MARCH
Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Zahlungsmöglichkeiten

PrevodBankový prevod

Ak sa rozhodnete pre platbu vopred (bankovým prevodom), po úspešnom dokončení procesu objednávky dostanete naše bankové údaje.

V účele použitia Vás žiadame uviesť číslo objednávky, ktoré je uvedené na poslednej strane procesu objednávania ako aj v potvrdení objednávky.

DE_de-pp-logo-200px.pngPayPal

Môžete nám zaplatiť aj cez PayPal. Ak to chcete urobiť, počas procesu objednávania vyberte platbu cez PayPal, aby bola presmerovaná priamo na PayPal. Ak ste si ešte nevytvorili účet v službe PayPal, môžete sa zaregistrovať v službe PayPal alebo vykonať platbu ako hosť.

https://batteryempire.de/img/cms/ikonki platnosci/GooglePay-logo-200px.png

GooglePay

predtým Android Pay, platobný systém, ktorý vlastní americká spoločnosť Google. Systém umožňuje platbu v aplikáciách, webových stránkach, obchodoch, bankách a poskytovateľoch platieb.

Platba    kartou-Platba kartou je jedným z najpohodlnejších spôsobov platby. Veľkou výhodou je okamžitá rýchlosť platby bez ohľadu na banku alebo dátum platby.

Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK