Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie adáme zápas kompatibilné produkty pre teba!
Prejdite na zoznam zariadení

Batérie pre mobilné telefóny Lenovo

napätie
Green Cell ® Handy Akku BL259 für Lenovo K3 K5 K5 Plus C2 Lemon 3
Akku BL267 für Lenovo Vibe K6
kapacita: 2700mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP69
18,95 €
14,95 €
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP99
16,95 €
12,95 €
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

Samoobslužná batéria pre Lenovo

Na rozdiel od vzhľadu, batérie smartfónu môžu byť vymenené nezávisle bez údržby. To vám ušetrí čas a peniaze. V službe musel telefón často prichádzať mnohokrát a týždne predtým, ako prišiel pôvodný diel, a počas tohto obdobia musel byť užívateľ konfrontovaný s menej účinnou výmenou . Nezávislá výmena je proces, ktorý môže trvať niekoľko až niekoľko minút a vplyv výmeny sa rýchlo prejaví. Batérie Lenovo spoločnosti Green Cell poskytujú rýchle zvýšenie energie a návrat k väčšej energii. To umožňuje užívateľovi prestať sa báť, keď sa batéria pri výstupe náhle dostane na nulu a inštinktívne vidí, kde je ďalšia zásuvka. Telefónnu službu je možné obnoviť. Momentálne nie je potrebné robiť drastické kroky a prepínať váš smartphone na iný model. Tento problém sa časom znásobí. Lenovo je značka, ktorú si stále viac vyberajú moderne orientovaní používatelia. Svojim zákazníkom na celom svete poskytuje presne to, čo potrebujú, a plynule sa prispôsobuje ich potrebám a rozpočtu. Ak vymeníte batériu za spoločnosť Lenovo, môžete si svoj „priateľský“ telefón užiť dlhšie a vyhnúť sa tomu, aby ste ho nosili na napájacom kábli.

Vysokokvalitné batérie

Náš Battery Empire Store ponúka riešenia pre rôzne modely Lenovo. Naša ponuka je neustále aktualizovaná, aby lepšie vyhovovala rastúcim potrebám moderných používateľov. Výmena batérie v telefóne bude určite krokom, ktorý vám môže zablahoželať k úspechu. Na všetky batérie spoločnosti Lenovo s Green Cell sa vzťahuje 12-mesačná záruka na všetky batérie Lenovo. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.
Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „Cookies“).
OK