Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Bosch

Skrutkovače sú jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre rôzne menšie a väčšie údržbárske práce. Každá ručne ťahaná zlatá rukoväť má pri výrobe nástrojov tento druh vybavenia. Výkonné skrutkovače dokážu dobre fungovať po mnoho rokov, pomáhajú pri práci a dosahujú efektívny pokrok. Tento typ vybavenia sa však musí občas načítať. Efektívna batéria v skrutkovači umožňuje udržiavať plný výkon po dlhú dobu, ale časom sa nevyhnutne vybije. Niekedy toľko nie je plné zaťaženie, ale je potrebné rýchle nabitie, aby zariadenie pracovalo dobre a aby fungovalo. Nabíjačky skrutkovačov sú položky, ktorým zriedka venujete pozornosť, až kým nezmiznú. Prerušenia kábla, mechanické poškodenie a jednoduchá nedbanlivosť umožňujú nabíjačom odmietnuť ich dodržiavanie. V dôsledku toho sa skrutkovač nepoužíva a práca stojí. Náš obchod Battery Empire ponúka veľký výber nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré rýchlo spájajú zariadenie so správnym elektrickým vedením. Zaručte vysokú kvalitu a výkon

Bosch skrutkovače Nabíjačky

investícia, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte.
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Kvalita zo Green Cell

Bosch je celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka širokú škálu vyspelého spotrebného tovaru . Skrutkovače Bosch sú veľmi zaujímavé pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, trvanlivosti, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze. Ale aj so skrutkovačmi od firmy Bosch, ako sú napr. Nabíjačky sa môžu občas vymeniť. Tieto súčasti podliehajú rôznym typom poškodenia a nadmernej pamäti. Náhla strata alebo zlyhanie nabíjačky spôsobí, že zariadenie sa stane nepoužiteľným a spôsobí nákladné prestoje. Nabíjačky Green Cell pre skrutkovače Bosch sú dokonalým doplnkom originálu a dávajú vám istotu, že budú kompatibilné s rôznymi modelmi Bosch. Všetky nabíjačky majú ochranu pred prehriatím, ochranu proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Všetky nabíjačky náradia Bosch majú navyše 12 mesačnú záruku.

Výkon, ktorý cítite

Nabíjačky skrutkovačov Bosch Green Cell ponúkajú výrazný energetický skok, ktorým môžete rýchlejšie a efektívnejšie nabíjať elektrické náradie. Výsledkom je, že váš systém rýchlo získa plnú funkčnosť a vaša práca môže pokračovať . V našom špeciálne vybranom a neustále aktualizovanom sortimente nájdete rýchlo široký sortiment nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám zariadenia a operátora (napr. Možnosti rozpočtu).
Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK