Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Gombíkové bunky CR (3)

Gombíkové bunky CR

Batérie CR sú zdrojom energie pre mnoho každodenných elektronických zariadení, ako sú napríklad načúvacie prístroje, glukomery, kalkulačky, diaľkové ovládače automobilov a mnoho ďalších. Tieto zariadenia sú často menej dôležité ako štandardné AA alebo AAA zariadenia. Gombíková batéria alebo kosoštvorec je nevyhnutným doplnkom, bez ktorého nie je možné udržiavať zariadenie v prevádzke. Merače glukózy vo vzorke musia byť vždy pripravené odrážať skutočné hodnoty uskutočnených meraní. Batéria CR je malý doplnok, ktorý sa vždy oplatí (v závislosti od použitého zariadenia) alebo na sklade doma. V ponuke nášho obchodu Battery Empire nájdete veľký výber diamantov a špeciálnych batérií, ako sú cr2025 3V, cr2032 (ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom a môžu efektívne fungovať až 3 roky) a ďalšie. Vysoko kvalitné spracovanie, použitie materiálov najvyššej kvality a inovatívne technologické riešenia zaisťujú, že batérie CR si zachovávajú svoju energetickú účinnosť po dlhú dobu. Nejde o veľké problémy, to však neznamená, že by mala byť vysoká ich výmena. Batérie CR uvedené v našej ponuke sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám zariadenia a používateľa a umožnia lepšie a efektívnejšie využitie možností zariadenia.
Triediť podľa:
Green Cell CR1620 Batterie
Green Cell CR2025 Batterie
Green Cell CR2032 Batterie
Kapacita: 70 mAh
Napätie: 3V
Kód výrobku: XCR03
3,95 €
Kapacita: 160 mAh
Napätie: 3V
Kód výrobku: XCR04
3,95 €
Kapacita: 220 mAh
Napätie: 3V
Kód výrobku: XCR01
3,95 €
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Vysoká kapacita a bezpečnosť

Tu uvádzané gombíkové batérie CR sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú stabilné počas napájania. Chráni sa tým zariadenie, do ktorého smeruje, pred poškodením a poruchou. Záruka bezpečnosti umožňuje používateľom zamerať sa skôr na iné priority, než sa obávať fungovania zariadenia, ak je to potrebné. Usilujeme sa zabezpečiť, aby naše výrobky boli najlepšie a spĺňali vysoké požiadavky moderných zákazníkov. Naše CR batérie majú potrebné certifikáty a certifikáty, ktoré jasne potvrdzujú ich kvalitu. To našim zákazníkom umožní, aby si boli istí, že kupujú skutočnú kvalitu, čo nesklame ich očakávania v primeranom čase.

Investícia, ktorá sa oplatí.

Batérie CR ponúkajú viacrozmerné výhody pri krátkodobých aj dlhodobých transakciách. Poskytujú vášmu zariadeniu potrebnú novú energiu a jeho mierna cena vám umožňuje využiť úspory na iné priority. Lozenge batérie pre mnoho zariadení sú nevyhnutnosťou. Ak je význam týchto malých batérií marginalizovaný rýchlejšie ako neskôr, používateľ je odpojený od zariadenia a nemôže používať jeho funkcie.

Špeciálne vybraná ponuka

V našom obchode Battery Empire nájdete veľký výber batérií CR, ktoré spĺňajú požiadavky vašich zariadení. Snažíme sa neustále aktualizovať a rozširovať našu ponuku . To nám umožňuje lepšie plniť očakávania moderných zákazníkov a umožňuje im prístup k presne tomu, čo potrebujú. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou. Sme si istí, že rýchlo nájdete variant batérie CR, ktorý uspokojí súčasné aj budúce potreby.