Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Hitachi

Skrutkovač je jedným z najbežnejšie používaných nástrojov pre každodennú, malú alebo väčšiu údržbu. Bez tohto dôležitého nástroja sú rôzne typy opráv a vylepšení často nepraktické a ovplyvňujú rýchlosť všetkých prác. Moderné akumulátorové skrutkovače sú veľmi efektívne a vydržia nabíjací cyklus po dlhú dobu. Skrutkovač sa však musí nabíjať a nabíjačky často zlyhávajú - hlavne z dôvodu nesprávnej manipulácie. Náš obchod ponúka vysokokvalitné nabíjačky Hitachi Green Cell ktoré sa rýchlo prispôsobujú vašim technologickým potrebám a finančným možnostiam. Green Cell je kvalita a kompatibilita, ktorá vám zabezpečí najlepšiu alternatívu triedenia pre vaše zariadenia. Z tohto dôvodu je to investícia, ktorá sa vypláca v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Všetky nakladače sú vybavené ochranou proti prehriatiu, ako aj proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho majú všetky

Nabíjačky elektrického náradia Hitachi

12 mesačná záruka.
amperage
výkon
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobkov

Hitachi je svetovo uznávaná značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné a rozmanité produkty. Elektrické náradie Hitachi sa stáva čoraz obľúbenejšou medzi zákazníkmi, ktorí hľadajú kombináciu kvality, výkonu, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze . Napriek všetkému pokroku nie sú zariadenia Hitachi, vrátane vedľajšieho príslušenstva, ako sú nabíjačky batérií, nezničiteľné. Green Cell ponúka účinné nabíjačky pre skrutkovače Hitachi, ktoré udržiavajú vaše zariadenia v rýchlom tempe. Nabíjačky uvedené nižšie boli špeciálne vybrané pre rôzne modely skrutkovačov Hitachi . To dáva našim zákazníkom istotu, že kupujú kompatibilné vybavenie, ktoré vyhovuje ich potrebám a očakávaniam.

Rýchly rast produktivity

Chybná nabíjačka je ekvivalentná chybnému skrutkovaču, čo môže viesť k ťažkým a často nákladným prestojom. Nabíjačky Hitachi od spoločnosti Green Cell sú kvalitou, ktorú rýchlo pocítite. Nabíjačka je vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu a efektívna, takže sa rýchlo zmestí do náradia z akýchkoľvek kovových zovretia. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK