Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Green Cell® Batéria LiFePO4 50Ah 12.8V 640Wh lítium-železo-fosfát fotovolta-ický systém karavan čln

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Nízka hmotnosť a dlhšie používanie - Batéria LiFePO4 50Ah váži približne o 10kg menej ako jej olovený náprotivok, ponúka 100 % využiteľnú kapacitu a je vhodná pre cyklickú prevádzku a hlboké vybíjanie.
 • Dlhšia životnosť - viac ako 2000 cyklov nabíjanie pre DoD 85%, čím zaručuje viac ako 10 rokov prevádzky a vďaka nízkemu samovybíjaniu dokonca po roku nepoužívania bude batéria plne funkčná.
 • Účinné nanofosfátové články umožňujú použitie vysokých nabíjacích a vybíjacích prúdov a rozsah prevádzkových teplôt od -10°C do 55°C umožňuje ich použitie v obytných automobiloch, člnoch, vozíky elektrické alebo vo fotovoltaike
 • Bezpečnosť - Fosfátové batérie majú vynikajúcu tepelnú a chemickú stabilitu. Sú vyrobené z ľahkých kovov, sú netoxické a neznečisťujúce. Ich recyklácia je jednoduchá a lacná.
339,95 €

množstvo:

 

Green Cell

Batéria LiFePO4

Batéria určená pre výstražné systémy

Čo je batéria LiFePO4?

LiFePO4 je lítium-železofosfátová batéria, ktorá ponúka významné výhody oproti batériám v iných technológiách.

Vďaka dlhej životnosti viac ako 2000 cyklov nám poskytujú viac ako 10 rokov používania a vysokú prúdovú účinnosť a viac ako 3-krát nižšiu hmotnosť ako ekvivalent v kyselinovej technológii - olovo, ideálne vhodný ako zdroj energie v obytných automobiloch, lodiach, elektrických vozidlách alebo solárnych zariadeniach.

Batéria určená pre monitorovanie na diaľku

Inteligentné dlhodobé riešenie

Napriek vyššej cene, batérie LiFePO4 sa vyznačujú oveľa nižšími prevádzkovými nákladmi, čo znamená, že rýchle splatia to, čo stál ich nákup (amortizácia). Počas doby ich životnosti, náklady na batérie LiFePO4 sú o viac ako 100% nižšie ako na štandardné batérie AGM, čo z nich robí vynikajúcu investíciu a inteligentné dlhodobé riešenie.

Tabuľka ukazuje porovnanie celkových nákladov na vlastníctvo 12V 100Ah batérií.

Batéria určená pre núdzový zdroj energie

Najvyššia trieda energie

Batérie LiFePO4 ponúkajú vyššiu hustotu energie ako olovo-kyselinové batérie na súčasnom trhu. Nemajú pritom žiadny pamäťový efekt, ktorý znižuje skutočnú kapacitu batérie súčasne s ich použitím, a samo vybíjanie je malé, takže nabíjanie batérie nezapríčiňuje problémy. Tieto batérie majú aj konštantné vybíjacie napätie, čo z nich robí tie najbezpečnejšie batérie na súčasnom trhu.

Pri nakupovaní lítium-železo-fosfátovej batérie si nemusíme robiť starosti s jej údržbou, žiadnu si totiž ani nevyžaduje. Všetky batérie prirodzene strácajú energiu keď sú v pokoji. U LiFePO4 batérie je táto strata vždy udržiavaná na minime, tým je zaručené, že energiu máte k dispozícii kedykoľvek ju potrebujete.

lifepo4

Nespočetné množstvo praktických použití

Batérie LiFePO4 boli navrhnuté pre ľahký prístup k efektívnemu zdroju energie, ktorý si poradí aj s tými najnáročnejšími podmienkami. Nanofosfátová technológia zaisťuje tepelnú a chemickú stabilitu, vďaka čomu teplota výrazne neovplyvňuje ich výkon. Môžu efektívne pracovať v širokom rozsahu teplôt od -10 do 55 ° C pri zachovaní ich vysokej kapacity.

Používajú sa okrem iného ako batérie do elektromobilov, kde si vďaka vysokej rýchlosti vybíjania perfektne poradia so štartovaním áut a zabezpečia stabilnú a dlhotrvajúcu jazdu. Používajú sa aj tam, kde sa počíta veľkosť a hmotnosť zdroja energie – v obytných automobiloch, elektrických člnoch alebo invalidných vozíkoch. Využívajú sa aj vo fotovoltaike, ktorá sa pomaly stáva energetickým štandardom pre domácnosti a dokonca aj pre celé sídliská.

batéria pre obytné automobily

Bezpečnosť vás a vašej batérie

Batérie sú vybavené prvotriednym BMS (Battery Management System). Úlohou tohto systému je sledovať napätie a teplotu článkov počas nabíjania aj vybíjania. Pri prekročení nebezpečných hodnôt systém preruší napájanie, čím zaistí bezpečnosť batérie, pripojených zariadení a predovšetkým používateľa!

LiFePO4 batérie sú oveľa bezpečnejšie ako lítium-iónové (li-on) riešenia, pričom sa zároveň vyznačujú výrazne vyššou tepelnou stabilitou, odolnosťou voči meniacim sa poveternostným podmienkam či nabíjaniu vysokým prúdom, čo z nich robí vynikajúce ponuka pre všetkých zákazníkov, ktorí očakávajú mnoho rokov bezúdržbovej prevádzky.

/ Oveľa odolnejšie a bezpečnejšie ako lítium-iónové články

/ Na rozdiel od svojich olovených náprotivkov nevypúšťajú nebezpečné plyny a nehrozí riziko vystavenia korozívnym elektrolytom.

člnová batéria

Široký rozsah batérií LiFePO4 od firmy Green Cell!

batéria pre fotovoltický systém
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   kapacita:
   50Ah
   napätie:
   12.8V
   typ buniek:
   Prizmatický
   stáť:
   Nový
   záruka:
   24 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   260x168x211mm
   závažia:
   5.38kg
   typ:
   LiFePO4
   pracovná teplota:
   od -10°C až 55°C
   skladovacia teplota:
   0 °C až 45 °C (pri 60-80 % SOC)
   vitalita:
   Viac ako 2 000 cyklov pri DoD 85 %
   terminál:
   M8
   vnútorný odpor:
   ≤56mΩ
   politika návratu:
   30 dní
   Gesamtenergie:
   640Wh
   Standardentladestrom:
   50A
   Spitzenentladestrom:
   75A
   Standard Ladestrom:
   25A
   Teplota nabíjania:
   0°C - 45°C
   kód výrobku:
   CAV06
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK