Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Kábel USB-C Typ C 1,2m LED Green Cell Ray s rýchlym nabíjaním, Ultra Charge, Quick Charge 3.0

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Kábel GC Ray USB-A - USB-C s vlastnou dĺžkou 120 cm - rýchle nabíjanie a prenos dát, navrhnutý tak, aby spĺňal očakávania najnáročnejších používateľov.
 • Jemné zelené svietenie konektora USB-C s LED diódou umožňuje jednoduché pripojenie zariadenia GC Ray k vášmu zariadeniu bez ohľadu na čas alebo podmienky. Zabudnite na hľadanie kábla v tme!
 • Podpora rýchleho nabíjania, vrátane QC 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP a 480Mps kábla na prenos dát je ideálny pre vaše moderné zariadenia vybavené konektorom USB typu C
 • Odolnosť v každom centimetri - celá dĺžka kábla je chránená použitím odolných a moderných materiálov
4,95 €

množstvo:

 

Kábel USB-C GC Ray

120 cm kábel GC Ray USB Type-C je navrhnutý tak, aby poskytoval nielen čo najrýchlejšie nabíjanie vašich zariadení, ale aj výnimočnú odolnosť a jednoduché používanie. Vďaka elegantnému dizajnu, vysokokvalitným materiálom a jemnému zelenému podsvieteniu konektora sa kábel GC Ray rýchlo stane vašou voľbou číslo jeden.


USB - USB-C

Rýchle
nabíjanie

Výnimočná
odolnosť

Vynikajúci dizajn

Aby sme maximalizovali pohodlie pri používaní kábla GC RayUSB-C, zväčšili sme jeho dĺžku o 20 cm v porovnaní so štandardnými káblami, takže je praktickejší bez toho, aby pôsobil dojmom nadmernej dĺžky. Vybavili sme ho aj jemným žltým podsvietením s konektorom USB-C. Vďaka tomu je mimoriadne jednoduché nájsť a pripojiť kábel k zariadeniu v tme a pár káblov pripojených k multiportovej nabíjačke vyzerá mimoriadne futuristicky.


Podsvietenie LED

Presné
spracovanie

Dokonalá
dĺžka

Plne kompatibilné

Vďaka podpore technológie rýchleho nabíjania vrátane Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge alebo Samsung AFC je kábel GC Ray ideálny na napájanie všetkých zariadení, ktoré sú vybavené portom USB-C. Či už používate smartfóny s týmto typom konektora, tablety, slúchadlá alebo iné zariadenia s portom USB-C, zariadenie GC Ray je ideálnym spoločníkom na nabíjanie doma alebo na cestách.

*Žiadna podpora prenosu videa

Rýchle nabíjanie

Vďaka podpore funkcií Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge a Samsung AFC môžeme svoje zariadenie nabíjať až trikrát rýchlejšie. Kábel, ktorý je kompatibilný s rýchlym nabíjaním, hrá rovnako dôležitú úlohu ako nabíjačka alebo protokol telefónu.

Bezkonkurenčná odolnosť

Oplet kábla GC Ray USB-C je vyrobený z odolných polypropylénových vlákien, ktoré nielenže vyzerajú štýlovo, ale zároveň chránia kábel pred odieraním a prehnutím. Použitie kevlarových vlákien pozdĺž kábla zabraňuje jeho pretrhnutiu a viacúrovňový plášť kábla zabezpečuje dokonalý výkon kábla.


Oplet z polypropylénovej priadze

Pružný
povlak TPE

Kevlarové vlákno


Dvojité
tienenie

30 AWG
Dátové linky

23 AWG
Napájací kábel

Data&Sync

Kábel GC Ray USB-C poskytuje rýchly prenos dát 480 Mb/s, takže môžete odoslať až 30 fotografií za jednu sekundu!

1800 odoslaných
fotografií za minútu

1200 skladieb odoslaných
za jednu minútu

HD film nahraný
za jednu minútu

Viac ako len kábel

GC Ray nanovo definuje pojem praktický kábel - vďaka vlastnej dĺžke 120 cm, podsvieteniu konektora, robustnej konštrukcii a podpore rýchleho nabíjania získavame jedinečný kábel, ktorý je nepostrádateľným doplnkom každého kompatibilného zariadenia. Okrem kábla GC Ray USB-C si pozrite aj podsvietené káble microUSB a Lightning a užite si spoľahlivosť v každej situácii.

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Energie:
   18W
   Stav:
   Nový
   Podporované technológie nabíjania:
   Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   Farba:
   Čierna
   Záruka:
   24 mesiacov
   Výrobca:
   Green Cell
   Model:
   GC Ray
   podsvietenie:
   Ja
   politika návratu:
   30 dní
   Typ zástrčky:
   USB - USB-C
   Dĺžka:
   120 cm
   kód výrobku:
   KABGC06
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.