Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Batérie pre akumulátorové skrutkovače Worx

kapacita: 2Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT112
31,95 €
24,95 €
kapacita: 2Ah
napätie: 40V
kód výrobku: PT125
56,95 €
44,95 €
kapacita: 2Ah
napätie: 12V
kód výrobku: PT126
33,95 €
26,95 €
kapacita: 2.5Ah
napätie: 28V
kód výrobku: PT207
49,95 €
39,95 €
kapacita: 5Ah
napätie: 20V
kód výrobku: PT211
78,95 €
62,42 €
kapacita: 2Ah
napätie: 16V
kód výrobku: PT209
28,95 €
22,95 €
kapacita: 2Ah
napätie: 18V
kód výrobku: PT208
31,95 €
24,95 €
Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

Batéria Worx je doplnkom elektrického náradia, ktorého výmenu a nákup v priebehu času bude musieť čeliť každý užívateľ zariadenia tejto značky. Batérie Worx sú efektívne a zaisťujú dlhý prevádzku zariadení na zodpovedajúcu batériu. Nakoniec Worx nedokáže preskočiť z každodenného opotrebovania. V priebehu času sa batérie stáva čoraz viac unavenú a jej výkon znateľne klesá. Občasná výmena batérie u elektrického náradia Worx bude oveľa lepším postupom ako pokus o kúpe nového nástroja. Elektrické náradie je nutným doplnkom prakticky pri každej renovácii a konštrukčným procesu. Fungujú dobre v rukách profesionálov (obchodných klientov) i jednotlivých príjemcov (zlaté ruky), ktorí potrebujú na dokončenie svojich projektov účinné vybavenie. Náš obchod s batériami poskytuje prístup k širokej škále možností batérií pre skrutkovač Worx, ktorý sa rýchlo prispôsobí potrebám zariadenia i používateľa. Na všetky batérie Worx sa vzťahuje 12 mesačná záručná doba. Vďaka tomu si našu príjemcovia môžu byť istí, že kupujú osvedčená riešenia, ktoré budú efektívne slúžiť po dlhú dobu.

Vhodné batérie pre skrutkovače Worx

Batérie ponúkané v našom obchode sú kompatibilné s mnohými elektrickými nástrojmi Worx. Vďaka tomu môžu používatelia rýchlo nájsť vhodný variant, ktorá umožní znovu získať plnú funkčnosť skrutkovača. Batérie elektrického náradia sa časom stávajú menej kapacitné, výmena batérie za novú batériu je otázkou okamihov a nákup je zlomkom ceny nového elektrického náradia. V našom obchode budete mať širokú škálu možností, ktoré vám pomôžu rýchlo priviesť vaše zariadenie späť do energetickej vertikálnej a znovu získať úroveň pohodlia pri používaní, na ktorú ste zvyknutí.

Neustále rozvíjaná ponuka

Náš obchod Świat Batériu vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečil neustály vývoj aktuálnej ponuky. Vďaka tomu sme schopní lepšie vyhovieť rastúcim potrebám našich zákazníkov a poskytnúť im jedno z najkvalitnejších doplnkov pre elektrické náradie na trhu. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou. Sme si istí, že rýchlo nájdete variantu batérie prispôsobenú potrebám použitého elektrického náradia.

Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
OK