Home Office
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batéria vysávača AEG

Akumulátorové vysávače sú pohodlím, ktoré budete cítiť každý deň. Batérie a akumulátory pre bezdrôtové vysávače sú nevyhnutným doplnkom na udržanie tohto pohodlia. Bezdrôtový vysávač je schopný dlhodobo vydržať jeden náboj. Majte však na pamäti, že výkon sa časom zníži. Dôvodom je jednoduchá batéria, rovnako ako akýkoľvek iný kompresor, ktorý pracuje. Pri občasnej výmene batérie alebo nabíjateľnej batérie môžete udržiavať zariadenie na optimálnej úrovni energie a nečakať pri elektrickej zásuvke, kým sa zariadenie na čistenie nenabije. Kvalitné vysávače AEG vám umožňujú vdýchnuť nový život vašim zariadeniam a vrátiť sa k normálnej energii. Náš obchod s Battery Empire ponúka širokú škálu batérií pre vysávače AEG, ktoré rýchlo spĺňajú individuálne aj technické požiadavky na vaše zariadenie. Na všetkých

Batérie vysávača AEG

Záruka 12 mesiacov. Vďaka tomu si naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú riešenia najvyššej kvality, ktoré predlžujú životnosť ich vybavenia.
Model prenosného počítača
    kde nájsť označenie modelu?
kapacita
napätie
Green Cell ® Staubsauger Akku für AEG Liliput AG1411 AG1412 AG1413
Zľava
Green Cell ® vysávač batérie Type141 pre AEG Electrolux Junior 2.0
Zľava
Green Cell batérie čistič ® vákuum 520104 pre AEG Junior 3000
Green Cell
kapacita: 2Ah
napätie: 3.6V
kód výrobku: PT89
16,95 €
Skladom
Zľava
Green Cell
kapacita: 2Ah
napätie: 3.6V
kód výrobku: PT156
22,96 €
Skladom
Zľava
Green Cell
kapacita: 3Ah
napätie: 3.6V
kód výrobku: PT157
19,94 €
Skladom
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Vhodné batérie pre vysávače AEG

Vysávače AEG sú vlastnou kvalitou a každý rok sa k nim stále viac a viac moderne orientovaných zákazníkov obracia na kombináciu kvality, výkonu a hodnoty za peniaze . V našej ponuke nájdete veľa batérií pre vysávače AEG , ktoré umožňujú pevné napájanie vašich zariadení. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.