Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Nabíjačka batérií pre akumulátorový skrutkovač Panasonic

Skrutkovače sú jedným z najbežnejšie používaných elektrických nástrojov v programe, s ktorým sa vykonávajú rôzne renovačné a stavebné práce. Skrutkovač je rovnako efektívny ako jeho batéria, ktorá naopak potrebuje niečo nabiť. Nabíjačky pre skrutkovače sa často považujú za niečo konkrétne, čo je na mieste. Situácia sa zmení, keď nabíjačky zvyčajne odmietnu fungovanie z dôvodu nesprávnej manipulácie. Potom je tu vybavenie, ktoré je často potrebné na dokončenie práce, a rastie s prachom a užívateľ sa snaží rýchlo, aspoň na chvíľu, zorganizovať výmenu a znovu naplniť skrutkovač. V našom obchode Battery Empire ponúkame širokú škálu nabíjačiek pre skrutkovače Panasonic od firmy Green Cell . Green Cell je dokonalá replika pôvodného príslušenstva, schopná rýchlo priniesť novú energiu do vašich zariadení. Všetky nakladače sú vybavené ochranou proti prehriatiu, ako aj proti preťaženiu a hlbokému vybitiu. Okrem toho majú všetky

Nabíjačky náradia Panasonic

12 mesačná záruka. Výsledkom je investícia, ktorá sa vypláca rýchlo z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska.
amperage
výkon
Green Cell ® Werkzeug Akku-Ladegerät für Panasonic 8.4V -18V Ni-MH Ni-Cd
24,95 €
19,95 €
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z 1 položky

Vysoká kvalita výrobkov

Panasonic je globálna značka, ktorá už roky ponúka svojim zákazníkom produkty prispôsobené ich rastúcim a skutočným potrebám. Keď si kúpite Panasonic, môžete si byť istí, že vaše zariadenia budú fungovať efektívne po dlhú dobu . Napriek svojmu výkonu a trvanlivosti nie sú príslušenstvo ako nabíjačky nezničiteľné. V dôsledku nesprávnej manipulácie so zariadením je to práve tento komponent, ktorý najčastejšie zlyháva, čo vedie k tomu, že zariadenie nemôže byť použité na určený účel. Nabíjačka skrutkovačov Green Cell Panasonic kombinuje kvalitu, výkon, trvanlivosť a hodnotu za peniaze . Nabíjačky GC sa tak rýchlo prispôsobujú individuálnym potrebám vybavenia a finančným zdrojom spotrebiteľa. Nabíjačky uvedené nižšie boli špeciálne vybrané a dokonale zapadajú do rôznych modelov skrutkovačov Panasonic. To umožňuje našim zákazníkom uistiť sa, že kupujú kompatibilné zariadenia, ktoré zodpovedajú ich očakávaniam a potrebám.

Rýchle obnovenie plného výkonu

Green Cell skrutkovačov Panasonic od Green Cell rýchlo vracajú k normálnym a efektívnym nabíjacím cyklom. Výsledkom je, že prístroj nestráca funkčnosť a nečaká na údržbu novej súčasti. Kompatibilné nabíjačky GC sú investíciou, ktorá prináša viacrozmerné výhody. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou špeciálne vybranou a neustále aktualizovanou ponukou. Sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK