Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Viac USB nabíjačky (5)

Nabíjačky USB, sieťové nabíjačky

Nabíjačky USB sa stávajú stále dôležitejšími, pretože počet mobilných zariadení používaných každý deň narastá. To vedie k mnohým ďalším problémom. Hlavná vec je, že určíte, ktorý hardvér by sa mal do zásuvky najskôr zapojiť. Výber jedného nad druhým často obmedzuje denný komfort, najmä ak potrebujete okamžite odísť a užívateľ chce zariadenie nabiť . Prvé miesto na nabíjanie bude vždy telefón, ale čo tablet, cvičebné pásmo, slúchadlá Bluetooth a mnoho ďalších zariadení, ktoré sa používajú každý deň? Pripojenie zariadení doma k všetkým dostupným zásuvkám nie je cieľom a nie každý bar je schopný prispôsobiť fyzické rozmery nabíjačiek. Napájacie zdroje sú vo vzájomnom kontakte a neumožňujú ich „zatlačiť“ do pásika. Riešením je multi-USB nabíjačka , ktorá vám umožní nabíjať viac zariadení súčasne pomocou napájacieho zdroja. Je to pohodlie doma, v spoločnosti aj na cestách. Často máte prístup iba k jednej zásuvke a vyloženie zariadenia s viacerými ľuďmi je veľmi ľahké. Výsledkom je, že ste odrezaní od sveta. V našom obchode Battery Empire nájdete vysoko efektívne adaptéry striedavého prúdu so Green Cell ktoré vám pomôžu rýchlo prestať premýšľať o tom, ktoré zariadenie by malo najskôr ísť na kábel. všetko

chargers vícebrany

mať záruku, aby si naši zákazníci mohli byť istí, že kupujú spoľahlivé a kvalitné vybavenie, ktoré bude efektívne fungovať po dlhú dobu.
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Welches Netzladegerät sollte man für ein Smartphone kaufen?

Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser Parameter wird in Watt angegeben). Achten Sie auch auf die Anzahl der Anschlüsse des Ladegeräts - auf diese Weise wählen Sie ein Gerät, das bequem zu bedienen ist. Die beliebtesten Modelle finden Sie unter folgendem Link: Wie wählen Sie das richtige Telefonladegerät aus?


Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser...

Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?

Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.


Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies...
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek

Robustné sieťové nabíjačky

Multi-portové nabíjačky so Green Cell (Multi-USB) efektívne odolávajú skúške času a zabezpečujú hladkú prevádzku po dlhú dobu po zakúpení. Sú mimoriadne odolné voči mechanickému poškodeniu a rôznym škodlivým faktorom. Všetky nabíjačky USB sú vyrábané podľa najvyšších výrobných štandardov . Jedná sa o penové prísady pre ľudí, ktorí používajú vysokofrekvenčné mobilné zariadenia každý deň a chcú udržať úroveň energie v každej lište na dostatočne vysokej úrovni.

Viacportové nabíjačky na mieru

Nabíjačky Multi-USB sú investíciou, ktorá sa v krátkodobom a dlhodobom horizonte vyplatí rýchlo. V špeciálne vybranej a neustále aktualizovanej ponuke nášho obchodu nájdete rýchlo šitý na mieru vašim individuálnym potrebám a variantu rozpočtu. Nabíjačky s viacerými portami poskytujú každý deň väčšiu mobilitu a umožňujú vám lepšie využívať technologický potenciál vašich zariadení .
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK