Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Green Cell Neprerušiteľný Zdroj Napájania UPS 2000VA 1200W s LCD displejom + Nová Aplikácia

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a špičkového napájanie. Núdzové napájanie nám umožňuje šetriť účinky našej práce a bezpečne vypnúť zariadenia.
 • UPS s celkovým výkonom 1200W a zdanlivým výkonom 2000VA je vybavený batériami Green Cell AGM, ktoré poskytujú stabilné a bezpečné parametre pre vaše zariadenie.
 • Pomocou najmodernejšej technológie sme dosiahli maximálny čas prepnutia UPS 2-6 milisekúnd a čas zálohovania zariadenia až 50 minút v závislosti od zaťaženia.
 • Vlastný softvér poskytuje komplexné možnosti správy UPS z počítača. Aplikácia zaručuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Na stiahnutie TU.
159,95 €

množstvo:

 

Čo je to UPS?
Načo sa to používa?p>

Nepretržitá jednotka napájania (UPS) je zariadenie, ktorého účelom je poskytovať energiu, keď sa v našom byte alebo na pracovisku vyčerpá elektrina. Náhle prerušenie napájania môže spôsobiť stratu dôležitých údajov, ale aj poškodenie elektronického zariadenia. Vďaka núdzovému napájaniu budete mať čas na uloženie následkov svojej práce a bezpečné vypnutie prístroja. UPS môže prevziať úlohu sieťovej zásuvky a poskytovať záložnú energiu aj v prípade veľkých a dlhotrvajúcich výkyvov napätia. Ak je v zásuvke prúd, UPS akumuluje energiu v batérii a poskytuje tak pripojeným zariadeniam vhodnú ochranu proti prepätiu.

Poplachové systémy

Rozhlasové a televízne zariadenie

Servery

Registračné pokladnice

Poplašné systémy

Vždy pod kontrolou

Aby bolo možné využívať funkcie UPS Green Cell, bol vytvorený špeciálny špecializovaný softvér, ktorý umožňuje pokročilú správu zariadenia. Aplikácia zaisťuje jednoduché a intuitívne používanie bez akýchkoľvek problémov. Program umožňuje náhľad v reálnom čase a zobrazuje namerané údaje vrátane vstupného a výstupného napätia, záťažovej frekvencie UPS, jeho teploty a kapacity batérie. Môžete nastaviť automatické vypnutie systému, upozornenia a e-mailové upozornenia v prípade prepnutia na prevádzku s cestami. O týchto a ďalších funkciách sa dozviete stiahnutím softvéru TU.

S dôrazom na detail

Pri navrhovaní našich UPS sme sa starali o všetky aspekty. Kombináciou maximálnej funkčnosti a jedinečného dizajnu sme vytvorili zariadenie, ktoré bude vyzerať skvele v každom prostredí. Navyše, aby bolo používanie UPS pohodlnejšie, vybavili sme ho ľahko čitateľným LCD displejom, ktorý vás bude informovať o mnohých parametroch, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie dodávky.

Typ UPS

Line interactive: UPS s line-interaktívnou topológiou AVR sú vylepšenou verziou offline napájania. Boli vybavené automatickým stabilizátorom napätia, ktorý chráni nielen pred stratou napájacieho napätia, ale aj proti rušeniu vedenia. Tieto napájacie zdroje zaručujú úplnú bezpečnosť všetkých zariadení pripojených k UPS.

Základné parametre

Výkon

Toto vás informuje o tom, koľko a aké zariadenia je UPS schopná dodávať elektrinu. Na splnenie požiadaviek používateľov boli UPS Green Cell vybavené vysokokvalitnými AGM batériami, ktoré môžu mať životnosť až 5 rokov prevádzky, a tým zabezpečiť najlepšiu účinnosť.

Čas prepínania

Určuje, ako rýchlo bude UPS reagovať na výpadky napájania. Čím je jeho hodnota nižšia, tým lepší je UPS. Nepretržité napájacie zdroje od spoločnosti Green Cell zaručujú najnižšie časy prepínania, takže okamžite reagujú na výpadky napájania a zaisťujú úplnú bezpečnosť a bezpečnosť vašich dokumentov a zariadení.

Prečo modifikovaná sínusová vlna?

Použitie upraveného sínusoidu zabezpečuje jednoduchú konštrukciu UPS, vďaka ktorej má menšie zlyhanie a jeho hmotnosť je veľmi nízka. Pri výbere upravenej sínusovej vlny sa nemusíte starať o prácu pripojených zariadení!

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Technické údaje
   batérie:
   2 x 12V/9Ah
   Energie:
   1200W
   stáť:
   Nový
   Záruka:
   24 mesiacov (12 mesiacov pre batérie)
   Výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   380x158x198mm
   Závažia:
   11.5kg
   typ:
   Tower
   vstupné napätie:
   220/230/240 V
   vstupnej frekvencie:
   50/60 Hz
   výstupné napätie:
   230V AC
   výstupná frekvencia:
   50 Hz alebo 60 Hz (automatická detekcia)
   doba odozvy:
   2-6 ms
   Tvar výstupného napätia:
   Modifikovaná sínusová vlna
   politika návratu:
   30 dní
   doba nabíjania:
   6-8 h
   Komunikácia:
   USB
   zásuvky:
   4x Schuko + IEC
   zdanlivý výkon:
   2000VA-3000VA
   topológia:
   Line-Interactive AVR
   zabezpečenia:
   tepelná, prepäťová, skratová ochrana
   Prepäťová ochrana:
   RJ45
   kód výrobku:
   UPS05
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako si vybrať a ako správne používať AGM batériu?
   Pozri
   Pred výberom vhodnej batérie skontrolujte parametre batérie, ktorá bola predtým použitá.
   Venujte prosím osobitnú pozornosť:
   Napätie (V), kapacita (Ah).
   Porovnajte tiež rozmery batérie s vašimi predchádzajúcimi zariadeniami, aby ste si boli istí, že sa ľahko zmestí do určeného priestoru. Porovnaním všetkých týchto prvkov môžete nákup uskutočniť s pokojom.
   Ako si vybrať batériu na záložné napájanie?
   Pozri
   Dobre zvolená záložná batéria zaisťuje, že k nej pripojené zariadenia budú správne fungovať.Pre výber správnej záložnej batérie (UPS) je potrebné skontrolovať špecifikácie UPS, pre ktoré batérie (napätie (V), počet (ks) a kapacitu (Ah)) a na základe toho vyberte batérie so správnym napätím a kapacitou.
   Akú batériu do autíčka?
   Pozri
   Gélové batérie AGM sa najčastejšie používajú v autíčok. Väčšina z nich má rozmery 151 x 65 x 95 mm a ich napätie je 12 V. V našom sortimente nájdete množstvo batérií Green Cell AGM VRLA, ktoré spĺňajú tieto kritériá. Preto môžete ľahko nájsť tie správne pomôcky, ktoré môžu predĺžiť čas hrania vášho dieťaťa!
   Čo je to batéria AGM?
   Pozri
   Naše batérie sú batérie AGM VRLA. Čo to znamená? Elektrolyt je zapuzdrený v separátoroch zo sklenených vlákien a nie je gélovitý.
   Aká batéria pre mobilný dom?
   Pozri
   Batérie pre mobilný dom by mali mať vysokú kapacitu. V našej ponuke nájdete batérie AGM s kapacitou až 200Ah, ktoré zabezpečia bezproblémovú prevádzku aj v tých najťažších podmienkach.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Vyššia kapacita batérie nie je problém. Čím viac miliampér hodín (mAh) má batéria, tým dlhšie reproduktor vydrží.
   Môže byť kapacita batérie (Ah) vyššia?
   Pozri
   Je absolútne možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa udáva v ampérhodinách (Ah). Čím vyššia je hodnota kapacity, napr. B. 80 Ah, čím dlhšie môžete pracovať na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje vašu mobilitu a nezávislosť.
   Ktorý UPS si vybrať pre počítač?
   Pozri
   Jedným z najdôležitejších bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere UPS, je vyhodnotenie výkonu pripojeného zariadenia. Vo väčšine prípadov stolové počítače spotrebujú 100 až 150 W a herné zariadenia 250 až 350 W. Tieto informácie vám môžu pomôcť určiť, ktorý UPS je pre vás ten pravý. Našťastie v našom obchode nájdete UPS Green Cell, ktorý je ideálny na udržanie normálneho chodu vášho počítača. Ak vás zaujíma, ako dlho vám vybraný výstroj udrží vaše zariadenie v chode, použite kalkulačku na našej stránke! Stačí si vybrať ľubovoľnú UPS, zaškrtnúť políčko „Vybrať UPS“, zadať výkon zariadení a hotovo – už viete, čo môžete od našich zariadení očakávať!
   Ktorý UPS si vybrať pre sporák?
   Pozri
   Výber meniča pre plynový alebo elektrický sporák môže byť problematický. Je však potrebné mať na pamäti niekoľko jednoduchých pravidiel. Po prvé, pri výbere UPS nezabudnite zvoliť jednotky s čisto sínusovou vlnou. Mali by ste sa tiež uistiť, že UPS má dostatočný výkon – v tomto prípade by ste mali zvoliť zariadenie s menovitým výkonom vyšším ako 500 W. Ponúkame niekoľko UPS Green Cell, ktoré spĺňajú vyššie uvedené kritériá. Garantujeme, že u nás nájdete ten správny UPS!
   Ktorý UPS si vybrať pre server?
   Pozri
   Počítačové servery sú zariadenia s vysokým odberom, a preto potrebujú vhodne zvolené UPS. Najlepším riešením pre serverové miestnosti je použitie UPS Green Cell pre serverové skrine. Majú výrazne vyšší výkon ako bežné UPS, a preto sú ideálne pre záložné napájanie počítačových serverov.
   Ktorý UPS si vybrať pre monitorovací systém?
   Pozri
   Ak plánujete kúpu UPS pre váš dohľadový systém, mali by ste venovať osobitnú pozornosť zdrojom s kapacitou nad 100W. Týmto spôsobom zabezpečíte efektívnu podporu pre váš sledovací systém. Je však potrebné pripomenúť, že zariadenia nie sú rovnaké a v závislosti od použitých kamier sa ich spotreba energie môže výrazne líšiť. Pred kúpou UPS je preto potrebné odhadnúť približnú spotrebu energie. Ak to urobíte, väčšinu práce máte za sebou. Jediné, čo zostáva urobiť, je skontrolovať, ako dlho môže daný zdroj napájania podporovať vaše zariadenie. A nie je to vôbec ťažké – stačí si vybrať zariadenie z našej ponuky, vybrať pole „Vybrať UPS“. Zadajte spotrebu energie pripojených zariadení a už viete, ako dlho udrží náš monitorovací systém v prevádzke!
   Ako funguje systém UPS?
   Pozri
   UPS fungujú ako núdzový zdroj - pri rôznych poruchách a výpadkoch prúdu dokážu predĺžiť dobu prevádzky zariadení, ktoré sú k nim pripojené. To vám umožní bezpečne vypnúť citlivé zariadenia alebo uložiť výsledky predchádzajúcej práce.
   Ako dlho vydrží systém UPS?
   Pozri
   Trvanie prevádzky UPS závisí od viacerých faktorov. Najdôležitejšie je vybrať si UPS so správnym výkonom a odhadnúť spotrebu pripojeného zariadenia, no na určenie doby prevádzky nie je potrebný žiadny zložitý vzorec – na našej stránke nájdete kalkulačku, ktorá vám vypočíta dĺžku trvania zvoleného UPS v závislosti od pripojených zariadení. Nie ste si istí výkonom svojho počítača? Nebojte sa, táto kalkulačka obsahuje kartu, ktorá zobrazuje spotrebu energie najobľúbenejších zariadení.
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK