Pre cestujúcich
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Batéria Lenovo

Smartphone je doplnkom rušného každodenného života, bez ktorého nie je možné správne fungovať. Moderní používatelia si zvykli mať celý svet na dosah . V dôsledku toho sa moderné telefóny používajú každý deň častejšie ako ich staré náprotivky, ktoré sa používali iba na volanie a prijímanie hovorov. Dnes každý chce (a má) schopnosť zachytiť dôležité okamihy vo svojom živote a zdieľať ich so širším publikom prostredníctvom rôznych aplikácií. Tým sa batéria telefónu rýchlejšie spracuje. Na začiatku, po vybratí telefónu z krabice, je batéria pri plnom nabití stále niekoľko dní stabilná. Postupom času sa cykly nabíjania stávajú častejšie a výkon batérie sa zhoršuje a zhoršuje. Neexistuje spôsob, ako ho používať, ale je možné zapojiť telefón späť do napájacieho vedenia výmenou batérie. Náš obchod s Battery Empire ponúka široký výber batérií Green Cell pre telefóny Lenovo. Všetky Green Cell

Lenovo batérie

sú perfektnou replikou originálu bez zníženia energetickej účinnosti. Výsledkom je investícia, ktorá sa vypláca rýchlo z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska.
kapacita: 2700mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
19,95 €
15,95 €
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8V
záruka: 12 mesiacov
22,95 €
17,95 €
Green Cell
kapacita: 2700mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP69
15,95 €
Skladom
Green Cell
kapacita: 3000mAh
napätie: 3.8V
kód výrobku: BP99
17,95 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Samoobslužná batéria pre Lenovo

Na rozdiel od vzhľadu, batérie smartfónu môžu byť vymenené nezávisle bez údržby. To vám ušetrí čas a peniaze. V službe musel telefón často prichádzať mnohokrát a týždne predtým, ako prišiel pôvodný diel, a počas tohto obdobia musel byť užívateľ konfrontovaný s menej účinnou výmenou . Nezávislá výmena je proces, ktorý môže trvať niekoľko až niekoľko minút a vplyv výmeny sa rýchlo prejaví. Batérie Lenovo spoločnosti Green Cell poskytujú rýchle zvýšenie energie a návrat k väčšej energii. To umožňuje užívateľovi prestať sa báť, keď sa batéria pri výstupe náhle dostane na nulu a inštinktívne vidí, kde je ďalšia zásuvka. Telefónnu službu je možné obnoviť. Momentálne nie je potrebné robiť drastické kroky a prepínať váš smartphone na iný model. Tento problém sa časom znásobí. Lenovo je značka, ktorú si stále viac vyberajú moderne orientovaní používatelia. Svojim zákazníkom na celom svete poskytuje presne to, čo potrebujú, a plynule sa prispôsobuje ich potrebám a rozpočtu. Ak vymeníte batériu za spoločnosť Lenovo, môžete si svoj „priateľský“ telefón užiť dlhšie a vyhnúť sa tomu, aby ste ho nosili na napájacom kábli.

Vysokokvalitné batérie

Náš Battery Empire Store ponúka riešenia pre rôzne modely Lenovo. Naša ponuka je neustále aktualizovaná, aby lepšie vyhovovala rastúcim potrebám moderných používateľov. Výmena batérie v telefóne bude určite krokom, ktorý vám môže zablahoželať k úspechu. Na všetky batérie spoločnosti Lenovo s Green Cell sa vzťahuje 12-mesačná záruka na všetky batérie Lenovo. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.