krásnych okamihov vášho života pomocou fotoaparátu vám umožní udržať ich v jasnejšej a lepšej kvalite ako pri „bití“ telefónu. V dôsledku zvýšenej frekvencie používania batérie bežia rýchlejšie. Výsledkom sú dlhšie periódy v nabíjačke a efektívne kratšie periódy. Nepríjemné prekvapenie tmavou obrazovkou vo vašom fotoaparáte nie je perspektíva, ktorá vám dáva pozitívny dojem - najmä keď ste preč. Fujifilm je značka kamery, ktorú si stále viac vyberajú moderne orientovaní používatelia. Dokonca aj Fujifilm sa v priebehu času využíva. Príležitostná výmena batérie je spôsob, ako rýchlo priniesť novú energiu do vášho zariadenia a získať obvyklé pohodlie. Naše Battery Empire Obchod ponúka široký výber batérií pre Fujifilm kamery, ktoré rýchlo prispôsobí individuálnym potrebám zariadenia a majiteľa. Na všetkých vystupoval

Fujifilm batérie

Záruka 12 mesiacov. Naši zákazníci tak budú mať istotu, že dostanú osvedčené, kvalitné a trvalé riešenia.
kapacita
napätie
kapacita: 950mAh
napätie: 7.4V
kód výrobku: CB46
16,95 €
12,95 €
kapacita: 750mAh
napätie: 3.7V
kód výrobku: CB50
14,95 €
11,95 €
kapacita: 750mAh
napätie: 3.7V
kód výrobku: CB60
14,95 €
11,95 €
kapacita: 700mAh
napätie: 3.7V
kód výrobku: CB68
13,95 €
10,95 €
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

Vhodné batérie pre fotoaparát Fujifilm

Fujifilm je značka, ktorá svojim zákazníkom dlhodobo poskytuje prístup k vysoko kvalitným technologickým riešeniam. Značkové fotoaparáty sú kombináciou kvality, výkonu, efektívnosti a hodnoty za peniaze . Napriek vysokej energetickej účinnosti sa batérie fotoaparátu nevyhnutne používajú - najmä pri intenzívnom používaní zariadení. Výmena batérie za novú prinesie vášmu fotoaparátu životnosť a lepšie využije jeho potenciál. Po každej fotografii sa teda nemusíte nervózne pozerať na energetickú lištu. Battery World ponúka veľa výkonných možností pre rôzne modely kamier Fujifilm. Umožňujú uviesť zariadenie späť do správnej energetickej polohy a lepšie využívať jeho funkcie (dlhšie). Nákup novej batérie fotoaparátu je investícia, ktorá sa v krátkodobom a dlhodobom horizonte vyplatí rýchlo. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK