Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Craftsman - Batérie pre aku náradie

napätie
kapacita: 2Ah
napätie: 19.2V
kód výrobku: PT178
36,95 €
28,95 €
kapacita: 3Ah
napätie: 19.2V
kód výrobku: PT179
44,95 €
35,95 €
kapacita: 4Ah
napätie: 19.2V
kód výrobku: PT180
67,95 €
53,95 €
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Elektrické náradie sú bežne používané sady rôznych špecializovaných zariadení zameraných na konkrétne stavebné a renovačné práce. Špecialisti aj domáce zlaté kľučky sú vybavené aspoň jedným elektrickým náradím. Kvalitné nástroje pre kvalitnú prácu a rýchle dosiahnutie predpokladaných cieľov. Elektrické náradie Craftsman je jednou z najčastejšie zvolených možností moderne orientovaných spotrebiteľov. Vyznačujú sa vysokou účinnosťou a odolnosťou voči každodennému použitiu. Hoci remeselník nemôže v práci vydržať neustálej týranie. Batérie v elektrickom náradí sa postupom času začína rozpadať, čo je spojené so znížením účinnosti a kvality vykonávaných úloh. Výmena batérie v zariadeniach Craftsman vám umožní rýchlo vdýchnuť novú energiu do vášho zariadenia a vrátiť sa k funkčnej normálnosti. Výmena batérie u elektrického náradia Craftsman je oveľa efektívnejšie ako snaha o kúpe nového zariadenia.

Najlepší vybrané možnosti

Náš obchod Battery World poskytuje prístup k širokej škále možností batérií pre elektrické náradie Craftsman, ktoré sa rýchlo prispôsobí potrebám užívateľa i jeho vybavenie. Na všetky batérie sa vzťahuje záručná doba, vďaka ktorej naši zákazníci vedia, že kupujú vysoko kvalitné riešenia, ktoré budú efektívne fungovať po dlhú dobu.

Najlepší vybrané možnosti

Snažíme sa, aby naša ponuka bola neustále aktualizovaná a ešte lepšie vyhovovala potrebám našich zákazníkov. Keď si kúpite batériu elektrického náradia Craftsman, môžete si byť istí, že vykonáte investíciu, ktorá sa vyplatí v krátkodobom i dlhodobom horizonte. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK