Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Hitachi

Skrutkovač je jedným z najbežnejšie používaných nástrojov pre každodennú, malú alebo väčšiu údržbu. Bez tohto dôležitého nástroja sú rôzne typy opráv a vylepšení často nepraktické a ovplyvňujú rýchlosť všetkých prác. Moderné akumulátorové skrutkovače sú veľmi efektívne a vydržia nabíjací cyklus po dlhú dobu. Skrutkovač sa však musí nabíjať a nabíjačky často zlyhávajú - hlavne z dôvodu nesprávnej manipulácie. Náš obchod ponúka vysokokvalitné nabíjačky Hitachi Green Cell ktoré sa rýchlo prispôsobujú vašim technologickým potrebám a finančným možnostiam. Green Cell je kvalita a kompatibilita, ktorá vám zabezpečí najlepšiu alternatívu triedenia pre vaše zariadenia. Z tohto dôvodu je to investícia, ktorá sa vypláca v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Všetky nakladače sú vybavené ochranou proti prehriatiu, ako aj proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho majú všetky

Nabíjačky elektrického náradia Hitachi

12 mesačná záruka.
Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für Hitachi 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
34,95 €
27,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobkov

Hitachi je svetovo uznávaná značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné a rozmanité produkty. Elektrické náradie Hitachi sa stáva čoraz obľúbenejšou medzi zákazníkmi, ktorí hľadajú kombináciu kvality, výkonu, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze . Napriek všetkému pokroku nie sú zariadenia Hitachi, vrátane vedľajšieho príslušenstva, ako sú nabíjačky batérií, nezničiteľné. Green Cell ponúka účinné nabíjačky pre skrutkovače Hitachi, ktoré udržiavajú vaše zariadenia v rýchlom tempe. Nabíjačky uvedené nižšie boli špeciálne vybrané pre rôzne modely skrutkovačov Hitachi . To dáva našim zákazníkom istotu, že kupujú kompatibilné vybavenie, ktoré vyhovuje ich potrebám a očakávaniam.

Rýchly rast produktivity

Chybná nabíjačka je ekvivalentná chybnému skrutkovaču, čo môže viesť k ťažkým a často nákladným prestojom. Nabíjačky Hitachi od spoločnosti Green Cell sú kvalitou, ktorú rýchlo pocítite. Nabíjačka je vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu a efektívna, takže sa rýchlo zmestí do náradia z akýchkoľvek kovových zovretia. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK