#zostandoma
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Klávesnica IBM Lenovo

Klávesnica v notebooku je položka, ktorú je možné na rozdiel od vzhľadu rýchlo opotrebovať. Denné intenzívne používanie zariadení sa prejavuje rýchlejšie v tejto komponente. V priebehu času nie je mäkké a jemné písanie také ľahké a každé stlačenie tlačidla môže znieť ako výstrel z čiapky. Existujú aj situácie, keď výmenu klávesnice jednoducho nemožno odložiť. Postupom času sa stáva čoraz viac nefunkčným, estetickejším a hygienickejším - skrátka je čas na zmenu. Výmena klávesnice v notebooku nie je veľký problém . Samostatné dokončenie celého procesu trvá niekoľko až niekoľko minút. Tým sa eliminuje únava služieb a dodatočné náklady a dlhšie (niekedy aj týždne) oddelenie zariadenia Naša Battery Empire Shop Shop poskytuje prístup k rôznym

Možnosti klávesnice pre Lenovo

Notebooky so Green Cell . Sú dokonalou replikou originálu, ktorý dokonale zodpovedá technickým požiadavkám systému. Klávesnice Green Cell sú efektívnejšou a ekonomickejšou alternatívou ako náhrada opotrebovaného komponentu v prenosných počítačoch Lenovo.
záruka: 24 Monate
rozloženie klávesnice: US
63,95 €
50,95 €
záruka: 24 Monate
rozloženie klávesnice: DE
17,95 €
13,95 €
záruka: 24 Monate
rozloženie klávesnice: DE
17,95 €
13,95 €
záruka: 24 Monate
rozloženie klávesnice: DE
18,95 €
14,95 €
záruka: 24 Monate
rozloženie klávesnice: DE
14,95 €
11,95 €
50,95 €
Skladom
13,95 €
Skladom
13,95 €
Skladom
14,95 €
Skladom
55,95 €
Skladom
11,95 €
Skladom
Zobrazuje sa% 1 $ d -% 2 $ d z% 3 $ d položiek

Zodpovedajúce náhradné diely Lenovo

Skôr alebo neskôr bude potrebné vymeniť klávesnicu v notebooku. Záplavy, nečistoty a každodenné použitie časom ovplyvnia funkciu tohto prvku. Zmena celého prenosného počítača často nie je potrebná, hoci panika používateľov sa snaží urobiť, keď sa tlačidlá odmietajú riadiť. Klávesnice pre laptopy Green Cell spoločnosti Lenovo sú investíciou, ktorá sa vyplatí v krátkodobom a dlhodobom horizonte. Vďaka tomu sa kvalita zápisu a používania zariadení rýchlo obnoví a poskytne vám väčšiu slobodu pri prevádzke vašich zariadení. Výmena klávesnice stojí iba zlomok ceny nového hardvéru. Preto sa oplatí konať rýchlo, ale len sa zhlboka nadýchnuť a zoznámiť sa s našou ponukou. Nájdete tu široký výber modelov Green Cell ktoré vyhovujú rôznym notebookom a notebookom Lenovo. Naše klávesnice sú nainštalované a funkčne vymenené, aby sa vaše zariadenia mohli rýchlo vrátiť na správne miesto.

Neustále aktualizované ponuky

Náš obchod sa snaží neustále rozširovať existujúcu ponuku. To nám umožňuje lepšie uspokojovať technologické potreby našich moderne orientovaných zákazníkov a poskytovať im najlepšiu kvalitu na trhu . Na všetky prenosné klávesnice Lenovo sa poskytuje záruka 24 mesiacov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a sme si istí, že niečo pre seba rýchlo nájdete.