Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Bosch (1)

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Bosch

Skrutkovače sú jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre rôzne menšie a väčšie údržbárske práce. Každá ručne ťahaná zlatá rukoväť má pri výrobe nástrojov tento druh vybavenia. Výkonné skrutkovače dokážu dobre fungovať po mnoho rokov, pomáhajú pri práci a dosahujú efektívny pokrok. Tento typ vybavenia sa však musí občas načítať. Efektívna batéria v skrutkovači umožňuje udržiavať plný výkon po dlhú dobu, ale časom sa nevyhnutne vybije. Niekedy toľko nie je plné zaťaženie, ale je potrebné rýchle nabitie, aby zariadenie pracovalo dobre a aby fungovalo. Nabíjačky skrutkovačov sú položky, ktorým zriedka venujete pozornosť, až kým nezmiznú. Prerušenia kábla, mechanické poškodenie a jednoduchá nedbanlivosť umožňujú nabíjačom odmietnuť ich dodržiavanie. V dôsledku toho sa skrutkovač nepoužíva a práca stojí. Náš obchod Battery Empire ponúka veľký výber nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré rýchlo spájajú zariadenie so správnym elektrickým vedením. Zaručte vysokú kvalitu a výkon

Bosch skrutkovače Nabíjačky

investícia, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte.
Triediť podľa:

Zóna pomoci

Adaptér elektrického náradia – aké napätie?

Pri výbere nového zdroja dávajte pozor na napätie pôvodného. Tieto informácie si môžete prečítať na originálnom napájacom zdroji - takže si môžete byť istí, že výrobok, ktorý ste si vybrali, bude robiť svoju prácu správne.


Pri výbere nového zdroja dávajte pozor na napätie pôvodného. Tieto informácie si môžete prečítať...

Ako si vybrať nabíjačku pre skrutkovač?

Výber správnej nabíjačky je veľmi jednoduchý – stačí zadať presný model vŕtačky do nášho vyhľadávača. Len sa uistite, že vaše batérie majú články podporované nabíjačkou. Mnohé staršie elektrické nástroje majú batériu s nikel-kadmiovými (NI-Cd) článkami. Dnes sa častejšie používajú nikel-metal hydridové (NI-MH) batérie a nabíjačky kompatibilné s týmito batériami dokážu správne prevádzkovať staršie zariadenia. Ponúkame aj lítium-iónové (LI-ON) nabíjačky článkov – tie sú vhodné len pre tento typ článkov a nemali by sa používať na nabíjanie batérií NI-MH alebo NI-CD.


Výber správnej nabíjačky je veľmi jednoduchý – stačí zadať presný model vŕtačky do nášho...
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Kvalita zo Green Cell

Bosch je celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka širokú škálu vyspelého spotrebného tovaru . Skrutkovače Bosch sú veľmi zaujímavé pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, trvanlivosti, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze. Ale aj so skrutkovačmi od firmy Bosch, ako sú napr. Nabíjačky sa môžu občas vymeniť. Tieto súčasti podliehajú rôznym typom poškodenia a nadmernej pamäti. Náhla strata alebo zlyhanie nabíjačky spôsobí, že zariadenie sa stane nepoužiteľným a spôsobí nákladné prestoje. Nabíjačky Green Cell pre skrutkovače Bosch sú dokonalým doplnkom originálu a dávajú vám istotu, že budú kompatibilné s rôznymi modelmi Bosch. Všetky nabíjačky majú ochranu pred prehriatím, ochranu proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Všetky nabíjačky náradia Bosch majú navyše 12 mesačnú záruku.

Výkon, ktorý cítite

Nabíjačky skrutkovačov Bosch Green Cell ponúkajú výrazný energetický skok, ktorým môžete rýchlejšie a efektívnejšie nabíjať elektrické náradie. Výsledkom je, že váš systém rýchlo získa plnú funkčnosť a vaša práca môže pokračovať . V našom špeciálne vybranom a neustále aktualizovanom sortimente nájdete rýchlo široký sortiment nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám zariadenia a operátora (napr. Možnosti rozpočtu).
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK