Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:
Možnosti platby

bankwire

Bankový prevod

Ak sa rozhodnete pre platbu vopred (bankovým prevodom), po úspešnom dokončení procesu objednávky dostanete naše bankové údaje.
V účele použitia Vás žiadame uviesť číslo objednávky, ktoré je uvedené na poslednej strane procesu objednávania ako aj v potvrdení objednávky.

PayPal

PayPal

Môžete nám zaplatiť aj cez PayPal. Ak to chcete urobiť, počas procesu objednávania vyberte platbu cez PayPal, aby bola presmerovaná priamo na PayPal. Ak ste si ešte nevytvorili účet v službe PayPal, môžete sa zaregistrovať v službe PayPal alebo vykonať platbu ako hosť.

GooglePay

GooglePay

predtým Android Pay, platobný systém, ktorý vlastní americká spoločnosť Google. Systém umožňuje platbu v aplikáciách, webových stránkach, obchodoch, bankách a poskytovateľoch platieb.

GooglePay

Platba kartou

Platba kartou je jedným z najpohodlnejších spôsobov platby. Veľkou výhodou je okamžitá rýchlosť platby bez ohľadu na banku alebo dátum platby.


Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK