Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Hitachi

Skrutkovač je jedným z najbežnejšie používaných nástrojov pre každodennú, malú alebo väčšiu údržbu. Bez tohto dôležitého nástroja sú rôzne typy opráv a vylepšení často nepraktické a ovplyvňujú rýchlosť všetkých prác. Moderné akumulátorové skrutkovače sú veľmi efektívne a vydržia nabíjací cyklus po dlhú dobu. Skrutkovač sa však musí nabíjať a nabíjačky často zlyhávajú - hlavne z dôvodu nesprávnej manipulácie. Náš obchod ponúka vysokokvalitné nabíjačky Hitachi Green Cell ktoré sa rýchlo prispôsobujú vašim technologickým potrebám a finančným možnostiam. Green Cell je kvalita a kompatibilita, ktorá vám zabezpečí najlepšiu alternatívu triedenia pre vaše zariadenia. Z tohto dôvodu je to investícia, ktorá sa vypláca v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Všetky nakladače sú vybavené ochranou proti prehriatiu, ako aj proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho majú všetky

Nabíjačky elektrického náradia Hitachi

12 mesačná záruka.
amperage
výkon

Zóna pomoci

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...

Wie sollte man ein Ladegerät für einen Schrauber wählen?

Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues Bohrmaschinenmodell in unsere Suchmaschine ein. Versichern Sie sich nur, dass Ihre Akkus die Zellen haben, die vom Ladegerät unterstützt werden. Viele ältere Elektrowerkzeuge haben einen Akku mit Nickel-Cadmium-Zellen (NI-Cd). Heutzutage sind Nickel-Metallhydrid-Akkus (NI-MH) häufiger verwendet, und Ladegeräte, die für diese Akkus geeignet sind, können auch ältere Geräte korrekt bedienen. Wir bieten auch Ladegeräte für Lithium-Ionen-Zellen (LI-ON) an - diese sind nur für diesen Zellentyp geeignet und sollten nicht zum Laden von NI-MH- oder NI-CD-Akkus verwendet werden.


Die Wahl des richtigen Ladegeräts ist sehr einfach - geben Sie einfach ein genaues...
Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für Hitachi 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
26,95 €
20,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobkov

Hitachi je svetovo uznávaná značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné a rozmanité produkty. Elektrické náradie Hitachi sa stáva čoraz obľúbenejšou medzi zákazníkmi, ktorí hľadajú kombináciu kvality, výkonu, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze . Napriek všetkému pokroku nie sú zariadenia Hitachi, vrátane vedľajšieho príslušenstva, ako sú nabíjačky batérií, nezničiteľné. Green Cell ponúka účinné nabíjačky pre skrutkovače Hitachi, ktoré udržiavajú vaše zariadenia v rýchlom tempe. Nabíjačky uvedené nižšie boli špeciálne vybrané pre rôzne modely skrutkovačov Hitachi . To dáva našim zákazníkom istotu, že kupujú kompatibilné vybavenie, ktoré vyhovuje ich potrebám a očakávaniam.

Rýchly rast produktivity

Chybná nabíjačka je ekvivalentná chybnému skrutkovaču, čo môže viesť k ťažkým a často nákladným prestojom. Nabíjačky Hitachi od spoločnosti Green Cell sú kvalitou, ktorú rýchlo pocítite. Nabíjačka je vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu a efektívna, takže sa rýchlo zmestí do náradia z akýchkoľvek kovových zovretia. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK