Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

AEG (1)

Batéria vysávača AEG

Akumulátorové vysávače sú pohodlím, ktoré budete cítiť každý deň. Batérie a akumulátory pre bezdrôtové vysávače sú nevyhnutným doplnkom na udržanie tohto pohodlia. Bezdrôtový vysávač je schopný dlhodobo vydržať jeden náboj. Majte však na pamäti, že výkon sa časom zníži. Dôvodom je jednoduchá batéria, rovnako ako akýkoľvek iný kompresor, ktorý pracuje. Pri občasnej výmene batérie alebo nabíjateľnej batérie môžete udržiavať zariadenie na optimálnej úrovni energie a nečakať pri elektrickej zásuvke, kým sa zariadenie na čistenie nenabije. Kvalitné vysávače AEG vám umožňujú vdýchnuť nový život vašim zariadeniam a vrátiť sa k normálnej energii. Náš obchod s Battery Empire ponúka širokú škálu batérií pre vysávače AEG, ktoré rýchlo spĺňajú individuálne aj technické požiadavky na vaše zariadenie. Na všetkých

Batérie vysávača AEG

Záruka 12 mesiacov. Vďaka tomu si naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú riešenia najvyššej kvality, ktoré predlžujú životnosť ich vybavenia.
Vyberte si kapacita:
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Ako vybrať batériu do vysávača?

Správnu batériu nájdete tak, že do nášho vyhľadávača zadáte model vysávača alebo názov originálnej batérie. Je veľmi dôležité porovnať napätie novej batérie s pôvodnou batériou - ak sa tieto parametre zhodujú, môžete si batériu kúpiť.


Správnu batériu nájdete tak, že do nášho vyhľadávača zadáte model vysávača alebo názov...

Ako skontrolovať kapacitu batérie vo vysávači?

Kapacita batérie sa udáva v miliampérhodinách (MaH). Informácie o kapacite batérie sa dajú ľahko nájsť – sú na samotnej batérii, ako aj v špecifikáciách zariadenia. Tieto informácie vám pomôžu vybrať správnu batériu – ak chcete, aby vám vysávač vydržal dlhšie, vyberte si prístroj s väčšou kapacitou!


Kapacita batérie sa udáva v miliampérhodinách (MaH). Informácie o kapacite batérie sa dajú ľahko...

Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?

Pri výbere novej batérie nie je potrebné prihliadať na kapacitu pôvodného modelu. Ak je nová batéria väčšia ako batéria z výroby, neexistujú žiadne kontraindikácie. Čím väčšia je batéria, tým dlhší je prevádzkový čas zariadenia.


Pri výbere novej batérie nie je potrebné prihliadať na kapacitu pôvodného modelu. Ak je nová...

Výmena batérie vo vysávači

Umiestnenie a inštalácia batérií sa môže u rôznych modelov vysávačov veľmi líšiť. Ak chcete batériu bez problémov vymeniť, odporúčame vám obrátiť sa na autorizované servisné stredisko. Pri výmene batérie môže pomôcť aj návod na obsluhu priložený ku každému vysávaču - vďaka tomu výmenu zvládnete sami.


Umiestnenie a inštalácia batérií sa môže u rôznych modelov vysávačov veľmi líšiť. Ak chcete...
Green Cell ® vysávač batérie Type141 pre AEG Electrolux Junior 2.0
Kapacita: 2Ah
Napätie: 3.6V
Kód výrobku: PT156
19,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vhodné batérie pre vysávače AEG

Vysávače AEG sú vlastnou kvalitou a každý rok sa k nim stále viac a viac moderne orientovaných zákazníkov obracia na kombináciu kvality, výkonu a hodnoty za peniaze . V našej ponuke nájdete veľa batérií pre vysávače AEG , ktoré umožňujú pevné napájanie vašich zariadení. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.