Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Panasonic (1)

Nabíjačka Panasonic

Nabíjačka fotoaparátu je základným prvkom vášho cestovného vybavenia. Bez nich nie je možné udržiavať zariadenia v správnom energetickom stave. Nabíjačky fotoaparátov sú príslušenstvo, ktoré vám spôsobí veľa problémov, ak na ne zabudnete. SLR alebo digitálne fotoaparáty sú stále populárnejšie. Prechádza efektívnosťou vstavaných kamier v telefóne, ktoré umožňujú lepšiu kvalitu obrazu a väčšiu slobodu pohybu v oblasti nahrávania. Fotografie nasnímané fotoaparátom sú vždy cennejšie - sú podrobnejšie, jasnejšie a vyžadujú si väčšie úsilie zo strany prevádzkovateľa. To zvyšuje ich hodnotu, a tým aj dôležitosť zážitku, ktorý sníma fotografiu. Kamery Panasonic sa vyznačujú svojou výnimočnou kvalitou a mnohými možnosťami vytvárania fenomenálnych fotografií. Rovnako ako u všetkých zariadení však ich energetické rezervy nie sú nevyčerpateľné. Nabíjačky kamier sú položky, ktoré sú obzvlášť citlivé na poškodenie - najmä z dôvodu nesprávnej manipulácie so zariadením. Príležitostná zmena nakladača fotoaparátu je najlepším spôsobom, ako zaistiť, aby vaše zariadenie bezchybne fungovalo počas cestovania aj v každodennom živote. Náš obchod Battery Empire ponúka široký výber

Nabíjačky pre fotoaparáty Panasonic

ktoré rýchlo reagujú na potreby moderne orientovaných zákazníkov. Na každú nabíjačku zahrnutú v našej ponuke sa vzťahuje 12-mesačná záruka. To umožňuje našim zákazníkom, aby si boli istí, že kupujú riešenia najvyššej kvality, ktoré budú dlhodobo efektívne fungovať.
Triediť podľa:
Kapacita: 750 mAh
Napätie: 7.4V
Kód výrobku: CB55+CB55+ADCB12
46,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Prispôsobenie nabíjačiek fotoaparátu

Panasonic je značka, ktorá dôveruje širokému okruhu spotrebiteľov po celom svete. Napriek všetkej kvalite nie sú zariadenia od spoločnosti Panasonic nezničiteľné. Nabíjačky kamier sú obzvlášť náchylné na poškodenie a ak zlyhajú, fotoaparát nebude pozadu. Občasnou výmenou nabíjačky môžete energicky chrániť svoje vybavenie a zabezpečiť, aby ste mali príležitosť zachytiť dôležité okamihy svojho života. Špeciálne nabíjačky fotoaparátov Panasonic zabezpečujú splnenie všetkých vašich technických požiadaviek.

Vysokokvalitné nabíjačky kamier

Naša predajňa Battery Empire ponúka vysoko kvalitné riešenia, ktoré sú rýchlo prispôsobené individuálnym potrebám majiteľa a zariadení. Nabíjačky fotoaparátov Panasonic rýchlo dopĺňajú vaše vybavenie a zabezpečujú efektívne fungovanie po dlhú dobu. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.