Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Bosch (3)

Nabíjačka pre akumulátorový skrutkovač Bosch

Skrutkovače sú jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre rôzne menšie a väčšie údržbárske práce. Každá ručne ťahaná zlatá rukoväť má pri výrobe nástrojov tento druh vybavenia. Výkonné skrutkovače dokážu dobre fungovať po mnoho rokov, pomáhajú pri práci a dosahujú efektívny pokrok. Tento typ vybavenia sa však musí občas načítať. Efektívna batéria v skrutkovači umožňuje udržiavať plný výkon po dlhú dobu, ale časom sa nevyhnutne vybije. Niekedy toľko nie je plné zaťaženie, ale je potrebné rýchle nabitie, aby zariadenie pracovalo dobre a aby fungovalo. Nabíjačky skrutkovačov sú položky, ktorým zriedka venujete pozornosť, až kým nezmiznú. Prerušenia kábla, mechanické poškodenie a jednoduchá nedbanlivosť umožňujú nabíjačom odmietnuť ich dodržiavanie. V dôsledku toho sa skrutkovač nepoužíva a práca stojí. Náš obchod Battery Empire ponúka veľký výber nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré rýchlo spájajú zariadenie so správnym elektrickým vedením. Zaručte vysokú kvalitu a výkon

Bosch skrutkovače Nabíjačky

investícia, ktorá sa rýchlo vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte.
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Kvalita zo Green Cell

Bosch je celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka širokú škálu vyspelého spotrebného tovaru . Skrutkovače Bosch sú veľmi zaujímavé pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, trvanlivosti, spoľahlivosti a hodnoty za peniaze. Ale aj so skrutkovačmi od firmy Bosch, ako sú napr. Nabíjačky sa môžu občas vymeniť. Tieto súčasti podliehajú rôznym typom poškodenia a nadmernej pamäti. Náhla strata alebo zlyhanie nabíjačky spôsobí, že zariadenie sa stane nepoužiteľným a spôsobí nákladné prestoje. Nabíjačky Green Cell pre skrutkovače Bosch sú dokonalým doplnkom originálu a dávajú vám istotu, že budú kompatibilné s rôznymi modelmi Bosch. Všetky nabíjačky majú ochranu pred prehriatím, ochranu proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Všetky nabíjačky náradia Bosch majú navyše 12 mesačnú záruku.

Výkon, ktorý cítite

Nabíjačky skrutkovačov Bosch Green Cell ponúkajú výrazný energetický skok, ktorým môžete rýchlejšie a efektívnejšie nabíjať elektrické náradie. Výsledkom je, že váš systém rýchlo získa plnú funkčnosť a vaša práca môže pokračovať . V našom špeciálne vybranom a neustále aktualizovanom sortimente nájdete rýchlo široký sortiment nabíjačiek pre skrutkovače Bosch, ktoré sa rýchlo prispôsobia individuálnym potrebám zariadenia a operátora (napr. Možnosti rozpočtu).
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
OK