Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Makita

Skrutkovače sú jedným z najpoužívanejších nástrojov, ktoré používajú profesionáli aj samostatne chované zlaté ruky. Výkonný skrutkovač vám umožní rýchlo porozumieť mnohým stavebným a opravárskym úlohám a zrýchliť tak celý pracovný tok. Skrutkovač je rovnako efektívny ako jeho batéria . Toto musí zase niečo nabiť. Nabíjačky pre skrutkovače sú štandardným príslušenstvom, ktoré bude súčasťou každej krabice. Nabíjačky však v priebehu času trpia najviac, hlavne z dôvodu nedbalosti. Drobné poškodenie, spadnutie, zvlnenie alebo zlomenie kábla - to všetko vedie k možnosti nabíjania a nabíjania zariadenia neskôr. Dosiahnutie situácie, keď sa skrutkovač nabíja iba v určitej polohe, je zlou perspektívou na ukončenie naliehavej prioritnej práce. Náš obchod Battery Empire ponúka kvalitné nabíjačky pre skrutkovač Green Cell Makita, ktorý sa rýchlo prispôsobí vašim technickým potrebám a finančným možnostiam. Nabíjačka je položka, vďaka ktorej sú zariadenia bez nej zbytočné a drahé. Všetky nakladače sú vybavené ochranou proti prehriatiu, ako aj proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho majú

všetky nabíjačky náradia Makita

12 mesačná záruka.
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Často vybrané produkty

Spoločnosť Makita patrí medzi výrobcov, ktorí sú populárni u širokej škály spotrebiteľov po celom svete. Výrobky označené ochrannou známkou tejto značky sa vyznačujú účinnosťou, vysokou kvalitou spracovania, odolnosťou voči zneužitiu a priaznivou cenou. Z tohto dôvodu sa jedná o investíciu, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Napriek svojmu vývoju nie je vybavenie spoločnosti Makita nezničiteľné. Chybná nabíjačka ruší funkčnosť skrutkovača a často je nákup originálneho dielu nemožný alebo príliš problematický (dlhé čakanie). Green Cell je kvalita prispôsobená technologickým riešeniam spoločnosti Makita. Nabíjačka skrutkovača Makita od Green Cell je dokonalou imitáciou originálu a umožňuje vám rýchlo udržiavať zariadenie na primeranej úrovni energie. Nabíjačky skrutkovačov uvedené nižšie boli špeciálne vybrané a sú kompatibilné s rôznymi modelmi značiek Makita. To našim zákazníkom umožňuje, aby si boli istí, že kupujú plne kompatibilné zariadenia, ktoré zodpovedajú ich očakávaniam a potrebám.

Obnovený výkon

Nedostatok nabíjačky je ekvivalentom nedostatku schopnosti nabíjať batériu skrutkovača, čo náhle prestane fungovať a už nečaká na vývoj situácie. Nabíjačky pre skrutkovače Green Cell Makita sú kvalitou, ktorú rýchlo pocítite. Nabíjačka GC sa vyznačuje veľmi dobrou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, účinnosťou a nízkou cenou. Vybavenie ponúkané v tejto kategórii sa rýchlo prispôsobí individuálnym potrebám odborníkov a zlatých rúk. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou . Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje žiadne informácie automaticky, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK